sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

Uprzejmie dziękuję administratorowi strony internetowej Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za to, że po przeszło roku uzupełnił nazwisko obecnego Kierownika Administracji Osiedla JANTAR, jak też wykasował mapę prognozy pogody która od dłuższego czasu pokazywała w naszym regionie 7 stopni ciepła i opady deszczu. Na te nieścisłości zwróciłem uwagę kilka dni temu przy zakładaniu wątku "Parkingi na osiedlu JANTAR" i poszukiwaniu odpowiedzialnego za ten zalegający od przeszło tygodnia śnieg na moim parkingu.

Idąc za ciosem mam jeszcze dwie prośby; uzupełnienie strony o sprawozdania z działalności Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej od roku 2006 po ubiegły rok (przypomnę ostatnie pochodzi z 2005 r.), jak też w zakładce "PORADNIK ŁSM" udzielenie porady mieszkańcom: "Jak skutecznie wyegzekwować odśnieżanie osiedlowych parkingów".

Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

A W pERSPEKTYWIE DZIŚ NAM POODŚNIEŻALI PARKINGI-NASZ PREZES LIPSKI JEST THE BEST!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

Musisz napisać w tamtym wątku, bo w tym tytule, zachodzi prawdopodobieństwo, że nie znajdzie pytań;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

olivka-2010 pan viceprezes Konopka nadzorowal te prace ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

Administracja osiedla nr 3 ŁSM także kuleje.....Od początku opadów śniegu na parkingach nie jest NIC zrobione!!!! Śnieg leży, kierowcy radzą sobie jak mogą (łopata w bagażniku to podstawa - inaczej zapomnij o jeździe). A nie tak to powinno wyglądać....
Panie Prezesie, Kierowniku, i reszta "Świty" pomyślcie o tych ludziach, dzięki którym co miesiąc bierzecie pieniążki. I szanujcie nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

pan K. - czy to taki człowiek co jeździ mondziem i nie umie nim parkować tylko zostawia na środku drogi i robi korki jak idzie do warzywniaka po zakupy to pół osiedla musi czekać aż odjedzie :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

**** w perspektywie odsniezyli wisiala kartka, ze w srode miedzy 7-9 beda odsniezali rycerska 2 i co? Dopiero kolo 10 zjawila sie odsniezRKA ale odsniezyla tylko parking od podworka! A moja klatka i druga po drugiej stronie skrzydla to co? Eskimosi? Sami mamy odsniezac? Wszyscy zabrali auta ale slimaki nie domyslili sie ze parkingi sa tez z drugiej strony!!! Zaczyna mnie to wkur** wczoraj zrobola sie plucha dzisiaj z tej powodzi jest jedno wielkie jajo!!! Co moze jako ciezarna kobieta mam wzia clopate i sama napierdalac? Cos czuje, ze jutro sie tam przejde do tych gamoni i pokaze im co to znaczy wkurwic ciezarna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

Panie *DS

Informuję, że:

- Stronę Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej stworzyłem w 2004 roku całkowicie społecznie, po godzinach pracy, nie biorąc z tego tytułu złotówki wynagrodzenia
- Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie ponosi żadnych kosztów z tytułu utrzymywania domeny oraz serwera
- Mapa pogody już od dawna nie widniała na stronie głównej, a dokładniej od chwili gdy Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zażądał pieniędzy za udostępnianie swoich map na stronach internetowych (zlikwidowałem zakładkę właśnie po to by ktoś taki jak Pan *DS nie wypominał wydawania pieniędzy Spółdzielców). Zakładka widniała jedynie w archiwalnych artykułach i to właśnie usunąłem. Nie sądzę jednak by Pan, Panie *DS czy ktokolwiek z mieszkańców naszych zasobów odwiedzał stronę Spółdzielni tylko po to, by sprawdzić prognozę pogody. Jest wiele innych serwisów, które właśnie do tego służą. Pańskie uwagi traktuję jako szereg złośliwości, bo inaczej odebrać ich nie można.
- Nie mam obowiązku zamieszczania na stronie ŁSM sprawozdania z jej działalności bo każdy z członków naszej Spółdzielni takowe otrzymał do swojej skrzynki pocztowej i będzie nadal, rokrocznie otrzymywał.

- Niebawem Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie miała nową stronę, zrobioną na miarę możliwości technicznych dzisiejszych czasów, aktualna strona to relikt przeszłości, stąd nie jest uaktualniana (wprowadzane są jedynie najważniejsze informacje)
- Nikt z pracowników ŁSM nie ma obowiązku komentowania zagadnień poruszanych przez Pana (w formie monologu) w temacie "Parkingi na osiedlu JANTAR" - jeśli chce Pan odpowiedzi na stawiane tam pytania należy mieć odwagę cywilną by porozmawiać osobiście z kierownictwem czy to Administracji czy wręcz Zarządu, rozumiem jednak, że prościej "rzucać błotem zza węgła".
- Ja również nie mam obowiązku odpowiadania na Pańskie złośliwości, mimo wszystko czynię to by swoimi "błyskotliwymi myślami" nie wprowadzał Pan w błąd pozostałych mieszkańców.

To tyle ...

Krzysztof Cieśliński

PS To moja jedyna odpowiedź w tym temacie (po godzinach pracy, nie jako pracownika ŁSM, ale członka spółdzielni, płacącego regularnie czynsz) - tak na wypadek gdyby Pan *DS zagotował się przed swoim monitorem i planował dłuższą dyskusję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!!

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Panie Krzysztofie ma Pan rację z mojej strony są to złośliwości. Nie rzucam błota zza węgła jak to Pan określił. Złośliwie upubliczniam problem, gdyż to jest jedyny sposób na wyegzekwowanie czegokolwiek. O moją odwagę cywilną proszę się nie obawiać, doskonale sobie zdaję sprawę, że odpowiedzi kierownictwa Administracji czy Zarządu same śniegu by nie usunęły.

Oczywiście nikt z pracowników ŁSM nie ma obowiązku komentować moich wpisów na forum, natomiast w obowiązku kierownictwa ŁSM jest sprawne i skuteczne administrowanie. Ja jako członek spółdzielni mieszkaniowej mam pełne prawo do publicznej krytyki z czego nie zamierzam rezygnować.

Nie wiem czy nie sprowokował mnie Pan do stworzenia "całkowicie społecznie po godzinach pracy" strony poświęconej wszystkim niedociągnięciom w administrowaniu ŁSM, rzecz jasna z mapą aktualną pogody. Oczywiście z góry przyznaję się, że będzie to złośliwość z mojej strony.

PS: tak po złości nagnałem dziś też krótki filmik jak jeden z pracowników (podnajętych, bo z tego co wiem Spółdzielnia oddała sprzątanie swoich terenów w ręce prywatnych firm) chodzi i nudzi się z łopatą przy porannych opadach śniegu. Fakt przekazania sprzątania terenów Spółdzielni prywatnym firmom wcale nie zwalnia administracji do odpowiedzialności.


Aha Panie Krzysztofie ja też jestem członkiem spółdzielni, też regularnie płacę czynsz, różni nas to, że to ja płacąc czynsz daję Panu na chleb a nie odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org