niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prusa 8 cz II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

zaraz zobaczysz komucha jak tam na tego tych auuuu jak to się nazywa naaaaa piłsudskiego zaraz bedzie komuch....Ty biznesmenku.Piniądze nie wszystko piniądze nie wszystko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

jaki burdel na balkonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Buhhehehhehehe BIL Laden prawdziwy hehehhehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

co to za peres ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

No to jest właśnie Bin Laden z Prusa 8 który jest przez wszystkich mobilków lubiany w okolicach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

zakładając że mieszkasz na żeromskiego 1 znajdę cie bo fotografujesz mojego tate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

oooo
pozdro sąsiad !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

aaa to ten hehe Dziadek Grand, Bin Laden :D ale jaja jeszcze go tu brakowalo bueheheh nieźle pojechali hahaha



Pewnie szuka komu by tu antenę pierdolnąć z dachu mobilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

gotak średnio lubie
jebie mu z ryja jak siegada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Uwielbiam jego piosenki: Siadła pszczółka na jabłoni, albo to jest najlepsze "Bo jak ci kur..a tam podejdę na tego Reymonta to zobaczysz Ty szczylu Ty :D heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

widać kogoś obserwował z balkonu może przeprowadzić atak hahahaha
ale Fajnie cholera jasna fajnie nouuuu beknie ktoś za too nouu uf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Reymonta?:P

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Uuuu koleś zobaczysz przyjdzie taki dzień,aaaa przyjdzie że wyjdziesz z klatki, wiesz u ciebie jaka klatka jest prawda?
I wyjdziesz i jak cie ktoś *******..ie heheheh Stare teksty Jasia.



Co się z nim dzieje ostatnio go nie słychać....przechlał się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

na tym foto to ten chyba kocyk o którym opowiadał że to jego ślubne na nim się zrobiło hehehe


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

jakbys mieszkał na prusa 8 to by cie na kopach już dawno stąd wynieśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Taki głupi jesteś jak prawo ty znasz no to wiesz za takie zdjęcia ty se nawet nie weobrażasz tego chłopcze ze będziesz za to jęczał i ci ***** adowkat nie pomoże wlasnie za te zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Będziesz jęczał, wiesz u Ciebie jaka klatka jest prawda? I zobaczysz co, co ty potrafisz koleś auuuuuu ty biznesmenku.





Ten z Prusa 8 ketchupy i majonezy z MC DOnalds sprzedaje na lewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

nouuuu bekniesz za te pomówienia Koleś będziesz koleś nie nie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

co to za rumcajs na zdjęciu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

to jest Wielki Mistrz na tym zdjęciu on ma brzucho ma brodę ale jak pier**d*olnie to nie wytrzymasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

auuuuuu Witam Witam co dobrego ? jak tam prusa odśnieżone ? bo jutro mam limuzyno przejeżdżać obok auuuuuu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

nouu Naturalnie że odśnieżone sam to odśniezałem rozumiesz szedłem sobie z butelko royalu no i jakos tak wszyło nouuu zę przednia nóżka poszła do przodu druga do tyłu a ja sruuu mordą w beton nouuu i powiedzałem starej i odśnieżyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

dziwne ze ten temat ma malo postow :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Co to za ptasznik w szelkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

nouuu jam jest szakal binladen łomża Nouuu Ptasznik Brodaty tak nouuu a Konnonowicza znam osobiscie tak sweterkami sie wymienialiśmy nouu fajnie fajnie cholera jasna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Słuchaj koleś, ja Ciebie nie zaczepiam więc uważaj, te rozmowy są rejestrowane, tak, ja ci mówie rejestrowane i zobaczysz co ty w sądzie powiedz Auuuu noooo oto chodzi koleś oto chodzi.

Szatą di Pap winko se pije, a to takie szery szery i potem se śpiewam Modern Toking.Szery szery lejde tiriririri bi mojszen, szery szsery lejde tarattatataaa.


A ten gowniarz wiesz który ten gowniarz, buehehe to już jego napadli w katce więc wiesz koleś. Auuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Niech ktoś zadzwoni po pogotowie bo widzę a nie mam telefonu ten koleś ze zdjęcia chyba chce skakać z balkonu.
997 albo 999 i 998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Ty wsiarzu, ty gnoju ty.........Won mnie ***** wyyypierdalaj z tąd ______________________________________________________

Ty nawet telefonu nie umiesz wyłączyć debiluuu

co ty kozakujesz teraz w domu ***** tam z kumplami bo siedzi jakas Kuurwa łysa dlaczego ty wychodzisz do szkoły i się Boisz ?? Siedzisz za to szmato Niebieską nos ci sie wydłuzył jak Pinokio.... Ja Cie nie straszę :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

heheheh.....
Ja mam radio takie piękne radio nooooo UUuuuu stare ale piękna rzecz GRAND taki srebrny panel i anena Auuuuu stoi od 1979 roku jak w straży pracowałem to już nadawałem sam do siebie bo nikt ***** w łomży nie miał, ty debilu ty, wun tfuuu szczylu ty.
A radio piękne ma nawet przełącznik łon i of. I co ty debilu potrafisz ty, czym ty sie chwalisz, rodzina i znajomosciami, a sam to ejste tai wsiarz., wiesz ja jak mam brodę brzuch, to cie brzuchem przewale a ty co masz, ty co masz, glupią gadkę i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

ciekawe co dziadek na sylwestra panluje ..... może to jego już ostatni ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

