sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania

Jak się odżywiać na kilka dni przed badaniami laboratoryjnymi (mocz,krew) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Ćpać co popadnie, najlepiej tynk z klatki i klej szkolny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

idioci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

to co mistrz ci podal jeszcze tylko dodalbym do diety ruski spiryt i duzo fajek i kawy

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

No i po takim odżywianiu wyniki będą wzorowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

A o jakie wyniki się obawiasz?

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

A-Z sam nie wiem,ogólnie chcę ,żeby dobrze wyszły wyniki typu cholesterol,cukier itp itd. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Do MasaViV. Jeżeli chcesz żeby wyniki wyszły dobrze, to proponowałabym nic nie zmieniać w diecie wtedy wyniki będą najbardziej wiarygodne. A chyba na tym powinno Ci zależeć a nie na złudnym oszukiwaniu się. Proponuję tylko nie jeść po godz. 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Jeśli chodzi o cholesterol to wpływ na podwyższenie ma palenie papierosów jednak jeśli palisz i przestaniesz na kilka dni przed badaniem to nic Ci to nie da jednak jest drugi czynnik, który opanował nasz ranny świat a można do badań go sobie odstawić. A jest nim kawa :) Ogranicz tłuszcze zwierzęce, a postaw na ryby, nasiona słonecznika. Ogólnie uważaj na smażone, tłuste mięcho. Dobra na obniżenie cholesterolu jest duszona cebula. Jeśli nie masz cukrzycy czy niedocukrzenia (hipoglikemii) to o cukier się raczej nie bój. Ogólnie mało informacji podałeś. Jeśli chodzi o mocz musisz powiedzieć coś o swoim stanie zdrowia, przyjmowanych środkach farmakologicznych itp. Także czekam na więcej informacji, a na ile będę w stanie na tyle pomogę.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

W sumie to mój stan zdrowia jest ok. Mam może z kilka kilogramów nadwagi i to chyba jedyna wada jaką dostrzegam w swoim ogranizmie. Papierosy palę,kawy nie pije w ogole. Żadnych środków farmakologicznych nie przyjmuję i chodzę na siłownię(nie zawsze regularnie z uwagi na pracę).
Szczerze mówiąc to jem co tylko mi się podoba(lubię chińszczyznę i raz na jakiś czas jakiś kebab się zje ). Nie trzymam żadnej diety i właśnie z tego powodu boję się ,żeby nie zawalić wyników, bo słyszałem ,że często ludziom coś tam wychodzi powyżej normy w badaniach krwi albo moczu.
Krew i mocz muszę oddać dopiero w środę,więc mam jeszcze kilka dni i nie wiem czy mam się głodzić(jeść sam chleb z wodą) albo czy odstawić jakieś używki typu piwo,napoje gazowane itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

ta pwo trzeba odstawic ja poszlem na wyniki a dwa dni wczesniej wypilem 3 piwa i wykryto w krwi alkohol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Ale zmieniac wlasnie teraz diete, sam sobie bardziej zaszkodzisz... I bedziesz musial powtorzyc badania. Nie ma jakies reguly. Poprostu w dniu badania nic nie mozesz jesc i pic slodzonego - jakos tak. Pozatym ja jadlam slodycze na dzien przed badaniami krwi, moczu, poziomu cukru i w ogole nic nie wykazalo badania w normie, wiec luz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

sete walnij na odwage haahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Nie zmieniaj diametralnie diety. Jedz w miarę normalnie tylko powstrzymaj się przed bardzo ciężkim żarciem. Musisz to wyrównać bo jeśli zrobisz wielki przeskok w diecie wyniki również mogą wyjść "dziwnie". Jedynie jeśli masz problem z wysokim cholesterolem zapodaj sobie tą cebulkę duszoną. Naprawdę dobrze działa. Oczywiście możesz być chory nie wiedząc o tym wtedy wyników ot tak sobie nie zmienisz.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania

Dobra dziękuję uprzejmie :) Za kilka dni napisze jak poszlo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org