piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Witam,

Poszukuje wolnego zespołu lub dj-a na wesele na 4 czerwca 2011, bądź może ktoś ma jakieś propzycje, gdzie szukać ?? Na forum niewiele tego znalazłam...Będę wdzięczna za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

teraz to nie wiem czy jakikolwiek znajdziesz :D chyba, że jakiś badziewiasty...nom ale życzę powodzenia! jest jakas stronka.... wpisz w google: slub lomza i jest jakas strona typu slub.lomza.pl czy slub.4lomza.pl jest tam pare info o zespolach z okolic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

hehe :D też właśnie mam takie obawy, najwyżej sama będę śpiewać ;P Ale dzięki za podpowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Zadzwoń pod numer 792606507.

Satorus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

witam mam ten termin wolny jeśli chcesz dzwoń na pewno się dogadamy 510766103

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

TYCH TEMATOW JUZ BYŁO 100 POCZYTAJ SE KSIEZNA I BEDZIESZ WIEDZIAŁA ZESPOL JAK ZESPOL ZAGRA I POJDZIE A WESELE BYLO I PO WESELU I DALJ TAK SAMO TYLKO WYDATEK Z KIELNI I TYLE I JESZCZE DUPE OBSMARUJA JAKIE NIEDOBRE JEDZENIE NIKOMU DO DUP. NIE DOGODZISZ TO WIEC TAK SIE NIE ZASTANAWIAJ NAD NICZYM BIERZ CO JEST I LECISZ Z KOKSEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

szukaj cierpliwie. Wielu zespołom zwalniają się terminy bo ludzie odwołują wesela. Ja osobiście polecam zespół "Flesz", zrobili mi na weselu super zabawę i grali tak jak powiedzieli do ostatniego gościa a nie zwinęli się o 4 rano czy chcieli więcej kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Dziękuje, za podpowiedz.
Szukamy z narzeczonym cierpliwie, mam nadzieje, że znajdziemy jakiś zespół. Do "Flesza" nie dzwoniliśmy, więc może warto spróbować :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

LITOŚCI !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

proponuje akcent super graja i spiewaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

weszlam na strone "flesza" jak dla mnie porażka... No ale nie wszystkim musi się podobać. Jeśli kogoś nie interesuje temat i nie może pomóc niech się po prostu nie wypowiada, tak dla każdego będzie lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

a zobacz ten zespól Aster co o nim sadzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

nie sugeruj się stroną flesza. Ja jak zobaczyłem demo to też powiedziałem że w życiu u mnie nie zagrają. Naprawdę są dobrzy i nie nachleją Ci się w połowie wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

a ja polecam tego pana 500 682 169 bawilem sie na 1 weselu bylo rewelacyjnie do siebie też go zamówiłem konkretny i wie o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

A co może cie mi powiedzieć o zespole bosman??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Kontaktowałam sie z nimi w lutym, bo mam wesele 18 czerwca 2011 ale już mieli zajęte, wiec może byc problem z 4 czerwca, no chyba, że ktoś odwołał wesele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

wez zespol Aster i nie bedziesz miala problemu tylk nie wiem jak z terminami
w pozo graja i naprawde bedziesz zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

wolny termin 4 czerwiec 2011 ma zespół TENIX-tel'507607317

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Moniqe, rozumiem , że ogolnie nie są źli ?? skoro chciałaś ich u siebie na weselu:) Mam sie jutro z Nimi spotkać bo 4 czerwiec maja wolny :D ale znalazlam tylko jeden kawalek piosenki jak spiewaja i nie wiem co potrafa wiecej ;) No ale pewnie jutro sie okaże:) Dziękuje Wszystkim, za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓŁ LUB DJ na wesele

Dj Adolf jest spoko

http://www.youtube.com/watch?v=Q0pJbsyjfxo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org