ja mam kawałek budy kawałek ciała....ja jak pi**dolnę a Ty co masz? co masz?!?!?!
SQ4 HGW..... euuuuuułłł koleżanko....jak się stroi Twoja antenka? Jak źle , to wsadzę moją antenkę w Twoje gniazdko i zestroimy uuuuuu koleeeeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Nouuu SZKUR.WYSZYNY jest nadzieja ze nouu jak to sie nazywa ZE TEN przed świętami wam się to skończy . Dlaczego ty piszesz na PRUSA 8 ty szkurw.yszynu ty Podaj nouuu swój adres czy ty myślisz ze K..URW.A umnie to są ludzie głupi Chcesz koleś problemuu nouu to będziesz miał mówie ci przysięgam Bogu ze SKU.R.WYS.YNU ZGINIESZ!!!!!!! nouuu Bo umnie stara przyjdzie nawet nouuu ze zlewo zmywaka z magdonaldu i cie sie zaptya keigo H.UJA TY MÓJ ADRES PODAJESZ SZCZYLU TY !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Czym on mnie może nastrzaszyć, że ja mam radio takie czy takie, *****, ja stary łomżyniak cb-radiowiec mam co powiedzieć tu. Powiedz po jaki **** żeś wlażł na ten kanał ty szkurysynuuuuuuuuu. Patrz już schodzę tam do Ciebie, wyjdź tylko przed klatkę wyjdź.
Już sprawa jest zgłoszona już ci sie kończy to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

NIE MASZ PRAWA TEGO ROZPOWSZECHNIAĆ _________Debilu weeż nie rób tego na USB jak jestes mądry___________ to wejdz w AeMy Raz w Prawo __________rozumniesz I nie sadz się I nie sadz się__________ tylko wejdz w AeMy nie w USB bo jestes głupi nie wiesz gdzie ty rozmawiasz na jakiej częstotliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

auuuuu bo jak huknę z mojej futurki i dziadka granda srebrny panelll to wam wszystkim sie rogi wyprostują
Ty k**wa SQ4 HGW , ty krótkofalowcu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

a co tam u misia ganca slychac dalej dileruje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

hahahahaha Dziś Jest zbiórka Żywności zorganizowana przez Bin Ladena który należy do >> Ruchu Rastafari Łomża <<, trzy razy do roku organizuje zbiórki żywności, która przekazywana jest w paczkach dla najuboższych mieszkańców jutro wolontariusze organizacji ze specjalnymi koszami staną w sklepach u "WIEŚKA" i pod Blokiem Mieszkalnym pod adresem "PRUSA 8 " UWAGA JEŚLI KOTS CHCIAŁBY UCZESTNICZYĆ W ZBIÓRCE NALEŻY SWOJĄ KANDYDATURĘ ZGŁASZAĆ pod środkową klatkę, gdzie dziś do północy będzie na swym tronie zasiadał cały HERSZT ORGANIZACJI wszyscy zainteresowani chcący pomóc muszą na wstępie POCAŁOWAĆ DZIADKA GRANDA W Duży palec u Lewej stopy i pier..dolnąć maszka z Dwururki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

haahhahaahahahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

a hlopaki z stafa tyz moga wpasc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

A nie Ze Staffa to nie nie nie tam sami gangsterzy mieszkają hahaha to muszą być uczciwi ludzie hojni przede wszystkim dobroczynni uczciwi buhahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

RZEZNIK – MIESO WOLOWE (Bristol – poludnie Anglii)


Staffline Recruitment poszukuje osob na stanowiska Rzeznik - mieso wolowe w bardzo nowoczesnych, szybko rozwijajacych sie zakladach w Bristolu (poludniowa Anglia).
Staffline Recruitment jest brytyjska firma rekrutacyjna, dzialajaca od 1986 roku, posiadajaca duze doswiadczenie w zatrudnieniu Rzeznikow oraz wykwalifikowanych pracownikow na lokalnych rynkach na terenie Wielkiej Brytanii.


Staffline Recruitment zatrudnia najwieksza liczbe pracownikow w przemysle miesnym w Wielkiej Brytanii i obecnie poszukuje wyspecjalizowanych Rzeznikow oraz Ubojowcow. Staffline skupia sie glownie na zapewnieniu najlepszych warunkow pracy, wynagrodzenia oraz rozwoju zawodowego.


Pomagamy rowniez w “Twoich pierwszych krokach” w Wielkiej Brytanii; dostarczamy wszystkie dokumenty legalizujace prace, pomagamy w zalozeniu konta bankowego, numeru ubezpieczenia oraz tlumaczeniach.


Obecnie posiadamy oferty w Bristolu.



Wymagania:



- doswiadczenie w pracy trybowacza wolowiny na stole lub na wiszaco (norma 3,5 zadu lub przodu na godz.)
- chec do podjecia stalej, dlugoterminowej pracy w Wielkiej Brytanii



Oferta:



- Dla osob z wymaganym doswiadczeniem bardzo dobre stawki: trybowanie wolowiny: £9,80 na godzine, klasowanie wolowiny: £8.80 na godzine.
- Pomoc w legalizacji pracy w Anglii
- 28 dni platnego urlopu
- Praca dla cenionej Agencji w Wielkiej Brytanii
- Pomoc polskiego rezydenta oraz pomoc w relokacji z Polski do Anglii


Dojazd do Bristol`u samolotem lub autokarem z Polski.



Jezeli jestes zainteresowany ofertami, wyslij swoje CV na email: agnieszka.smith@staffline.co.uk lub aplikacje lub zadzwon pod nr (0044) 7960502872 W GODZINACH OD 9:00 – 16:30


O kontakt prosimy osoby tylko z doswiadczeniem Rzeznika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

ZATRUDNIMY PRZY DOCIEPLENIACH ZEWNETRZNYCH BUDYNKOW TYNKARZY I POMOCNIKOW .MIEJSCE PRACY ZNAJDUJE SIE W LONDYNIE I CAMBRIDGE.PROSZE DZWONIC LUB WYSLAC SMS-A Z DANYMI KONTAKTOWYMI POD NUMER 07912300461

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Frajerzyno ciągnij kichę z tymi Ogłoszeniami nie zaśmiecaj kanału poważnym tematem SZUJO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Poszukujemy pracowników do roznoszenia ulotek i gazet reklamowych. Praca polega na roznoszeniu ulotek reklamowych do domów, za wycieraczkę w samochodzie itp.
Oferujemy pracę na dłuższy okres czasu.
Telefon kontaktowy 07822790053
Płatne codziennie po skończonej pracy - 48£/dniówka


