sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do złodzieja, który ukradł mi CB

Złodzieju, który ukradłeś mi radio CB, czy jesteś aż taką mendą i biedakiem że nie stać Cię na radio? To jest groszowa sprawa, ale widać Ty wolisz ukraść i być fajnym. Życzę Tobie żeby Ci się ono zepsuło, zrobiło zwarcie instalacji i spaliło samochód razem z Tobą, a jak zobacze te radio w Twoim samochodzie to Ci sam ten samochód spalę a Tobie nakopię do dupy Ty frajerze.

Z poważaniem cziki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Może kradnie bo dopiero zbiera na samochód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Juz drugi raz mi ukradli CB, spod domu w biały dzień. Ludzie czy was naprawdę nie stać na wyłożenie 300 zł na zestaw CB? Normalnie paranoja:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Ja wychodząc zabieram wszystko z auta, zostawiam tylko popielniczkę z petami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

to gdzie ty je zostawiasz na dahu ? czy masz kabrioleta bez dahu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

poszukaj w komisach moze idiota przyniesie opchnąć

Makus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

dokładnie czysta paranoja,
na dzisiejsze czasy wszystko dosłownie wszystko jest dostępne a tu takie cyrki. Współczuje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

To jest bus, antena była przymocowana na stałe a radio pod kierownica. Jak dorwe gnoja który to zrobił to mu nogi z dupy powyrywam. Gdyby ktos z was podejrzewal kogos kto moglby miec z tym cos wspolnego to dajcie mi znac, odwdziecze sie miguelvelazguez@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

kup coś drogiego, wsadz za przednia szybę i poczatuj tak z kilka dni, jak złapiesz to wiesz co co masz robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

pierwsza zasada szkoły policyjnej? podejrzany zawsze wraca na miejsce przestępstwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

a w rżyciu ,, juz teraz tfuj bus jest spalony ,prowokacje morżesz zrobic ale na innym aucie .. gwarantuje ze do busa sie nie zblizy gdysz kaszdy po takim incydencie sie juz zabezpiecza pszewrżnie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

jasiu za przeproszeniem co Ty pitolisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

no ze zlodziej jusz nie wruci do tego samochodu napewno !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Lepiej niech nie wraca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Kochani
Jak tylko ktoś będzie miał ofertę kupna za pół ceny niech da znać właścicielowi.
No i to co według mnie jest najważniejsze - będą kraść do tej pory, doputy mogą sprzedać. NIE KUPUJMY KRADZIONEGO.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Dzięki wszystkim za zainteresowanie, nie pozwólmy żeby nas okradano w biały dzień. Jeszcze raz ponawiam prośbę, gdyby ktoś z was cokolwiek wiedział, miał okazję kupić "okazyjnie" CB radio to dajcie mi znać, odwdzięczę się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Zamiast się odgrażać na forum (to nic nie da),wyłóż te 300zł jak cię tak na wszystko stać i sobie kup nowy zestaw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Sativa kupie bo mi radio CB jest potrzebne do pracy chodzi mi tylko o to, że nie podoba mi się taki stan rzeczy jaki jest w Łomży, że kradną w biały dzień. Ciekaw jestem czy Ty byś byłzadowolony jakby ktoś Tobie coś ukradł, mimo to, że by było Ciebie na to stać. Tu nie chodzi o kasę tylko o zasady, zasady według których powinno się postępować. Według Ciebie mam siedzieć cicho? Ja wolę to nagłośnić żeby inni wiedzieli co tutaj się wyrabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

POPIERAM CZIKI WIĘCEJ WÓDY !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Podłącz może małą kamerkę w samochodzie.

