poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

pada,pada ------ale lepiej odsniezyc warstwe 1 cm niz 30 cm?!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

Przejechałem wczoraj pół Polski, ale tylko w Łomży na głównych ulicach miasta zalega 20 cm warstwa lodu!!! A tzw. odśnieżaczy z administracji powinno się przykładnie ukarać nie tylko za to, że nie odśnieżają na czas, ale także za to jak odśnieżają - zgarniając śnieg z chodnika na ulicę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

I co ?! Będziesz tak latał 30 razy i po centymetrze odśnieżał ?
Sam weź się za łopatę a nie narzekasz na ludzi którzy już zapierdzielają gdy Ty jeszcze smacznie spałeś !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

Jak na razie to chyba oni jeszcze smacznie śpią, a ja już od piątej na nogach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

To jak masz czas to idz i sam sobie odsnież, a nie narzekasz na ludzi którzy ciężko pracują! co ty myślisz że jak jest jeden przydzielony na kilka bloków to co on je wszystkie na raz odśnieży?? Toć to nie maszyna tylko też człowiek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

siedze w domu cale dnie, bo jestem w ciazy i pracuje w domu, 2 razy dziennie wychodze z psem. I wiecie ile razy od tygodnia od kad spadl snieg widzialam odsniezarke? UWAGA....jeden raz!!! Raz jechal plug miedzy blokami i 2 razy traktorekj po chodnikach, kiedy to bylo? A prosze ja was w niedziele rano...wczoraj i przedwczoraj nie padalo dlaczego wiec nikt nie odsniezal? Jako ciezarna kobieta boje sie wychodzic z domju zeby sie nie wyjebac po drodze do sklepu co prawie wczoraj mi sie udalo. Wiecie co ja to nawet chetna bylabym placic te nie wiem ile 20-30zl miesiecznie na odsniezarki, policzcie sobie ilosc gospodarstw domowych w Łomzy razy wlasnie ta kwote to ile byloby na sol, piach i reszte oplat wiazacych sie z odsniezaniem? Jak ciezko to ja moge zaplacic tylko, zebym nie musiala bac sie wyjsc z domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

lauracrow1 napisał(a):

.Wiecie co ja to nawet chetna bylabym placic te nie
> wiem ile 20-30zl miesiecznie na odsniezarki, policzcie sobie
> ilosc gospodarstw domowych w Łomzy razy wlasnie ta kwote


A wiesz, Spółdzielnia doskonale sobie radzi, na taką właśnie kwotę tnie mieszkańców na ciepłej wodzie. Co miesiąc, nie wierzysz, sprawdź. A ile na ogrzewaniu, to już trudniej sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

nie musi latac !!!!!!! jak tu ktos napisal !!! -------------ale do kuvy nedzy chociaz raz zeby odmiotl.Do bloku trzeba sie dostac po schodach!!!!!!!!!!! przed chwila widzialam akcje jak kobieta upadla bo nie wiadomo gdzie stopien!!!!!!!! bede swiadkiem i jak APOLDZIELNIA RZYGNIE !!!!!!!!! KASA TO SIE NAUCZY!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

U mnie 2h temu schodki były odśnieżone. Teraz są znowu zawiane.
Czyli co ? Przy wszystkich schodkach ma stać gospodarz z miotłą ?
Skąd ich tylu wziąć ? I ile im płacić za pracę w takich warunkach ?
My sobie siedzimy w ciepełku i nic nam nie wieje... Mamy komfortowe warunki by narzekać, prawda ?!

Zimą za zimno i za śnieżnie, latem za gorąco.... Co za naród !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOSPODARZE LSM MAJA DZIS WOLNE?

MALACHIT ale widzisz ,gdzie golen masz postawic-= tak czy nie??!!!!!!!!a tu kuzwa nie!!!!!!!!!!!! i baba zjechala ,ze podnięsc sie nie mogla!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org