niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siłownie w Łomży

Co sądzicie o poszczególnych klubach w łomży ? Wogole jaki jest poziom w klubach ogólnie?
Którą siłke polecacie i dlaczego ? a kórej nie i dlaczego ?

i czego to czytasz maślaku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży

Najlepsza siłownia jest gdy trzymasz łopatę w ręku wtedy przechodzą wszystkie stresy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży



Idź do Heńka do budowlanki -wygląd ostrasza ale naprawde tam jest zajebis ta atmosfera i sporo ćwiczeń mozna sobie wymysleć:):):)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży

"Najlepsza siłownia jest gdy trzymasz łopatę w ręku wtedy przechodzą wszystkie stresy ."

:D Albo taśmowe mycie okien, prasowanie i wieszanie firanek, potem odkurzanko, podłogi etc. A to wszystko w asyście brykającego, wszędobylskiego szkraba, który tylko patrzy, jakby tu się dobrać do kwiatków doniczkowych, coby se w ziemi pogmerać i listki poobrywać...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży

Polecam dla Ciebie trzepanie dywanów :P
Pakerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży

ale wy jesteście super :]

i czego to czytasz maślaku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownie w Łomży

Kurcze ile to energii idzie w zmarnowanie.Przypomina mi sie film konan barbarzynca czy jakos tak.Ja bym w takiej siłowni ustawił kierat i oswietlał z niego słupy na miescie .I tak kto dłuzej i szybciej pokreci,ten jest debesciak ,co wy na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org