środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szymonek i wszystkie BL

witam, widzę, że niektórym we łbach się poprzewracało, gość który wypisuje, obraza ludzi, .. uj wie co robi , jak ktos go zgasi to krzyczy bluzga itp jak maleńkie dziecko.
Niech każdy kto udziela się na tym poronionym forum teraz z ręką na sercu powie skąd pochodzi, z Łomży? prosze zapytac nie dziadka nie babci, ale taty i mamy skąd pochodzimy???
BO 25 - 30 LAT TEMU TO WSZYSTKIE ŁOMŻYNIAKI GNALKI ZE WSI ŚWINIE I KROWY I CIAGNELI DO ŁOMŻY!! NIESTETY TAKA JEST PRAWDA, PRZYKRA ALE PRAWDZIWA. ZAPYTAJCIE ALBO PRZYNAJCIE SIE SKAD POCHODZICIE ŁOMŻYNIAKI.
NIE MAM NIC DO BL CZY BLM CZY BGR ALE JAKIS GÓWNIARZ ZACZĄŁ OBRAŻAC LUDZI, NIECH TERAZ ZAPYTA MAMY SKĄD DO ..URwY NEDZY CAŁA RODZINA SCIĄGNEŁA? OD 100 LAT MIESZKA W ŁOMŻY? ZE WSI 99 % ŁOMŻYNIAKÓW POCHODZI I TYLE WAM POWIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

To prawda,

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Zgadzam się!

Umiesz liczyć? Licz na siebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Ludzie lubią awanse społeczne i na to nic nie poradzisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Wszystko prawda ale tu nie chodzi o pochodzenie tylko o brak kultury osobistej i znajomości przepisów. No nie żartujcie że mieszkanie w Łomży to awans społeczny:) Z osobistych doświadczeń życia codziennego widzę że jak ktoś zajmuje dwa miejsca na parkinu, nie umie się zachować na rondzie, jedzie dwupasmówką prawym pasem gdy lewy jest wolny ( swoją drogą łomżyniacy też zapominają że w Polsce mamy ruch lewostronny), zawraca w niedozwolonym miejscu czy robi hałas na ulicy przez głośne słuchanie muzy - już nie wspomnę o odlepiających a'la ksenonach czy innych badziewiastych światełkach bez homologacji na samochodach to 80 % tych samochodów ma rejestracje BLM ale może to tylko ja na takich trafiam. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

marekmarek: masz w znacznej mierze rację odnośnie pochodzenia.
Ja pochodzę z Łomży, Tata także, dziadek, który urodził się w 1890 także z Łomży, pradziadek również. Jeżdżę na blachach BL, co nie przeszkadza traktować z należytą życzliwością kierowców z innych regionów. Myślę, że ludzie nie dzielą się wg kryteriów zamieszkania, tylko na idiotów i normalnych. Bądźmy dla siebie bardziej przyjaźni. Już bardziej pasuje mi podział: my kierowcy i oni - piesi. Co nie oznacza, że powinniśmy się czuć panami na ciągach komunikacyjnych.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

To jest typowa polska mentalność. Ludzie dowartościowują się na siłę. Ja na ten przykład szukam dimu na wsi, żeby mieć ciszę, spokój, przyrodę. Może jestem innym pokoleniem, ale kiedy ja chodziłem do Mechaniaka to w mojej klasie technikum połowa chłopaków była ze wsi. Wszyscy bez wyjątku skończyli studia politechniczne, czy uniwersyteckie. Teraz pracują , zarabiają niezłe pieniądze, czego nie mogę powiedzieć o tych wszystkich z miasta. Ludzie ze wsi mają trudniej a mimo to są bardziej ambitni, zahartowani itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

w większości przypadków, gdy ktoś przyjedzie pod mój parking i stanie środkiem na linii, to rejestracja zaczyna się od BLM albo BKL.

przypadek ?

