wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gramofon

Witam. Jeśli ktoś posiada na sprzedaż SPRAWNY i KOMPLETNY gramofon bardzo chętnie odkupię. Acha winyle także, Jazz, Soul, Swing.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gramofon

witam
widze ze gustujesz w podobnej muzyce co ja , ale do rzeczy,proponowal bym ci rozejzec sie na allegro, wiadomo ze czesto jest to sprzet z drugiej reki, a tak w ogule jaka kwota dysponujesz, masz jakies podstawowe wiadomosci na temat gramofonow? kalibracji wkladki gramofonowej? proponowal bym ci poczytac forum AUDIO STEREO w zakladce ANALOG, prawdziwa kopalnia wiedzy. Jakos ponad rok temu zakupilem z allegro jeden z lepszych modeli technicsa sl qd33,(oprocz nacisku igly,brak w nim regulacji ramienia) pozniej wymienilem w nim wkladke na cos lepszego, gramiak podpiety zostal pod amplituner technics sa-ax530 wejscie phono, no na poczatku bylo wporzadku, bylo WOW! a dzisiaj przecietnie, choc przy lepiej tloczonych plytkach jest milo. ,, w miare jedzenia...,,Mam juz spore rozeznanie i powoli odkladam pieniadze na cos powazniejszego, na wiosne biore gramiaka z angielskiego e baya,wymieniam wzmacniacz, zamiezam tez zainwestowac w pozadna wkladke gramofonowa oraz dobry zewnetrzny przedwzmacniacz gramofonowy, a tym czasem zbieram plytki,myje je, wymieniam koperty, jednym slowem WKRECILEM SIE NA DOBRE! kolekcja wciaz sie powieksza, czego i tobie zycze. No to zem sie rozpisal he he! POZDRAWIAM! -ZARZES

bizzy bone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gramofon

Dzięki kolego :) No nie powiem bo naprawdę ta muzyka jest cudna, a od dziecka słucham Hip Hopu teraz zajmuje się produkcją muzyczną i te gatunki to dla mnie kopalnia sampli. A słuchanie kawałków z gramofonu, z winyli ma jakąś taką magię.. ;) Też się wkręcam, to uzależnia. No właśnie na temat gramofonów mam raczej amatorską wiedzę, posiadam taki trochę starszy teraz chcę kupić coś lepszego, z gotówką raczej nie będzie problemu gorzej z wyborem odpowiedniego sprzętu, tyle tego jest... ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gramofon

Ja posiadam kilka starszych gramofonów.
Mam też winyle. Musiałbym tego tylko poszukać na strychu.
pisz jak coś chludek_r@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org