+44 (0) 7822790053

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Zatrudnie kosmetyczke na Full Time, mowiaca po angielsku, minimum 2 lata doswiadczenia. Angielski salon na Finsbury Park N4 3PZ mila atmosfera w pracy. Kontakt Natasha 07985156557 lub CV na natasha.hilmi@btinternet.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha F_____R______A_______J______E______R_______Z______E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha F_____R______A_______J______E______R_______Z______E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

PILNIE SZUKAM DZIEWCZYN DO PAKOWANIA UBRAN- BIELIZNY. PRACA LEKKA I LATWA JEST TO REALIZACJA ZAMOWIEN. 6F ZA GODZ, 6 DNI W TYGODNIU, PRACA OD ZARAZ. PROSZE O KONTAKT OSOB Z OKOLIC UB5 07547771731

jezyk angielski komunikatywny-dodatkowy atut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

NieQmasz ogloszenia sa z dzis moze cos se wybierzesz zajmiesz sie zarobkiem bo na prusa 8 duze bezrobocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Nowootwarty bar/restauracja w Londynskim city (niedaleko stacji Barbican) poszukuje osob do pracy w charakterze:



- Barmanow

- Kelnerow

- Pomocnikow kuchennych

- Recepcjonisty/kasjera



Wymagania:

- Komunikatywnosc w jez. Angielskim (barmani i kelnerzy) lub przynajmniej podstawowa znajomosc jezyka (pomoc kuchenna);

- Chec do pracy i umiejetnosc pracy w zespole;

- Dyspozycyjnosc;

- Niekaralnosc.



Atrakcyjne wynagrodzenie: £6.50 na godzine przez okres probny, wzrastajace do £7.80 na godzinie po pierwszym miesiacu.

Platny urlop i wszystkie swiadczenia, stabilna praca na umowe o prace. Mozliwosc awansu.



Doswiadczenie w pracy za barem lub w restauracji nie jest wymagane (choc mile widziane). Pracodawca zapewnia pieciodniowe, pelnoplatne szkolenie.



Poszukiwani sa takze kucharze, wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia od £7.80 do £11 na godzine.



Osoby zainteresowane oferta proszone sa o wyslanie krotkiego emaila z danymi kontaktowymi (imie, nr. tel., adres, email) na ponizszy adres email:



vacancies@adexec.com



Jako temat wiadomosci prosimy o wpisanie "barman", "kelner", "pomocnik kuchenny", "recepcjonista" lub "kucharz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

e Kuu.rwo ****** ja nie muszę pracować bo żyje z takich SZ..MAT jak Ty PA..ŁO ****** jak chcesz to cię zatrudnię Konfidencie Je..bany P.SIE będziesz mi nosiła zakupy R.URO i odśnieżał CZEPLINIE PIE..RDOLONY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Witam.

Potrzebujemy osoby do pracy w restauracji.Wymagany komunikatywny angielski

oraz checi do pracy. Chcesz dowiedzies sie wiecej zadzwon 078649141156 pytaj o Johna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Co Ofiaro Pęknietego KO..NDONA dawaj nawrzucaj jeszcze tych ZJE..BANYCH ogłoszeń wstydzisz się TATUSIA ??haha Ludzie i tak i tak chcący wejda poczytają hahaha Jak PA..ŁA to PA..ŁA pozdrawiam cie serdecznym

S__P__I__E__R__D__A__L__A__J

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Wembley

We are looking for an administrator to work in our recruitment agency. The right Candidate will need to be fluent in english (reading and writing) have good PC skills and good telephone manner. Experience in admin/recruitment is desirable although training will be given. Driving license is an asset.

Duties will include interviewing Candidates for industrial role, answering telephones, assisting colleagues with placing Candidates on to vacancies, filing and uploading data onto our system.

Job is paid £7 per hour for 3 months aiming for a permanent contract.

To apply please phone Joanna Balazy on 07988703125

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

pozytaja moze cos znajda i wyjada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

poczytać to ja ci mogę bajeczkę jak BinLaden ciągnął Fajeczkę i chcesz to zaraz go możesz zastąpić będzie ci się fajnie zasypiało jak wyjedziesz spakowana SZ..MATO w bagażniku i wywieziona do ciepłych krajów na wycieczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Odpowiedzialne i dojrzale kobiety potrzebne do sprzatania szkoly w St. Albans.

Praca od poniedzialku do piatku w godzinach od 15:30 do 17:30.

Prosze o zglaszanie sie osob zamieszkalych w rejonie AL3.

Sms na numer 078 5252 7146 z podaniem imienia oraz pos codu zamieszkania.

Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Witam



Zatrudnie osoby do sprzatania domow w Londynie. Wiek najlepiej 18-28 ale nie jest to ograniczeniem. Doswiadcznie oraz znajomosc jezyka angielskiego nie jest tak wazna jak pracowitosc i uczciwosc.

Stawka na poczatek to £6.5 na godzine. Istnieje mozliwosc szybkiej podwyzki w zaleznosci od zaangazowania.

Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy.



Pozdrawiam Danusia


188.28.12.40 ogłoszenie z 1ondynek.net Kontakt:
Firma: danutamilewskaOsoba kontaktowa: danuta milewskaEmail: danusia.milewska@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

daj adres to cie odwiedze buraku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Punktem wyjścia może być Eisenach, rodzinne miasto Jana Sebastiana Bacha. Już z autostrady widać górujący nad miastem warowny zamek Wartburg, od 1999 r. na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Mieszkała w nim św. Elżbieta z Turyngii; na odbywających się właśnie na zamku turniejach śpiewaczych minnesingerów Wagner oparł swoją operę „Tannhäuser”; 10 przymusowych miesięcy spędził na tutejszym zamku Marcin Luter tłumacząc z greckiego na niemiecki Nowy Testament. Z okna miał wspaniały widok na las Turyński, po którym tak chętnie włóczył się Goethe, też zresztą częsty gość na zamku.

