sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mają nas w d...

To już 10 dni od śnieżycy, która zasypała nasze miasto a zwały śniegu nadal utrudniają pieszym i zmotoryzowanym normalne funkcjonowanie. Jednak idzie do wszystkiego przywyknąć przecież to już po wyborach. Ale nie można lekceważyć ludzi którzy chcą dojechać do szpitala lub z niego odjechać. Gehenną dla osób starszych chorych jest wsiadanie bądź wysiadanie na przystankach autobusowych przy szpitalu z autobusu. Zatoki i przystanki są tak zaśnieżone, że trzeba być zdrowym i wysportowanym żeby przebrnąć przez te zwały śniegu. Panie Janku B przecież jest pan radnym, dyrektorem szpitala jak można pozwalać żeby wasi kleci padali na twarz zanim dotrą do kolejki swego specjalisty.
Panie Henryku P wieżę w pana siłę bo nieraz stawał pan w obronie prostych ludzi stanie pan jeszcze raz jako radny w obronie ludzi którzy do szpitala jadą po zdrowie a nie po to żeby je stracić na nieodśnieżonym przystanku.
A tych którzy są odpowiedzialni za oczyszczanie informuję, że kiedyś też będą osobami starszymi i tak samo będą padać na twarz w brei śniegowej bo jabłko nie daleko pada od jabłoni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają nas w d...

dodam że fatalnie utrzymane obiekty sportowe (szumna nazwa) chociażby stadion lekkoatletyczny przy ks anny. po co takie obiekty jak nie można korzystać ?? a bieganie po ulicy to ryzyko kontuzji plus nieuprzejme komentarze pieszych.

Wiktor75(at)10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają nas w d...

Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak ciecie odśnieżają chodniki? Odśnieżając chodnik i mając po lewej stronie pas zieleni a po prawej parking samochodowy
cieć zrzuca śnieg na parking, czy ktoś mi to wytłumaczy dlaczego? Później ściągają koparki i odśnieżają parkingi. Widzi ktoś sens ich przerzucania śniegu na parking?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają nas w d...

byłam w poniedziałek w naszym szpitalu na badaniach, heh tuż po wyjściu w drodze do car na parking takiego orła wywinęłam ze myślałam że zaraz wrócę do tego szpitala ;/ potłukłam się niesamowicie ;/
a już nie wspomnę że nawet nie można zaparkować bezpiecznie a co mowa przejść z parkingu do drzwi bo śnieg co najmniej powyżej kostek

jak dla mnie to jest porażka.

żeby choć pogoda nie odpuściła to by i dla jeżdżących były ciulowe warunki ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają nas w d...

genialny jest też wyjazd z parkinkgu spod biedronki na wojska.
cały pas zieleni jest lekko przysypany sniegiem, pewnie tyle co napadało, natomiast przy wyjezdzie jest taka górka z obu stron ze niema jak spr czy coś z pr czy lewej jedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mają nas w d...

Nie wiem czy ktos z Was probowal dzis przejsc chodnikiem wzdluz ulicy Zawadzkiej. Zywy lod... To samo na Zawadzkiej jednokierunkowej gdzie zdaje sie powinni odsniezac mieszkancy domkow (ktos ostatnio probowal mi wmowic ze to nie do mieszkancow nalezy, jakbyscie mogli mnie oswiecic jak to jest bylabym wdzieczna). Kolo nowego sadu jest prawdiwa zjezdzalnia i o ile idzie sie w dol polowej to mozna sobie zjechac ale pod gorke sie wdrapac to juz wyczyn...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org