oczywiście, że nie wszyscy z tymi rejestracjami tak robią.
mówię tylko o tym, co widuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Witam
Ja jestem też Łomżyniakiem z dziada pradziada, znam prawie każdego Łomżyniaka, (powyżej 40 roku życia). "Kiedyś" nie było tych wielkich "sypialni"sięgających pod Konarzyce czy Wygodę, wtedy wszyscysię znali, choćby z widzenia.
Teraz mieszkam pod Łomżą, a na tablicy mam BLM... czy coś to znaczy?
Odrobiną kultury, no może ogłady powinien każdy się wykazać.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

masz kompleks wieśniaka. Ale nie przeżywaj idą święta dostaniesz jakiś prezent. A prawdziwych łomżyniaków jest bardzo bardzo dużo, idz do GUS'u i sprawdz ośle BLM'ie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Widzę że u was ta sama wojna jak u nas pomiędzy WO -WOS więc przyłączam się do dyskusji. U mnie to samo jest WOS parkuje na dwóch miejscach nie włączają kierunków jak zjeżdżają z ronda, wielkie państwo ze wsi heheheh

Rychu:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Moi pradziadkowie urodzeni na przełomie wieków XIX i XX, wszyscy są z Łomży. I stwierdzam, że tyle samo matołów jeździ na BLM-ach, jak i na BL-ach. Taki sam odsetek durniów nie wie, jak się jeździ po rondzie, które ma więcej niż 1 pas ruchu. Taki sam odsetek parkuje jak ostatnie łosie. Jednak szczytem są BWM-y i BKL-e, w tych z BZA też się niezłe egzemplarze trafiają. BKL tam, gdzie jest ograniczenie do 40, będzie się wlókł 30. Chyba że ma mniej niż 25 lat i jedzie nastoletnim audi 100 lub czymś kompatybilnym, wtedy rwie 70, a zza szyb dobywa się głośne "umc-umc"... lub "na gondoli na gondoli...". Gdy zaś widzę BWM, wtedy jestem już przygotowany na wszystko: wyprzedzanie na trzeciego, kierunek w lewo a skręt w prawo (naprawdę, byłem świadkiem), nie mówiąc już o skręcaniu bez kierunku, bo to nagminne. Zdarzało się też, gdy wyprzedzałem jegomościa-mleczarza, a ten, nie bacząc, że zacząłem już manewr, postanowił również wyprzedzić osobnika przed nim.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

BLM , BKL , BGR , - ni ***** nie umieją jeżdzić a najgorsze jest to że jeżdża po 30 na godzinę na dwupasmówkach !!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

wiesz dlaczego jezdza po 30 po dwupasmówkach bo 90 % łomżyniaków jezdzi tylko i wylacznie lewym pasem, wyjedz na droge i popatrz jak to sie odbywa, na kazdej dwupasmowej kazdy lomzyniak leci lewym no chyba ze za kilometr skreca w prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

dp prezes4 : od kiedy mieszkasz w łomży? od 20 od 25 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Ja na dwupasmówkach jeździłem 30, ale tylko dlatego, że miałem twarde zawieszenie, a poprzecznych garbów na nich od groma. Szczególnie na odcinku Piłsudskiego między AL.Legionów i rondem przy stokrotce. Teraz mam komfortowe, miękko zawieszone autko i jeżdżę normalnie.
Co do nagminnej jazdy lewym pasem - często mi się to zdarza. Po części wynika to z unikania konieczności zmiany pasów co chwila - popatrzcie, ile jest samochodów zaparkowanych na Sikorskiego na prawym pasie. Szczególnie na wysokości dworca, ale i w stronę mostu także. Generalnie prawy pas na całym odcinku między Szosą Zambrowską a ul.Wojska Polskiego jest używany do parkowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Witam, tak się składa że mam tablicę bkl. Ostatnio zaparkowałem na parkingu płatnym (ul. Sienkiewicza), miejsca były puste ustawiłem się w liniach, po chwili przyjechał pewien pan ok 40 lat na tablicach blm, zaparkował tuż przy mnie ale na linii, przy wysiadaniu uderzył drzwiami w mój samochód, trochę mnie to zdenerwowało i zwróciłem mu uwagę. Sprawiał wrażenie zawstydzonego, ale po jakimś czasie przy wsiadaniu sytuacja się powtórzyła. Co o tym sądzić??? czy to nazywa się łomżyńską gościnnością????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