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Pokój Lutra na zamku WartburgBilety wstępu na zamek: 8 euro, ulgowe: 5 euro, bilet rodzinny: 21 euro. Tańsze jest zwiedzanie tylko zamkowego muzeum albo wystaw: 4 / 2.50 euro. Ale to dopiero pierwsza atrakcja na 300-kilometrowym szlaku klasyków. Najlepiej więc jeszcze przed wyjazdem zaopatrzyć się w ThüringenCard, która zapewnia wolny wstęp do ponad 200 muzeów, pałaców i zamków (też np. na Wartbug), ogrodów zoologicznych, basenów etc.

ThüringenCard jest dostępna w wersjach:

24-godzinnej (15 euro dorośli, 10 euro dzieci od 5 do 14 lat w towarzystwie dorosłych posiadaczy karty)

3-dniowej: 35 / 22 euro

6-dniowej: 55 / 33 euro

ThüringenCard można zamówić online na stronie informacji turystycznej:

http://www.thueringen-tourismus.de

Tam też szczegółowe informacje, oferty noclegów, propozycje tras, oferty LastMinutes itd. Niestety nie po polsku, ale po niemiecku i angielsku.

W Eisenach oprócz zamku warte obejrzenia są jeszcze co najmniej dwa miejsca: Dom Lutra (Lutherhaus) i dom urodzenia Bacha (Bachhaus). Jeżeli podróżujemy z dziećmi, można skoczyć jeszcze 30 km na północ od Eisenach, do zbudowanych w 1865 r. sztucznych wodospadów (Trusetaler Wasserfälle). W pobliżu parkingu prowadzącego do wodospadów znajduje się kuriozum – park krasnali ogrodowych.

Nocleg

Możliwości noclegu jest mnóstwo, także w szczycie sezonu urlopowego, najlepiej skorzystać ze strony informacji turystycznej. Na życzenie przesyłane są prospekty z wykazem i cenami hoteli, campingów i pensjonatów.

Królewski nocleg oferuje hotel na zamku Wartburg. Np. noc w „pokoju Elżbiety z Turyngii” – 192 euro od osoby.

Dzień 2

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Wieża widokowa i kładka w Parku Narodowym Hainich Zanim ruszymy dalej śladami klasyków, warto zatrzymać się na parę godzin w Parku Narodowym Hainich, między Eisenach a różanym uzdrowiskiem Bad Langensalza. Park jest największym w Europie skupiskiem lasu bukowego z atrakcją – „szlakiem koronami drzew”, z zawieszoną nad koronami trzystumetrową kładką.

Szczytami górskimi prowadzi natomiast prowadzący od Lasu Turyńskiego po Las Frankoński „Rennsteig”, najbardziej znany w Niemczech górski szlak długości 168 km. Na szlaku mekka skoków narciarskich Oberhof, u jego progu górski ogród botaniczny (Rennsteiggarten) z ponad 4 tysiącami wysokogórskich roślin z całego świata. Dla posiadaczy ThüringenCard wstęp bezpłatny, bez karty: 4 / 3.30 euro.

Dzień 3

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Most kupiecki - Krämerbrücke w ErfurcieDrogą krajową B7 jedziemy w kierunku Weimaru. Po drodze Gotha z największym w Turyngii zamkiem Friedenstein, pozostałością po wojnie trzydziestoletniej. Dla amatorów militariów i dreszczyku – kazamaty, 2,5-kilometrowy, trzykondygnacyjny podziemny labirynt. 20 km dalej stolica Turyngii Erfurt, przez mieszkańców zwany dumnie „Rzymem Turyngii”, a to z racji 27 kościołów! Symbolem miasta jest wzgórze katedralne z katedrą (Dom) i kościołem św. Seweryna. Katedra pochodzi z 752 r., w 1251 r. doczekała się znanych na całym świecie dzwonów z największym, średniowiecznym „Gloriosa”. Też ze średniowiecza zachował się zabudowany kamienicami most „Krämerbrücke“ (most kupiecki), warty choćby fotki.

Nocleg już w Weimarze, bo przed nami intensywne spotkania z klasykami.

Dzień 4 i 5

„Okolica jest wspaniała, wspaniała” – pisał o Lesie Turyńskim Jan Wolfgang Goethe. Miał 27 lat, kiedy osiadł w Weimarze, w domku ogrodnika, podarowanym mu przez księcia Karola Augusta, syna księżny Anny Amalii. Imiona, które natychmiast kojarzą się z kulturą i sztuką, przede wszystkim Biblioteką Księżny Anny Amalii, niemal doszczętnie zniszczoną pożarem w 2004 roku. Wiele bezcennych zbiorów spłonęło niestety bezpowrotnie, szczęśliwie wiele zostało uratowanych, sama biblioteka od ponad 2 lat jest znowu dostępna dla publiczności.

Bildunterschrift: Odrestaurowana po pożarze rokokowa sala w Bibliotece Księżny Anny AmaliiCoś musi być w Weimarze i jego okolicy, może swoje zrobiła tamtejsza arystokracja ściągając mądre głowy, bo zadomowili się tam rzeczywiście najwięksi. Goethe spędził w Weimarze większość życia, do pobliskiej Jeny ściągnął Fryderyka Schillera.

Dom Ogrodnika i Dom Goethego, Dom Schillera, Teatr Narodowy ze stojącym przed nim pomnikiem wieszczów, wreszcie książęcy grobowiec, w którym pochowani są Goethe i Schiller, to obowiązkowe miejsca dla turysty. I parę innych. Bo w Weimarze tworzył (i zmarł) Lukas Cranach Starszy, nadwornym kapelmistrzem był krótko Jan Sebastian Bach a stulecie później Franciszek Liszt. W Weimarze działał najstarszy z czwórki „weimarskich klasyków” – pisarz Christoph Martin Wieland. Ostatnie trzy lata życia spędził tam Fryderyk Nietzsche, wiele lat związany był z tym miastem i tam też zmarł pisarz, pastor i filozof Johann Gottfried Herder. Niedługo zresztą ma wyjść z cienia Goethego i Schillera, Weimar planuje utworzenie do 2017 r. muzeum Herdera.

