czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Witam mam mały problem bo nie mam pojecia co kupic dziewczynie na gwiazdkiem moze coś polecicie??? Zastanawiałem sie nad jakimś misiem pluszakiem takim zeby mogłas sie do niego przytulic moze wie ktoś gdzie w łomzy mozna kupic cos takiego i ile moze kosztowac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

ile wy macie lat że pluszaka chcesz kupować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

w Łomży nie kupisz pluszaka, kup jej cyfrowy polsat, zobaczysz jak jej się zrobi gorąco, aż się spoci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

juz napewno jestem pełnoletni a co do misia to poprostu lubie takie rzeczy i tu wiek nie ma znaczenia zreszto wiekszosc dziewczyn lubi takie maskotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

kup ramke cyfrową

Elrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Wibrator na zimne wieczory :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

kup stringi i paczke prezerwatyw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Zabierz ją na zakupy do Warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

kup pluszaka i dołącz do tego biżuterię:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

misia można od tak dać, ale jak już bardzo chcesz to kup misia i np kuferek na biżuterie myślę ze będzie zadowolona ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

o prosze w koncu jakas ciekawa propozycja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

ale gdzie w łomzy mozna kupic takie rzeczy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

na krótkiej w tym prezenciku powinny być.. a rożne miski możesz zobaczyć w prymusie obok hattricka duży wybór i nie drogo.. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

dzieki za rade i pomoc rozejrze sie tam napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

pojedz ja w dupala bedzie wesolo i za free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

perfumy:) Calvin Klein Euphoria :P

Będzie zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

każda kobieta uwielbia perfumy! ale nie takie z rynku za dychu :)
(co nie znaczy, ze maja być za 4 stówy, po prostu buteleczka, ładnych subtelnych perfum)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

na allegro można kupić w bardzo korzystnych cenach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

kup jej fajne perfumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

a gdzie mozna kupic jakies fajne nie za drogie perfumy zeby jakiegos dziadostwa na kupe kasy nie kupic??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

najkorzystniej byłoby wybrać w drogerii a zamówić na allegro, na allegro:) zapłacisz połowę tego co w sklepie. Popatrz w w douglasie, sephorze albo w perfumerii paryskiej na mazowieckiej

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

jak już ktoś wspomniał kuferek na biżuterię,
biżuterię,
prostownica dobrej jakości jeśli potrzebuje i używa,
perfumki,
oczywiście sexi bielizna,
piżamka,
szlafrok,
książka jeśli lubi ;)
zegarek,
kubek / poduszka z Waszym wspólnym zdjęciem - choć to to na walentynki lub Waszą rocznice
może jakiś ciuch / torebka jak razem chodziciepo sklepach i akurat coś się jej spodoba
portwel
mp3
może być jakiś zestaw do kąpieli
fajna ramka z Waszym zdjęciem
rękawiczki i szalik do kompletu
miś też może być jeśli lubi

wszystko zależy od tego ile pieniążków chcesz przenaczyć na prezent dla niej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

:) daj jej kwit hhahaha:P swiruje ania dobrze napisała wiec mysle ze napewno cos z tego wybierzesz, a misia to sie daje bez okazji a nie na gwiazdke.. dobierz cos do niego. jak kupywac prezent to pozadny:)
jaaa to bym chciala takiego ogromnego misia :P 2 metrowego hahaha:D

B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

tak tak, taki 2 metrowy może być ale nie sam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

taki 2 metry to za duzy poł pokoju by jej zajoł hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

ja mam 3 takie ogroomne i jakos daje rade. jesli chcesz kupowac pluszaka to tylko duzego rozmiaru. :P takie moje zdanie. do tego masz pelen zakres.. kobiecie latwiej jest kupic niz facetowi.
bizuteria..
paski, ozdoby itp.
torebki..
ubrania..
bielizna..
wszystko na co nie spojrzysz moze sie nadawac na prezent dla kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

ja w tamtym roku dostalam od chlopaka przeslisczne posrebrzane lusterko, takie stylizowane na stare, przepiekne i bardzo oryginalne, z tego co wiem kupil na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

ale jeslichodzi o ubranie to mozna kupic za duze lub za małe wole z tym nie ryzykowac po za tym moge tez nie trafic w gust

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

proce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Nową dupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

podlasiakxxx

już Ci pisałam wcześniej czytaj uważnie ;p
jesli chodzi o ciuch
to chyba możesz tak dla zmylenia wybrać się z nią na miasto i zebrać sie w cierpliwość i niech dziewczyna pomierzy, jeśli chcesz kupić jej coś praktycznego i ona z praktycznych prezentów się cieszy to sprawa załatwiona. zmierzy będzie się podobać. ale odwiesi bo coś to wylookaj dokładnie rozmiar itp i zrób tak by jaknaszybciej po to wrócic toc to żaden problem:0

dzis w lidlu kupiłam fajny kuferek na biżu kosztował 55 zł i w niczym nie jest gorszy od tych w Prezenciku na krótkiej za ponad 100zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

a skoro mowa o perfumaf może byc Viktor Rolf flowerbomb ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