-bez przesadyzmu...ja jak mknę moją błękitną strzałą marki fiat 126P (BL)nigdy nie spotkałem się ze złośliwością ze strony czy to BL<BKL<BBC<NBA a nawet KGB!buhaha -nie blachy świadczą o kulturze kierowcy szanowni "goście"i wy wielcy" Łomżanie"!pozdrawiam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Szczerze to mi się chce śmiać z tych wszystkich łomżyniaków.. bo uważają się za niewiadomo kogo no sory ale z czym Wy jesteście lepsi od nas? wszyscy się z Was śmieją zapytajcie co sadza o łomżyniakach w Białymstoku albo Warszawie.. jesteście jednym wielkim pośmiewiskiem.. ja np jestem dumny z tego ze moje korzenie wywodzą się z okolic "Łomży" haha wielkiego miasta można powiedzieć stolicy (oczywiście to ironia). Jak czytam te głupoty to aż zal dupę ściska no nie wiem. Chyba zacznę łomżyniaków traktować nie jak ludzi tylko jak zwierzęta to tak się zachowują.. "Wczoraj na Starym Rynku stanął czternastometrowy świerk. Drzewko przyjechało do Łomży z plantacji w Uśniku pod Śniadowem" poradzilibyście sobie sami? Pytam? Zachowujecie jakbyście byli jakimś królestwem a tak naprawdę jesteście zwykłym plebsem, podludźmi i idiotami. Nie pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Moim zdaniem to bez różnicy czy z Łomży czy z okolic. Wszedzie sa różni kierowcy są kulturalni i "chamy" nie obrażając nikogo, a blachy nie świadczą jakim sie jest czlowiekiem a robicie z tego halo
PS. Zgadzam sie z marekmarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Do - prezes4 - widzisz, może i jestem wieśniakiem - nie odbieram tego obraźliwie, ba, wręcz odwrotnie, nawet jestem dumny z tego, że stać mnie na to by wyprowadzić się z Łomży.
Napisałem wcześniej, że odrobina kultury pomoże wszystkim obok siebie żyć, a tacy "Łomżyniacy" jak Ty dają świadectwo gówniarstwa, debilizmu itp. Wiem, że są jeszcze kulturalni Łomżyńiacy.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Dokladnie flexi dokladnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

TAKŻE SAMI WIDZICIE, NIE CHCIAŁEM TEMATEM NIKOGO OBRAZIĆ, TYLKO POKAZAĆ ZE TE CO NAJWIECEJ KRZYCZA I WYZYWAJA NIE SA LEPSI A WRECZ PRZECIWNIE SAMI DOPIERO CO POMIESZKALI W JAKIMS ZASRANYM BLOKU I Z TEGO POWODU BEDZIE LUDZI DZIELIŁ I ROZROZNIAŁ NA DOBRYCH I WIESNIAKÓW, NIE TEDY DROGA PANIE SZYMONEK. WIEKSZOSC RACJONALNIE MYSLACYCH LUDZI PRZYZNA MI RACJE. DZIĘKUJE ZA ZAINTERESOWANIE I POPARCIE, POZDRAWIAM
I DOBRA RADA SZANUJCIE SIE NAWZAJEM I TE Z WIOSKI I TE Z MIASTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

marekmarek te wszystkie łomżyniaki dopiero odpiszą jak ze szkół powracają zakompleksione dzieci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

CHCIAŁEM TO DOPISAĆ DOKŁADNIE TAK ALE NIE CHCĘ BYĆ USZCZYPLIWY;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Panie F nikogo tutaj nie obraziłem i nie chciałbym aby mnie obrażano tu cyt"jesteście zwykłym plebsem, podludźmi i idiotami"

Jestem Łomżyniakiem już nie młodzieniaszkiem ,nie obnoszę się z tym jak również nie przeszkadza mi kto skąd pochodzi czyt:miasto,wieś!Więc odrobinkę "wstrzemięźliwości"w ocenach mieszkańców Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

ciekawe z czego dali jest teraz taki dumny? ze bedzie krowy na pastwisku ganial?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

ludzie ogarnijcie sie czy wy nie macie kultury w sobie !!!! czytajac te wypociny to az mnie skusilo napisac ,ja tez sie zgadzam z marekmarek ja jestem z Łomży i nie wstydze sie nawet jakbym byla ze wsi to tym bardziej bym sie tego niewstydzila a ci co tak oczerniaja na tym forum to tylko psuja reputacje miescie lub wsi swojej poco nam to wszystko.Ja naprzyklad nie obrazajac nikogo jadac samochodem na ul. Al legionow chcialam skrecic na Przykoszarowa to byl taki korek ze zaden na BL sie nie zatrzymal no bo poco ma pierwszenstwo nie !! ale jadacy na tablicach BLM kulturalnie sie zatrzymal i przepuscil jest jeszcze wiele przykladow ale nie bede opisywac a to ze sie znajdzie jeden albo dwoch niekulturalnych ludzi w miescie czy na wsi to nie znaczy ze wszyscy sa tacy sami