Bildunterschrift: Pomnik Goethego i Schillera przed Teatrem Narodowym w WeimarzeNic dziwnego, że w 1999 r. Weimar był kulturalną stolicą Europy, „klasyczny Weimar” widnieje na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO i po raz drugi, jako „Budynki Bauhausu w Dessau i Weimarze”.

Dwa dni na Weimar, to minimum.

Dzień 6

Kolejną perełką na szlaku jest Jena. 10 lat na uniwersytecie wykładał Schiller, zachowany jest też jego ogrodowy domek (przy Schillergässchen), gdzie tworzył ballady i części "Marii Stuart" i "Dziewicy Orleańskiej". Ale Jena, to też słynne Planetarium Zeissa, znajdujące się pod ochroną zabytków, ale z wyposażeniem uważanym za jedno z najbardziej nowoczesnych na świecie. Gwiazdy oglądać można też alernatywnie, przy dźwiękach klasyków rocka – Davida Bowie, Phila Collinsa „In the Air Tonight”, czy Led Zepplin „Stairway to Heaven”. Wstęp na muzyczno-planetarne show: 9 / 7.50 euro.

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Dolina Soławy z elektrownią wodną HohenwarteZ Jeny przez przepiękną dolinę Soławy (Saaletal) jedziemy do Rudolstadt. W 1788 r. właśnie tam po raz pierwszy spotkali się Goethe i Schiller. W Rudolstadt Schiller poznał swoją późniejszą żonę Charlottę von Lengefeld, z kolei 7 km na północ od Rudolstadt, w renesansowym pałacu Kochberg (Wasserschloss Kochberg) Goethe odwiedzał swoją muzę Charlottę von Stein.

Niespełna 40 km dalej, w Ilmenau, jako minister w służbie księstwa weimarskiego, Goethe miał ratować skorumpowane finanse miasta. Próbował też reaktywować podupadłe górnictwo, głównie srebra i rud miedzi, co skończyło się fiaskiem. Ale przede wszystkim wędrował po okolicy. Podczas tych wędrówek powstał jeden z jego najsłynniejszych wierszy „Pieśń wędrowca w nocy”. Nic tylko zapakować dzieci do łóżek i wybrać się na długi, nocny spacer śladami mistrza.

Dzień 7

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Specjalność Turyngii – Bratwurst, opatentowana w 1404 r. Podróż szlakiem klasyków możemy zakończyć w Arnstadt, na północ od Ilmenau, w kierunku Erfurtu. Arnstadt, zwany „bramą do Lasu Turyńskiego” jest jednym z najstarszych miast w Niemczech, pierwsza wzmianka pochodzi z 704 r. Zasłynęło jednak dopiero tysiąc lat później, kiedy w 1703 roku pojawił się w nim młodziutki Jan Sebastian Bach. Po próbnym koncercie, jaki dał w Nowym Kościele, został na cztery lata organistą. Dzisiaj kościół nosi jego imię (Bachkirche). Przy Kohlgasse 7 można zwiedzić dom Bacha, a poświęconą mu wystawę w „Palmenhaus”.

Po trudach zwiedzania koniecznie trzeba zjeść pieczoną kiełbaskę - „Thüringer Bratwurst”, jej wersja z Turyngii uchodzi za najstarszą w Niemczech, opatentowaną w 1404 roku. W Arnstadt jest też „Bratwurstmuseum” i ponoć największa w Turyngii beczka na wino, ale wyłącznie na wino jabłkowe, 20 tys. litrów. Do podziwiania i smakowania w „Schnellhornst Restaurant & Bar”. Jak głosi motto przybytku: „Bóg zabronił spożywania jabłka, ale nie jabłkowego wina”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Dawaj sz..mato Je.bana nawet po te Pie..rdolone PRUSA 8 zaraz sprawdzimy jaki silny jesteś buhahah Napinaczu bunkrowcu za świata cybernetycznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Praca za granicą, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, poznania odmiennej kultury i ciekawych ludzi, a także perspektywa atrakcyjnych zarobków to zdecydowanie wyjątkowa propozycja. Zanim wyjedziesz do pracy, czeka Cię proces rekrutacji, dopełnienie wszelkich formalności oraz zorganizowanie podróży. Nie obawiaj się jednak, Promedica24 będzie wspierać Cię na każdym z tych etapów.

Delegowany do współpracy z Tobą Konsultant to Twój doradca personalny, który przeprowadzi z Tobą wstępną rekrutację, a następnie podpowie, która z ofert najbardziej odpowiada Twoim kwalifikacjom, doświadczeniu zawodowemu i oczekiwaniom.

Nasz Konsultant pomoże Ci:

skompletować niezbędne dokumenty
przejść przez proces Rejestracji w odpowiedniej Izbie Pielęgniarskiej
przygotować się do rozmowy z pracodawcą
dokonać rezerwacji biletu lotniczego i znaleźć zakwaterowanie (o ile nie będzie ono gwarantowane przez pracodawcę).
również po rozpoczęciu pracy za granicą możesz liczyć na wsparcie i opiekę Naszego Konsultanta.
Dlatego podejmij to wyzwanie z Promedica24 i już dziś prześlij do nas swoją aplikację.