możesz jej kupić karnet na solarkę jeśli chodzi albo najlepiej dorzucić do misia :)
hehe mama nadzieję, że Twoja dziewczyna tego nie przeczyta bo jeśli dostanie coś z wymienionych rzeczy to może być zła, że zwróciłeś się z taką prośbą do internautów :) hahaha
pozdrawiam i życzę trafnego prezentu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

hehe ja tez mam taka nadzieje ale raczej nie przeczyta a co do propozycji internautów to jest pare ciekawych pomysłów zawsze coś nowego. Tak wiec dziekuje za wszystkie podpowiedzi nawet i za te głupie aha i jeszcze jesli komus cos ciekawego przyjdzie do główki to niech pisze puki post swierzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

wiesz co Kup Jej Homonto i będziesz mogł Orać nią POLE bo wszystkie dziewczyny i Kobiety za wyjątkiem naszych matek to przysłowiowe CHU...JE






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Kup jej pościel :) Będzie bardzo zadowolona, dziewczyny lubią takie prezentu :) Tutaj znajdziesz w dobrych cenach ładne wzory http://www.elway.biz/33-posciel-3d :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

a ty masz ***** gwiazdke na wielkanoc ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Polecam różnego rodzaju /karnety/bilety/vougery na różne usługi/ do różnych sklepów :-D

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Wszystko zależy od tego, jaki posiadacie budżet. Obserwujcie Prezent Marzeń, tam macie pakiety. Fajny prezent związany z relaksem kupi się za kilka dyszek. A najważniejsze, żeby po prostu to nie było jakieś byle co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Ja w tym roku zaskoczę swoją piękną i kupie jej dwie pary extra szpilek. Tutaj wybór jest duży http://herrero.pl co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Kup sobie slownik jezyka polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Kto odkopuje posty sprzed 6 lat? Myslicie, ze nadal sie zastanawia co kupic dziewczynie na gwiazdke w 2010 roku? :D W takim razie ja proponuje kupic jej i sobie teleport by moc sie cofnac do tych pieknych czasów :D

No siema!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Może zrobić fajny album ze zdjęciami? Albo lepiej fotoksiążkę. Wydrukuje się to m.in. w Bernardinum http://www.drukarnia.bernardinum.com.pl/ Drukowałem u nich coś takiego i wyszło super, podoba mi się dobra jakość wydruku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

wino i 8 Dębowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Nie znam kobiety, która ma dosyć ubrań w szafie, butów na półce i kosmetyków. Kobiety same dają nam znać czego oczekują na prezent i czego potrzebują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Ja stawiałabym na coś praktycznego i chłopakowi kupiłabym grę komputerową, a dziewczynie książkę i doładowanie do telefonu. Ważne, żeby wiedzieć co kto lubi. Z książką jest o tyle łatwiej, że zawsze można ją gdzieś przekazać jak się nie spodoba. :) Doładowanie można szybko załatwić przez sieć www.bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-heyah.
Myślę, że każda Pani będzie zadowolona z takiego prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Empik Foto ma genialne poduszki ze zdjęciem, więc może idźcie w takim kierunku. Takie prezenty się sprawdzają. Może nie jest to coś mega wyszukanego, ale po prostu uważam, że sprawdzi się to idealnie. Ale to sami oceńcie, jakie macie oczekiwania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Ludzie !!! jest lato, słońce, wakacje to na jaką cholerę ktoś wyciąga stary post dotyczący gwiazdki, zimy. A może pogadamy o choinkach i ozdobach choinkowych.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Myślę, że dobrym prezentem odzież ale nie myślę o takiej tradycyjnej lecz mam na myśli, jakąś sukienkę taką sexowną .... wejdź tu na sklep crazychic mają w dwóch opcjach sukienka hiszpanka i zakolanówki lub sukienka sweterkowa w renifery z zakolanówkami
sam wybierz jaka sukienka bardziej będzie Ciebie kręcić na swojej kobiecie odsyłam do tego sklepu https://crazychic.pl/ kolega kupił tą w renifery pokazywał mi wczoraj . Swojej kobiecie też kupię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Ja myślę, że jeśli masz wątpliwości, zawsze warto porozmawiać z drugą osobą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Dobrym prezentem może być certyfikat na szkolenie lub Manicure

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Ciekawy pomysł na prezent dla nauczyciela to personalizowany kubek, jaki znalazłem na https://zamowprezent.pl/kubki-z-nadrukiem/kubki-dla-nauczycielki. Można tam znaleźć różne wzory kubków, które można dostosować do osobowości i gustu nauczyciela. To naprawdę niezły pomysł na prezent, który na pewno zostanie doceniony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Myśle, że dosyć dobrze by się też sprawdziły olejki eteryczne . Sama mam w planach je kupić, tym bardziej, że tak wiele osób zachwalało sobie ich działanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad wyborem prezentu dla bliskiej kobiety? Osobiście długo zastanawiałem się nad wyborem prezentu dla mojej żony i natrafiłem na ofertę sklepu internetowego Bigordi, gdzie zamówiłem dla niej różowa torebka w atrakcyjnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziewczyny na gwiazdkie??

Dzięki za informacje, myślę, że się przydadzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org