Ps Pozdrawiam ludzi z miasta i tych ze wsi jestesmy i tak ludzmi jednego Boga wiec poco sie klucic szkoda na to czasu zycie jest takie kruche ze szkoda nato czasu kochajmy sie i pomagajmy sobie nawzajem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

"no nie" ja nie mowie o Tobie ja ubliżam tym co ubliżają innym bo aż się w człowieku gotuje jak czyta takie głupoty..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

http://www.youtube.com/watch?v=fII0AK8iGo8&feature=related
To Pan F i jego wehikuł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

to miał być kawal? nie wyszedł nastolatku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Witam. Proponuję, aby aby nie rozstrząsać jaki to jest zły i niedobry BKL, BLM , BZA, BWM bądź BGR tylko samemu patrzeć jak sami jeździmy, jacy jesteśmy kulturalni, sam wpuść kogoś kto próbuje wjechać z drogi podporządkowanej co w łomży jest rzadkością, zatrzym się jeden z drugim przed przejściem dla pieszych jak czeka staruszka na chodniku, i nie jedź z Wyszkowa do Marek ciągle lewym pasem! Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

To wszystko przez zaniedbania infrastruktury , u nas na wsi niema lini rond itd. ale omijamy krowiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Do ,,Makus" a tobie kto dał prawo Jazdy?Skoro twierdzisz że mamy ruch lewo strony!!!!bo wszyscy jeżdżą prawym pasem gdy lewy jest wolny haha ludzie weźcie wy się za inne zajęcie a nie tylko krytykujecie innym.Ja też jestem z Łomży.i co z tego??jesteście takimi kierowcami doskonałymi to jedzcie do wawy albo innego większego miasta to was stłuką jak gruszki i tyle z tego waszego doświadczenia będzie.bo jak można dobrze jeździć gdy ojciec dał krowę a Cielak dalej jeździ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Wy pieprzeni BL-e, BLM-y i reszta zaczynających się na B. Ogarnijcie w końcu swoje zaplute mordy i skończcie wojnę na rejestracje! Tylko intelektualny niedorozwój będzie toczył walkę o to, "która rejestracja jest gorsza"!
Codziennie widzę, jak jeżdżą super BL-e po warszawskich ulicach, gdy ktoś na nich zatrąbi to puszczają kierownice i zakrywają oczy dłońmi! To samo tyczy się BLM-ów i całej reszty. Po co wrzucacie wszystkich do jednego worka?? Wszędzie znajdą się jakieś jednostki, które są anormalne, i które pierd**ą system, więc odpuśćcie! Oczywiście nie mam nic do ludzi ze wsi jak i z miasta, człowiek człowiekowi równy (kierowca kierowcy już nie), ale ogarnijcie się w końcu!
Kierowcy dzielą się na dwie kategorie :

- Na tych, którzy potrafią jeździć, znają przepisy etc.
i
- Na tych, którzy POSIADAJĄ prawo jazdy.

Nie ma kategorii "BL", "BLM" itd.

Pamiętajcie "wieśniactwo to STAN UMYSŁU, a nie miejsce zamieszkania!". Tak jest ogólnie przyjęte wszędzie, w każdym, dużym, małym mieście, niestety w Łomży to się nie sprawdzało kiedyś i do tej pory się nie sprawdza.




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

i jeszcze jedno, czemu odłamy społeczne (czyt. szczebiotka, michalina, szymonek itp) nie udzielają się w tym temacie? Czyżby ich duma została urażona?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

kto cipozwolil mnie cytowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

i jeszcze brakuje tu kłótni kto więcej śniegu zrzuca z auta przy jego odśnieżaniu na parkingu BL-e czy BLM-y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

To BL-e zaczęły wojnę więc do nich trzeba mieć pretensję,wielce miastowi zostali urażeni huk go wie czym,paranoja a potem się bulwersują i plują na forum co to się im przydażyło niefajnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

BL<---->X<---->BLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

Nie ma większej wiochy od Łomży....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

i okolic..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szymonek i wszystkie BL

...też...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org