niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Czy w Łomży są osoby zainteresowane utworzeniem takiej grupy? Ktoś już może nad tym myślał? Może ktoś kiedyś coś zrobił w tym kierunku? Uważam, że warto zorganizować coś takiego. Pokazać ludziom i ocalić od zapomnienia wydarzenia związane z naszą okolicą. Wiem, że to nie jest proste zadanie, ale......?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Jak sobie to wyobrażasz? Napisz coś więcej, wówczas można będzie się zastanowić czy pomysła jest realny.

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Wyobrażam to sobie jak każdą inną grupę rekonstrukcyjną. Mieliśmy przecież swój własny 33pp i na nich się wzorować. Ewentualnie, jakby się znaleźli zapaleńcy, odtworzyć Podlaską BK ale wolałbym 33pp (są nam bliżsi:)).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Widzę ogromne zainteresowanie.... Ciekawe ile by było postów, jakbym napisał, żeby zorganizować jakiś "skład" hopsiupowy? Ilu byłoby chętnych?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

No wiesz sura, tu nie ma 'liczby wyświetleń'. Pewnie sporo ludzi to czytało. Ale pewnie (jak ja), co mają odpisać? Ja napiszę tak: popieram. Chociaż nie wiem o co chodzi. Pewnie będziecie rekonstruować mundury, granaty i biegać z tym po fortach. Zawsze lepsze to, niż pić pywko "Pod Gruszą".

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

W zasadzie niepotrzebnie zaczynałem temat bo i tak 99,9% z was nie wie co to jest grupa rekonstrukcyjna, że o SGO "Narew" nie wspomnę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

No nie, SGO "Narew" to wiemy, wiemy :)

Ale grupa rekonstrukcyjna? Kojarzy mi się z udawaniem bitey pod Grunwaldem (jedni udają Litwinów, inni pikinierów itd.). No, ale masz rację, jesteś specem, w tej dziedzinie i już się nie wypowiadam.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Krzysio, no to nie napawaj się żeś znawca, jeno oświeć nas to będziemy wiedzieć...:).
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Autor: sura (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-06-05 14:31

W zasadzie niepotrzebnie zaczynałem temat bo i tak 99,9% z was nie wie co to jest grupa rekonstrukcyjna, że o SGO "Narew" nie wspomnę.

_krzysiek_


Skoro jestes tak dobry w statystyce to moze wyjasnisz nam to i owo?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

No widzisz Krzysiu, narzekałeś, że nikt nie odpisuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grupa Rekonstrukcyjna SGO "Narew"

Krzysiu, i jeszcze coś a propos, na otarcie łez :)

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem inscenizacja bitwy. Atmosfera odpustowo-piknikowa. Gdzieś na uboczu stoisko z piwem z napisem: PIWO TYLKO DLA UCZESTNIKÓW BITWY!
Podchodzi zgrzybiały starowinka:
- Pan mi naleje piwa!
- Dziadku, to tylko dla uczestników bitwy - czytać nie umiecie?
- Kiedy ja jestem uczestnikiem!
- Taa? A macie zaświadczenie?
- Zaświadczenie, jakie zaświadczenie, to tak dawno było!...
- Dawno, nie dawno - Krzyżacy przynoszą!


Pozdrawiam, załóżcie tę grupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org