piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep "Coctail'

Ostatnio robiłem zakupy w sklepie coctail na piłsudskiego. wystarczyła jedna wizyta i moje uczucia co do obsługi są bardzo negatywne. Pani która mnie obsługiwała przy kasie nie dość że patrzy na ciebie jak na wroga to jeszcze bardzo pyskata, do swojej szefowej zamiast mówić po służbowemu krzyczy przez sklep " mama po ile to" a tamta tylko odburknie. Czy to tylko jednorazowy wybryk tego "szefostwa" czy tam tak zawsze jest co sądzicie o tym sklepie. Wszelkie komentarze jak najbardziej na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

co to za sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

to sklep okruszep na piłsudzkeigo tylko teraz jest podzielony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

nawet nie wiedzialem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Okruszek podzielony?
Absolutnie. Sklep nazywa się coctail, piekarnie okruszek.
Powracając do sklepu. Idę tam tylko gdy muszę. Zakupów tam nie robię-obsługa tak jak napisałeś. Pieczywa w mojej opinii niesmaczne i szybko robi się z nich prawdziwy okruszek.
Jedynie Totek i browarek, czasem guma do żucia ale też tylko dlatego, że inne sklepu blisko są pozamykane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Witam

ja robię tam codziennie zakupy i obsługa jest bardzo miła

Bardzo Lubię ten sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Ja tam mieszkam w centrum ale jak jade do szpitala czy w okolicy jestem to zawsze tam robie zakuoy. Nie wiem czemu ludzie narzekaja, sklep jak kazdy inny obsluga nigdy mi nie naprzykrzyla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Sklep musi być fantastyczny skoro Józeek 39 pierwszy raz zalogował się na forum,żeby o tym napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

ten slep jest jak inny [normalny] a wy szuace chyba ważeń że tak piszecie ; // /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Wszystko wszystkim przeszkadza ,wszyscy są niezadowoleni z życia , każdy chciał by być traktowany jak król...
chcesz się dowartościować ???
a powiedziałeś... Dzień dobry ? jak wchodziłeś , byłeś miły? Bo jak nie to dlaczego ktoś ma być miły dla Ciebie , bo jesteś wielki szanowny klient???
Będziesz miły dla innych to oni będą mili dla Ciebie. A jak nie podoba się Tobie tam to idz gdzieś indziej , a nie obsmarowujesz za plecami. Miłego Wieczoru i Wesołych nadchodzących Świąt.
Ja dzisiaj miałem cudowny dzień i nikt i nic nie popsuje mi humoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

nalpeszy witaminy ta sa polskie dziewczyny , bo to jast prawda to jest fakt,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

nie podoba sie? to nei chodz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

ide, zaginam kiece , szuru buru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

szczebiotka kretynko mówi sie " zaginam kiece i lecę" jak czegoś nie wiesz ( a mało wiesz ) to nie pisz!!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Jak to w zyciu bywa jednemu podoba sie czarne drugiemu biale. Trzeba zyc dalej nie przejmowac sie glupotami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep "Coctail'

Boże ten[papcio_lolo] ktoś chyba przyjaciól szuka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org