--------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

osrał bys sie :) i tylko by smierdziało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

osr..ać to ja mogę twoją matkę i naszać jej do mordy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Zbiory truskawki w Niemczech sezon 2011.Praca na umowê przy zbiorach sezonowych w Niemczech dla 20 osób.Zakwaterowanie i ubezpieczenie na okres pracy zagwarantowane.Pokoje 2-6 osobowe,praca w systemie akordowym,dodatkowe prace polowe p³acone na godziny.Nabór pracownikow trwa wy³±cznie do czasu wyczerpania sie miejsc pracy.O kontakt proszone sa tylko osoby zdecydowane do podjêcia pracy sezonowej w


--------------------------------------------------------------------------------

3 tygodnie, 3 dni temu w pajeczyna.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

oj szczylu szczylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

słuchaj burczymucha czego ty pierdolisz takie głupoty ja ci powiedziałem już pieprzysz takie głupoty co ci ślina na język przyniesie to ty pieprzysz słuchaj synek zejdź ze mnie bo to au się złe dla ciebie skończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon za to jeden inteligentny na tym forum popatrz ogloszen moze zajmiesz sie czyms w zyciu bo w tej piekarni nie nazarabiasz duzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon ty i ten inwalida umyslowy smietana bity w czolo podkowa smierdziel mozecie mnie najwyzej w puzon dmuchnac hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon i janka cala Lomza wali was w oko...perskie...smierdziele.
Na CB smarowac
Janka a ciebie ktos kiedys namierzy i te twe osrane portki wreszcie puszcza a szambo poprzez twoj ryj wyleje sie az na ulice smieciu.
Za kogo ty sie masz degeneracie zjebie, internetowy hu....ju.Masz inne zajecie poza klawiatura.Umyj pachy albo niech ci ten nastepny kond...n spedemon wylize.
A obie wachajcie moja pale i przedziala....
spedemon ja nie jestem z tych co uciekaja po twoich zjeban...ch tekstach.Nawet niepytany flecie wpierdala....z sie z gadka do normalnych ludzi.Masz teraz wiache zasrancu...
I hu...j wam na grób cioty....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha szczylu ty sam kręcisz rogale w piekarni
Jakbyś mieszkał na prusa 8 to by na kopach już dawno stąd wynieśli
bo jak chcesz to ja Ci k**wa dziś dam auuu na flaszke dla jakichś tu trzech , dwóch , trzech tych tych tych obcokrajowców co chodzą po naszej ulicy rozumiesz , co szukają wrażeń ,i Ci wejdą k**wa a ja tylko zapukam a oni wejdą i Ci roz***olą pół chałupy i jeszcze i ty sadzisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

NieQmasz powiedzialem ci juz jak chcesz zablysnac to zaraz za twa miejscowoscia so kolezanki po trasie nasmaruj sie margaryna i do roboty...
Tylko zaluz cos na ryja bo nie zarobisz...
A tak na koniec wal sie na ryj
Albo dmuchnij.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon przyznaj cie dlaczego jestes taki roztrzesiony...Chlopulku malorolny to ty sklej dupe cioto.pozbylas sie juz kutaso....w ktorymi cie ostatnio naszpikowalem....Pozatym kmiocie nie wiesz z kim piszesz torbozerco.Jak ja latalem do zerowki do sp 6 to ciebie dopiero dwa zboczeni ksieza planowali.wreszcie zdecydowali sie na in-vitro i wyszedl niedojeb co dmucha w puzon napalonym panom po 60-tce.
wachaj pale cwelu.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Kur..wo Internetowa to o tobie jest tu mowa nie wypowiem twojej nazwy i nie będę cie promował, na ryj to się Wali Dzika twoja Stara przy twoich tekstach można ciąć Komara a Scooby JabaDubi to Cie robił ty Chu..Ju
Lustereczko w twoją Stronę 7-3 dla Ciebie jak to się mówi hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Moj internet polknol by ciebie i cala twa zjeba...a bande z piwnicy.kartofle zapyziale...Jeszcze dlugo nie bedziesz mial takiego lacza jak ja
Hahahah
:)
Liz dziure

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

A ty NieQmasz zamknij ten pysk,bo znikniesz szybciej jak sie pojawiles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Dawaj Napinaczu, kim ty wszo zaje..bana jesteś ?Odtajnij się cybernetyczny bunkrowcu cię ku..rwo znokałtuje

Heya z Tobą K_o_n_f_i_d_e_n_c_i_e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Uwierz mi ze chyba kurw...a gorzej....diabel to przy mnie pstry koziolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Co już Pi.zda ci mięknie hahah ku..rwo bieda cię dobije Wykładam Ja.Ja na ciebie zaraz będę posuwał twoją starą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

hahahahaha Dziś Jest zbiórka Żywności zorganizowana przez Bin Ladena który należy do >> Ruchu Rastafari Łomża <<, trzy razy do roku organizuje zbiórki żywności, która przekazywana jest w paczkach dla najuboższych mieszkańców jutro wolontariusze organizacji ze specjalnymi koszami staną w sklepach u "WIEŚKA" i pod Blokiem Mieszkalnym pod adresem "PRUSA 8 " UWAGA JEŚLI KOTS CHCIAŁBY UCZESTNICZYĆ W ZBIÓRCE NALEŻY SWOJĄ KANDYDATURĘ ZGŁASZAĆ pod środkową klatkę, gdzie dziś do północy będzie na swym tronie zasiadał cały HERSZT ORGANIZACJI wszyscy zainteresowani chcący pomóc muszą na wstępie POCAŁOWAĆ DZIADKA GRANDA W Duży palec u Lewej stopy i pier..dolnąć maszka z Dwururki





