czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Darmowe podkłady!

Nie wiecie skąd moge wziąc darmowe podkłady pod słowa? Chodzi mi o format *mp3 lub *mid, bo gdzie zajrze to jeden podkład kosztuje od 3 do 6 zł.

Jak ktoś mógłby podać takie adresy lub przesłać mi, byłbym bardzo wdzięczny! :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Na wp.pl - mp3 masz mnóstwo podkladów:)
http://mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/H3.html to link do podkladow HH

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Chcesz do karaoke? Jesli tak to daj mail, podesle ci podklady i programik do karaoke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

se.b.eq@wp.pl

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Damiano, jeśli możesz podeślij i mi :sheisbadangel@wp.pl. Z góry dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Program do karaoke: http://www.free-pc.hu/unic/media/sound/description/vkaraoke.zip.html
a tutaj do sciagniecia podklad :
http://www.polkaraoke.piwko.pl/#ad oraz program ten do ktorego adres wyzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Jeszcze kilka podkladow w formacie midi tutaj: http://karaoke.31337.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Ja znam :) Bo to nawet moja stronka.

http://muzyka.boo.pl

Zapraszam serdecznie wszystkich!

http://muzyka.boo.pl => Darmowe podkłady muzyczne typu .mp3, .midi i inne. Zapraszam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

http://wyszukajmp3.pl/ w wyszukiwarce musisz wpisac karaoke np.rihanna karaoke ,podklady sa w formacie mp3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Zapraszam na www.muzycznaplaneta.pl ,znajdziecie tu mnóstwo darmowych podkładów, wymienicie się doświadczeniami oraz otrzymacie fachowe porady dotyczące produkcji własnych podkładów itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

www.mp3-playback-artim.com

www.playback-artim.com/free.html

www.playback-artim.pl/promocja.html

www.playback-artim.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

damiano ja również potraebuje podkładów i programówdo karaokie i przyjme wszystko a może masz dzemu list do m była bym szczęśliwa

:@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Na starych torach kolejowych jest ich mnóstwo :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Witam wszystkich !!!
Proszę o pomoc potrzebuje podkładu pt '' Kochany Panie Mikołaju'' autorem jest Majka Jeżowska. Naprawdę proszę o pomoc i wysłanie jakiegoś linku gdzie można to pobrać ten podkład .
Mój e-mail: prezes97@gazeta.pl
Pozdrawiam

elo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

w google poszukaj, jest taki program tylko niewiem jak sie nazywa, ze zciaga wszysktie mp3 nawet z youtube, wiec moze warto poswiecic troche czasu jesli ci na tym zalezy;] szukajcie a znajdziecie:D:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

lepiej zajmijcie się odśnierzaniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

sram na to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

na chomiku jest tego w pizdu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

Tym tekstem zdradzę Wam jak wzbogacić się bez wysiłku przy pomocy internetu, tak więc życzę miłej lektury.
Czym charakteryzuje się "inwestycja doskonała"??? Minimalnym wkładem przynoszącym tysiące procent zysku??? Dokładnie. Jak zarobić kilka tysięcy złotych inwestując tylko 5 zł??? To proste. Wystarczy Ci ten tekst i Twój czas.
Inwestuję od dawna pieniądze na różne sposoby. W celach dywersyfikacji ryzyka szukałem zróżnicowanych możliwości i ciekawych rozwiązań. Na pewno znacie historie o piramidach i wysyłaniu maili… Oparte na amerykańskich pomysłach zarabiania bez wychodzenia w domu systemy naprawdę działają! Spróbowałem z ciekawości, licząc na to, że przelane 5zł wróci do mnie i przekonam się, że więcej nie zarobię. A tu pozytywne rozczarowanie Po miesiącu na moim koncie oszczędnościowym zaczęły pojawiać się 4. cyfrowe sumy. Nie dziw się więc, że teraz Ty to czytasz;) Wystarczyło, że spędziłem kilka wieczorów wysyłając maila do znajomych z pracy, z gry on-line, naszej klasy, forum dyskusyjnego, pomysłów było co raz więcej. Gdybym posiedział więcej pewnie mógłbym pisać o 15 tys jak chłopak, który jako pierwszy wysłał mi podobny tekst…
Jak to działa??? To proste. Jakiś czas temu dostałem tekst, którego długość odstraszała, dlatego postanowiłem pozostawić część, która wyjaśnia w miarę prosty sposób działanie tego „fenomenu”. Dlatego kopiujcie cały mój tekst, wysyłajcie go i postępujcie z radami poniżej:
„To jest NAJTAŃSZA ,NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobieni prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak krótkim czasie. OK. To zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nie ważne z jakiego kraju pochodzisz albo w jakim przebywasz. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku(najlepiej z możliwością obsługi przez internet , ale nie koniecznie
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobićmusisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować 5 zł. Jak mówi Robert T.Kiyosaki - jeśli nic nie zainwestujesz - nic nie zyskasz.
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą(tytułem):
Proszę dodaj mnie do swojej listy mailowej.
CHCĘ , ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A),ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM.
Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:).Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielki korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1.Nr konta: 89 8915 1013 0012 8658 3000 0010
2.Nr konta: 02 1020 4753 0000 0802 0023 3288
3.Nr konta: 69 1050 1025 1000 0090 4107 5616
4.Nr.konta: 83 1050 1025 1000 0090 4128 1198
5.Nr.konta: 91 1050 1025 1000 0090 4107 5608
PAMIĘTAJ .Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, jeżeli dobrze przepiszesz nr. konta pieniążki i tak dojdą.
Gdy już przelałeś 5 zł na konto nr.1 (wraz z tą dodatkową-TO BARDZO WAŻNE),następną rzeczą , którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony, pózniej konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5 miejscu)dopisz swoje konto. NIE WPISUJ NUMERU SWOJEGO KONTA NA 1.POZYCJĘ,PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.
NIE BĄDZ ZACHŁANNY.
Robisz to wszystko to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie www)do np.40 osób(zapamiętaj że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się.
POTRZEBUJESZ DOWODÓW .TUTAJ SĄ PRZYKŁADOWE OSOBY które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
A tutaj troszkę matematyki.
Kiedy wyślesz swoje maile( lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób)będziesz na 5 miejscu tej listy to najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co ty. Wtedy już będzie o tym programie wiedziało 200 osób. Z tych 200 osób udzieli się 25, to dalsze 1000 maili. Aż dojdziesz do 1 pozycji na liście to wtedy będzie już 3 125 osób, które będą wpłacać pieniążki na twoje konto.
DOBRZE CI RADZĘ ZAINWESTUJ A NIE POŻAŁUJESZ”
Proste, ale czasem w prostocie można znaleźć najlepsze rozwiązania. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darmowe podkłady!

a mowilam odsnierzac a nie podklady
to dojebalo na calosci i jutro bendzie krzyz panski z dojazdem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org