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Żeby ukradli i kamerkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Hmmm radia ci szkoda szyby nie szkoda ? chyba szyba droższa ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Szyby też szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

..., a czy zgłosiłeś sprawę policji?
Oni często znają "półświatek" i w razie czego (jak coś namierzą) powiadomią Cię i wezwą na rozpoznanie sprzętu.
Miałem tak raz, w nocy w moim aucie wybito szybę i ukradziono radio. Zgłosiłem to policji. Po trzech tygodniach dostaję wiadomość (telefon), że mam zgłosić się na komisariat na rozpoznanie radia. Blat biurka, aż uginał się od sprzętu. Poznałem swoje i mam go do teraz.
NIE KUPUJMY KRADZIONEGO.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

mi kiedyś ukradli radio i fon na mazurach, wartość 950zł. Pojechałem na policje i zgłosiłem to zdarzenie (miasto Pisz). Policjanci tam byli naprawdę w porządku. Radio znalezli po pół roku. Miało zeszlifowane numery tylko, i brakowało kostki. Telefonu niestety nie znalezli. Sąd w Mrągowie postanowił, że 2 z 3 przestępców ma mi zwrócić na połowę 950zł! Jeden z rabusiów odesłał mi 425zł przekazem pocztowym i przeprosił.
W sumie odzyskałem radio 250zł i połowę z ogólnej wartości czyli 425zł. Łącznie 675zł. Dobre i to.
Zawsze zgłaszaj na policję. Złodziej, wcześniej czy pózniej wpadnie. Jak nie odzyskają fantów od niego to od pasera. Jeżeli nie odzyskają to wyrok sądu zmusi do tego. I wtedy albo odda, albo całe życie nic na siebie nie będzie mógł mieć ani zapisane, ani zarejestrowane bo komornik to zajmie. Złodziejowi pozostaje albo oddać, albo nie ciekawa perspektywa w kraju. Lub ucieczka za granicę.
Uwaga, z tego co się dowiedziałem (2,5 ponad 2,5 roku temu przy odbiorze radia), to skradzione telefony mogą namierzyć tylko wtedy gdy paser lub dalej włoży do niego kartę sim na którą jest jego abonament.

Zgłaszajcie wszystkie kradzieże do Policji. OD TEGO ONI SĄ, OD TEGO SĄ ONI, OD TEGO SĄ.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

jak masz auto na BL to pewnie buraki ze wsi , a jak na BLM to szymuś i spólka

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

podłączać pod prąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Jak sobie już kupisz nowe, to oznacz w niewidoczny sposób, warto :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

a w jakich okolicach Łomży tak kradną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Szosa Zambrowska, samochód BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Dla mnie też ukradli antenę w biały dzień ,którą czymś odcięli /normalnie lepiej nie mówić............ Nie wiem jaki pożytek z tak odciętej anteny ,może sobie w d....... będzie wpychał szmaciarz. Takie kradzieże to chyba raczej nie z biedy tylko ze szpanu lub głupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

stefan czesio

I bardzo dobrze, że DLA CIEBIE ukradli. Oby takich więcej. Gdyby TOBIE ukradli, to bym Cię pożałował. Spadaj do Śledziowa, albo się naucz mówić po polsku.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Chowaj wszystko do domu za każdym razem i żadnego problemu nie będzie, a nie potem mi tu wypociny piszesz.!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

torro to Twoje prywatne forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Nie chcesz nie czytaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Ciśnij "sumo/malaha ",patrz żeby tobie nie ukradli to ,ale pewnie nie mają co......Śledziu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

Prawo jest zbyt łagodne.
Złodziejom powinno się ucinać dłoń.
A w Łomży złodziei niestety dostatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

cziki zgłosiłeś na policję???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

DLA PRZYKLADU ZROB TO NIECH POPAMIETA MAC ******

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

chce ktoś kupić CB za 150 zł ?:) i radio za 100 ?:) jak coś to piszcie na glupizlodziej@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

ukradli haaaa niech kradna na drugi raz do haty wezmiesz ten co nic nie zaje..... w zyciu haaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

powiedz gdzie zostawiasz samochod to jeszcze jedne peknie haahaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

jestescie zalosni debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

burczymucha marny emigrancie siedz tam w swoim bejsmencie i sie nie odzywaj jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do złodzieja, który ukradł mi CB

a to w polsce nie mozna miec internetu z 3 ahhahaah buraku przyjdz na sniadeckiego to ci pokaze moj belfrast bucu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org