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Pasta rewelka.Maria,córka Teodora z drugiego końca wioski,wypolerowała cojnes psu,temu od Wojtka brata. Blask i połysk,że w polaroidach teraz chodzić muszą. Pleban chce,żeby mu dzwon wypolerować,ale to już zadanie dla kościelnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

a
a
a
a
a
a
a
a
a

a
a
a
a
a
a
a

a
a
a
aa
a
a
a
a
a
a
a
a
a
aa
a
a
a
a
a
a
a

a
s
s
s
efw
ef

f
f
4
f
4
f
4
f
4
f4
g

g

g
r
f
we
fwe
f

gfr
gf
rw
fw
rgf

g
35
g
r
f
e
f
wg
rg
rw
g
wr
g
r
greg
er
g
r
g
tege


r
g
r
gfr
f

t
g
r
g
r
g
er
greg
reg
e
g5

gt
g
r
g
rg
r
g
r
gr
g
r
g
r
gr
g
r
g
r
gtr
h
6
hj
56
j

j
h
g
tr
ht

ht
h
t
h
t
htr
ht
ht

hy
j

ht
h
t
h
tr
ht
ht
hrt
r
hry

j
h
tr
g


g
gg

g
g
gg
g
g
g
g
g
g
g
g
g
g
g
g

g

g

g
g

g




r
g
r
rr
r
r

r
r
r
r

rr

r
r
r
r
r

r
rgrg
r
g
th
rythyh
t
hy
h
ytj
y
jyt
j
ut
j
utj
k
gh
tr
h
gt
gt
g
vt
g
t
hy
h
y
h
yh
y
h
y
h
y
hy
y
hy
h
y
h
yh
hy
y
h
y
h
y
hy
h
y
h
y
h
yh
y
h

hy
hy
hy
hy
h

yh
yyh
yh
y
hyh

yhyh
yh
yh
yh
yh
hy
yh
yh
yh

yhyh

yh
yh
hy
yh
yh
yhyh
yh
yh
y
hyh
yh

yhyh
yh
yh
yh
yh
yh
yh

yhyh

yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh
yh

yh
yhyh
yh

yh
h
yh
yh
yhy
h
yhy
hyh

yhyh

yhyh
yh
yh

hy
h
h
h
h
h
h

h
h
t

r
fd
d
d
d
d
d
d

d

d
d
d
d
d

d
d
d
d
d
d
d
d
d
d

d
d
d
d

d
d
d
e
f
rg
r
gt
hgt
h
th
t
h
yth
y
hy

y

hy
h
y
hy
h
y
hy
h
y
hy
hy

y
j
u
kjiu
k
ji
k
i
k
u
u
k
uk
u
k
i
ki
k
i
ki
k
i
ki
k
i
k

jh
yt
h
t
hy
h
y
j
u
kj
u
ju
j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

sww
ww
w
w
ww
w
w

w
w

w
ww
w
www

w

2e
3
r
2r
4r4t4t
5t5y5
56
y65
y
6

uy
6u7u
7
u
7
u7
u
7
u
7
u7
u
7u7u7
u
7u
7
u76
u
yt
u7
u
7
u6
7u
7
u7
6u
7
u
76i
76
i
76
i6
7i
dt
u
e5
u7
u
7
u
7
u
7u
7
u76u
7
u
76
u7
u
7
u
7td
u7e

u
6e
ue
7u

7iu76
i
8
6i
84
i
48
i
uy5
t

5ty54

y
6u
65
u
6

u
76
6y
5h

yh
h
5hh

h
h
h








h

hh
h
h

h
hh
h
h
hh
h

h
hh
h
h
h
h
h
h
h

hh

h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h

hh
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h

h
hh
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
t
ht
h
t
hr
th
hr
h
tr
ah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II


من قبل كنت لا تستطيع قراءة عادة في المنتدى.
متذمر بعض المطبوعات غبي لهم وفقا للموضوع ، وهي عبارة عن PrusA 8 الثامن.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

a
a
aaa

aa

a
aaaaa
aa
a
a
aa


a
sa
s
a
sa
sas

s
aa
sasasasasasasss

s
as
s
s
s
s
s
s

s
s
ss
s
s
s

d
d
fde
f
r
gr
g
r
g
rg
tr
g
te
gre
g
r
gr
g
e
gr
g
r
gr
g
rg
r
g
r
gr
g
r
gr
g
r
g
rgrgrgrgrgrg
rgrgrgrrgrg
fv
fvrrgrfrfrg
rgrgr
grtrvvvvvvf
f
f
f
f
f
f
f
ff
fff
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f
f

fg
g

g
ghth
t
ht
h
ny

y
y
y
yyh
hy
h
yyh
yh
yh
hy

hyyh

yh
yh
hy
yh
yh
yh
yh
yh
yh
y
h
yh
yh
yh
yn
b
fv

dsvc
d
sc
d
c
e
cdc

ec
e

c
cv
c
v
cv
c
vc

vc
v
v
v
v
v


v

v
v
v
vv

v
v
v
v
v
v

v
v
v
v
f
vf
fv
vf

fv
f
f
fv

f
f
vf
sv
d
s\
fs
v
\s
fbv
\fs\
b
\sf
vbs
fv
s
v
sd
vds

dvs
d
d
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
d

d
d
d
d
d
d
d

d
d
d
d

d
d
d
d
d

d
d
d
d
d

d
vd
v
d
v
v
v

vd
dv
dv
dv

dv
vddv

dv
dv
dv

dv
dv

dv
dv
dv
dv

vd
vd
vd

dv
dv
dv
d
v


vd
dv
d
dv
dv
dv
d
dv
dv
dv
vd
vd
vd
vd
vd
vd
dv

vdv
vd
vd
vd
dv
vd
dv
dv
dv
vd
v
dv
g
rf
gbe
r
gr
g
e
gr

r
r
r
r


r

r
r

r

r
d
xll


lllll
l
ll
l
;;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;;
;
;
;;
;
;
;
;

;
;
;;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;ppppp
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
pp
p
p
pp
pp
pppppp

p
p
pp
p
p
p
p
p
ooooooo

o

o
o
oo

oo
o
o
o
o
o
o
oo

o
o
o
o
ii

ii
ii
i
iioiooo
o
o
ooo
oo

o
;;
;;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
[[[
[
[
[
[
[[[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
[
p;;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
)))))))))))))))))))))))






lll






s





s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s

s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
dc
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
q
q
q
qq
q
q
q
q
q
q
q
q
q

q
q
q
q
q
q
q
q

w
w
w
w
w
w
w

w
ww

ww
w

w
w
w
w
w
e

e
ee



e

ee

e
e
e
e
e
e
e

e
e

e
e
e
e

r
r
r
r
r

r
r
r
rr
r

rr
r
r
r
r
r
r

r

t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t


y
y
y
y
y

yy
y

y
y
y
y
y
y
y
y
y
y

uy
u
u
u
u
u
u
u
u

u
u
u
u
u
u
u

uu
u
u

u
uu
u

i
i

ii

i
i
i
i
i

i
i
ii

i
i
i
i
i
i
i
i
i

ii
i

o

oo

o
o
oo

o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o

o
p
p
p
fghbfg
b
gf
bdf
g
r
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;;
pp
pp
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
pppp
p
pooooo
oooo
o
oo
o
ll
l

l
l
ll

l
l
l
l
ll

l
l
l
l
ll

ll
l
l
l

ll

loo

o
oooo
o
o

o
o

l;;
;
;
;

