piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szymonek BLMem Polski part1

prawda jest taka, że większość wypowiadajacych się tu super mądrali kierowców to zwykłe p i z d y na drodze, które wjeżdżając do stolicy, jezeli strach im na to pozwoli, już w Markach mają n a j e b a n e w gaciach a potem spięci jak baranie jaja lunatycznie jadą przed siebie, tętno wzrasta dopiero gdy zobaczą tramwaj...
Widziałem cię cioto na Marszałkowskiej, spocony dyszałeś do brzydkiej jak noc panny - o k urwa, jak to się stało, że jechałem prosto a znalazłem się na pasie z którego tylko w lewo można, dam kierunek w prawo, przecież jestem rodowitym mieszczuchem, poradzę sobie, mieszczanie maja kulturę, wpuszczą mnie.... TAAKI HUUJ, nie wjechałeś... zagotowała ci się woda, a pamiętasz jak tłumaczyłem ci, że termostat nie jest do herbaty!!!

Obtrąbiony jak bura suka, z podwinętym pod szymonkową p i z d ę ogonem zapomniałeś zajechać na bazar po perfumy, już nie zajedziesz, przeniesiony w miejsce do którego nie trafisz, h u j tam w perfumy, byle szybciej do domu, tam jestem kozaczkiem na 4lomza... dziewczyna chciała torebkę coco chanel...

Dlaczego wracałeś przez Ostrołekę, proste - kolejny raz nie trafiłeś..... to dopiero k ur w a porażka obiecać pannie KFC i nie dotrzymać słowa

h u j tam, w końcu w domu, udało się, jestem bezpieczny panna wybaczy, a o mechanika do wymiany uszczelki pod głowicą na forum wystukam pomyślałeś..., k u r w o jak łazisz wrzasnąłeś na przechodzącą przez przejście staruszkę, chcąc zachować resztki męskości przed dziewczyną, której dość już wrażeń z podróży, w życiu była dopiero raz w Kolnie i raz w Zambrowie....

P.S. zmień opony na zimowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

Wszystkie BL-e to dobre chłopaki, a wy chamy siedzcie na wsi i bawcie sie z krowkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

BLM-y to buraki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

szymonek BLM polski he he dobre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

jak ze prawdziwe !pozdrawiam cie wodzu kimkolwiek jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

B L M - Buraki Lubią Miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

CO SZYMONKU CWOKU ZE SZKOLY WROCIŁES?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

BLM używa często lewego pasa do zapier.... z prędkością 28-33 km/h bo jest świadomy że jest panem drogi tak samo jak swojej wsi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

PREZES TY GLABIE WYJEDZ I ZOBACZ NAPRAWDE SPOJRZ KTO JEZDZI LEWYM PASEM POPATZR GODZINE I POLICZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

oneway dobrze to ująłeś ;) mistrz123, szymonek jesteście zwykłymi szmatami które biorę do reki i przecieram swoje tablice z dumnym napisem BLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

Szymonek cieciu gdzie Twoja bystra riposta na post autora? Zbyt cienki jesteś, kozaczku z 4lomza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

oneway - to było dobre heheh

Życie jest piękne, lecz często daje nam w kość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

oneway zgasiłeś go;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

Pozdrawiam oneway, w końcu ktoś wystrzelił z grubej rury :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

szymonek pamietaj meska ku,, rwo za 10 czy za 20 lat wpierdol takdostaniesz dziwko meska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

szymonek k,, meska dawaj na solo ku,meska podaj dane kurw, nie masz odwagibobys w p,ier,doldos tal dz,wko meska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

SZYMONKOWA P I Z D A WIOSKOWA

oneway brawo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek BLMem Polski part1

gruby szymonku



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org