piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gitara

Kupie gitare taką zwykłą akustyczną moze być uzywana. Niedrogą w niskiej cenie,podstawowa. za około 100zł...Ma ktoś do sprzedania lub zna sklep (w łomży oczywiście) gdzie taka jest?

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

moj koleszka na allegeo wystawil
z lomzy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

W Lidlu ostatnio były gitary, serio!
Zajdź i zobacz czy może jeszcze zostały :)
Oferta z tamtego tygodnia!
Cena około 100 zł

Coś w stylu tej, tylko że ten link jest do niemieckiego Lidla.

http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/lidl_de/hs.xsl/index_21006.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
gitara

W lidlu były z pokrowcem za 200zł ale za późno...wykupione

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Zapytaj się kierownika sklepu (nie pracownika, bo on dużo nie może) czy nie mogliby Ci sprowadzić razem z kolejną dostawą bo jesteś na 100 % zdecydowana. Z mojej analizy wynika, że na 100% będą mieli zwroty z innych sklepów w innych miastach do centrali. Widzę, że te gitary leżą. Nie jest to produkt cieszący się dużym popytem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

ul aleja pilsuciego sklep muzyczny tam napewno kpisz drugi sklep na dmowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

a co chcesz sobie słuch zyebać ? czy dla dzieciaka na gwiazdkę żeby potem miał uraz do muzyki ? kup coś lepszego, trochę droższego i lepiej brzmiącego, a najlepiej hiszpańskiego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Za 100zł to możesz se kanapke kupić, średniej klasy gitara klasyczna/akustyczna którą dopiero opłaca się kupić to cena 500/+ Tańszej nie warto bo gówno z niej będzie, już lepiej wcale nie kupować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

jeśli chcesz gitarę dla początkującego to najtaniej za 200zł, za 100zł to będzie bardzo słaba jakość, ale jeśli chcesz słabiznę to w "Chińczyku" przy dworcu za 100 zł sprzedają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Daj znac na maila firstpaintbrush@gmail.com mam jakos gitare.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Katy454 ja mam gitarę akustyczną do sprzedania. Użyta była może dwa razy, kupiłem ją z myślą o prezencie ale jakoś sprawa się rozdmuchała a gitara została u mnie. Jeśli był(a) byś zainteresowan(a)y to napisz na forum albo na PW o ile takie istnieje i się dogadamy co i jak. Daje również pokrowiec, zapasowe struny i te trójkąciki żeby palców nie poniszczyć :D (nie wiem jak to się nazywa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

kostki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

http://www.youtube.com/watch?v=wT8t76w_1Ic&feature=related[/ur]

widzisz jaki zgrany zespol, i wszystkie gitary sa kupione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

JA mam dajną gitarę do sprzedania , fajnie brzmi jak coś to pisz na mail drausiek@gmail.com tanio tobie oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

I co kupiłaś czy jeszcze szukasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

W sklepie muzycznym na dmowskiego jest ubogi wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

niedano takie tanie gitary sprzedawali w lidlu
serio
niby sklep spożywczy a były w tych koszach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Jest tego pełno ale już widocznie kupiła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

No dzieki za rady...Nadal szukam jagby co..

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Nie kupuj w Lidlu gitar a już tym bardziej w big beacie, sam kiedyś kupiłem gitarę tam to się okazało że ma gryf krzywy, i żaden imbus nie był w stanie go wyregulowac a poza tym ryzyko, że jak wymienią ci na inną to się okaże znowu krzywy gryf, a w KAMI zapewniam cie że nie znajdziesz taniej gitary. Jeśli chodzi o przystępne ceny polecam ci sklep muzyczny na Piłsudskiego 69. Aha i jeszcze jedno, jeśli kupowac to tylko pod okiem tego który się zna na gitarach żeby ktoś nie wcisnął ci jakiegoś bubla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

ja mam gitare do sprzedania. akustyczna z wyjsciem na piec. malo uzywana czarna pokrowiec gratis. cena 150 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Katy to podaj mayla na priw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

jak jestes zaineteresowana to pisz pecet17@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gitara

Panaz, jaka to gitara i ile za nią chcesz? Też mam zrobić prezent, który sie pewnie szybko znudzi. Mój tel. 697707108.

bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org