;;
;
;

;
pp

p
p
p
pp

pp
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p

p;
;
;
l\l
i
ujj
j

j
jj
j

jj
j
jj

j
j
jj
j
ll
lklk
lk]l
l
l
l

ll
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l

l
ll

lo

oo
o
o

oo
o

oddd
d
d
f
f
g
h
j

jkk

mn
bv
cx
z


jh
gfd
sa

y
trf
dsa



fd
d

d
d
d
d
dd
dd

rfgrgr

g

g
gg
g
g

g
g
g
g
gg
g
g

g
g
gh
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
hh

h
v

b
b
b
b
b
b
b
b
b
b

b aranyfdd

d
d
dd

d
d
db








p

barany
ll
lll
llllllllllllll

ll

lll
l
ll
l
ll
l
ll
l
l
l
l
lllll
llll
ll
llll;;;

;;
;
;
;
;;
;
;;;;;
;

;
;;
;;
;
;;;
;
;;;
;
;;;;;;;;;;
;
;
;
;;;;;;;
;;
;
;;;;;;;
;
;
;;;
;
;
;;;;;;;
;
;;
;
;
;
;
;;;
;;;
l

jjj
j
j
j

j
jj
j
j
j
j
j
jj
j
jj
jjj

jj

j
j
j
jjjjj
j
j
jj
j
j
jjj
j
j
j
j
j
j
j

j
j
jj

jjj

j
j
j
j
j
jj

j
jj

jj

jj
j

jj
j

jj
j
j
j
jjj
j
j
j
j
j
j
j
j
j
j
j

jj
jj

h
hh

h
hh
h

h
h
h;
;
;
;
;
;
;;
;
;;

;;
;
;
;
;
;
;;
;
;
;
;
;;;;
;;
;
;;;
;
;
;;
;
;

p
p
p
p
p

p
p
p

pp

k
h
vjkm
ghn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha -TAKI BOHATER JESTES ??? No Wyjdz pokaz sie kim ty K..RWA jestes ?? SZCZYLU TY Ofiaro Pęknietego Kondona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

TY szczylu ty , ni wiesz co to jest USB, ja ci powiem co to jest uniwersal serial bas....tz sycyzlu tz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Port USB jest uniwersalny w tym sensie, że można go wykorzystać do podłączenia do komputera wielu różnych urządzeń (np.: kamery wideo, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, modemu, skanera, klawiatury, przenośnej pamięci itp). Urządzenia podłączane w ten sposób mogą być automatycznie wykrywane i rozpoznawane przez system, przez co instalacja sterowników i konfiguracja odbywa się w dużym stopniu automatycznie (przy starszych typach szyn użytkownik musiał bezpośrednio wprowadzić do systemu informacje o rodzaju i modelu urządzenia). Możliwe jest także podłączanie i odłączanie urządzeń bez konieczności wyłączania czy ponownego uruchamiania komputera.

Większość współczesnych systemów operacyjnych obsługuje złącze USB – dotyczy to m.in. systemów firmy Microsoft zaczynając od Windows 95 w wersji OSR2 (istnieje także poprawka do wersji OSR1 udostępniająca obsługę USB), systemów Windows z rodziny NT (od wersji 5.0), systemów opartych na jądrze Linux, systemów z rodziny BSD oraz Mac OS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon kostecki zamknij morde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha

أخذ الصبي العناق. البريد الالكتروني غير المرغوب فقط المنتدى وعدم كتابة أي شيء ذكية. تساوي مستوى بن لادن ، الذي البريد الالكتروني غير المرغوب بناء القدرات ، ولكن على الأقل بداية نكاته بشكل مضحك ، وخربشة أنت مثير للشفقة على الفور.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

burczymucha - TAKI BOHATER JESTES ??? No Wyjdz pokaz sie kim ty K..RWA jestes ?? SZCZYLU TY Ofiaro Pęknietego Kondona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

http://mapy.eholiday.pl/mapa-lomza-lomza-lomza.html

myslalam ,ze nie istnieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

spedemon gdzie ci pasuje psiuto to podejde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Prusa 8 o której ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

jak tam na tego tych auuuu jak to się nazywa naaaaa piłsudskiego zaraz bedzie komuch....Ty biznesmenku.Piniądze nie wszystko piniądze nie wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Burczymucha chcesz poczuć smak Bin Ladenowskiej Armaty jak ci podjedzie w kichę to sie moment wyprostujesz chwieju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

ahhaha, tylko moski tam mieszkaja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Szczebiotka zapomniałaś jak cocdziennie odwiedzałaś Prusa 8 ? i co Ci dzisdek Grand robil .. ? biedne maleństwo pogubiło sie już .. ze swojego przyjaciela sie wysmiewać ojj nie łądnie nie ładnie ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

czyżby coś ich łączyło jakaś wspólna pasja do CB ? Już wiem domyślam się dziadek najwidoczniej dostrajał jej swoja antenkę w jej gniazdko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

oo właśnie, coś w tym jest.. pasja jak pasja myśle że bardziej łaczyło ich te gniazdko. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

ale wy głupoty piszecie .... chyba nudzi wam sie... a szczególnie tobie tomuś....

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

A gdzie część 1 ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prusa 8 cz II

Trans już ponad 2 lata pisze masakra? Jp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org