piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabawki na gwiazdkę

Gdzie można kupić w Łomży fajne prezenty dla dzieci ? Zabawki itd

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę




prosze cos ciekawego i niespotykanego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

wybór to może jest w prymusie czy scooby'm ale ceny porażka. jak obejrzysz gazetkę reklamową carrefour / real / tesco to przekonasz się, że po prezentowe zakupy świąteczne opłaca się jechać do śledziewa albo stolicy bo i paliwo się zwróci i jeszcze zaoszczędzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

hmm byłam ostatnio w scooby'm i zabawki mają super ale ceny to naprawdę kosmos, nie wiem jak w prymusie

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

część zabawek jest tańsza w scoobym a część w prymusie - zależy co. wydaje mi się że w Scoobym mają więcej tych zabawek z reklam i droższych, w Prymusie za to duży wybór gier i puzzli zawsze był, różnice jak do tej pory z reguły były po jakieś 5-20zł. ostatnimi czasy powaliła mnie różnica 150zł na zabawce dla dziecka (samolot Barbie) w porównaniu z hipermarketami czy allegro już po przesyłce kurierskiej :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

no to nieźle... moja chrześnica też marzy o tym samolocie. ile on kosztuje w scoobym ? ja to nie wiem czy teraz te zabawki sa takie strasznie drogie czy zalezy od marży w sklepach. najbardziej interesują mnie zabawki z fisher price są super !!! ale wydaje mi sie ze z tej firmy najwiekszy wybór ma fartlandia. w scoobym owszem są ale wiadomo jaka cena... chyba naprawde trzeba postawic na allegro

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

w prymusie widziałam, bez kilku zł prawie 450 :| na allegro 300 z przesyłką. ot i taka niewielka różnica ;-)
fartlandia faktycznie ma spory wybór Fisher Price ale ceny też nie z tych 'konkurencyjnych'. kilka dni temu był Dzień Darmowej Dostawy i można było w wielu sklepach internetowych z zabawkami kupować bez kosztów przesyłki. aha i nim zalicytujesz na allegro sprawdź ceny na ceneo.pl bo czasami sporo taniej idzie utrafić a i zakupy większe w jednym miejscu można zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

Ciekawe ile w scoobym ten samolot, może jest tańszy niż w prymusie.
intersują mnie też bakugany i barbie modna paryżanka

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

wrzucę Ci linki do sklepów, które ostatnio wypróbowałam i byłam zadowolona z cen i kontaktu, a przesyłka była też szybka chociaż wiadomo teraz ciut może się wydłużać więc lepiej kupić już teraz, zwłaszcza że i ceny zauważyłam ze już w górę idą

http://more4kids.pl/
http://zabawkowo.com/index.php
http://bajkowykuferek.bazarek.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

dzięki bardzo ;)

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

a poza tym to naszej LOMZY by sie przydał real albo cos tam sa ceny super

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawki na gwiazdkę

ja planuję resztę zakupów zrobić przy okazji w carrefourze. już tylko kilka rzeczy z "listu" mi brakuje :)
powodzenia w szperaniu w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org