wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKS Łomża

Witam,
Czy wie może ktoś czy przy tych warunkach pogodowych "sprawnie" kursują autobusy ? Chodzi mi dokładnie o dłuższe trasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

Zalezy jak długie trasy??Jechałam wczoraj do Białegostoku wieczorem pks Łomża i było ok, fakt, zeszło 2 godziny, ale było ok, ciepło kierowca też spokojnie podchodził do sytuacji na drodze...A jak inne trasy to nie wiem ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

Muszę jechać do Władysławowa i zastanawiam się w ogóle czy jest ten kurs. Więc może ktoś jeździł i wie coś na ten temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

Jest z Łomży do Gdańska o godz. 7.30 z Białegostoku. W Gdańsku ok. godz. 15. W takich warunkach jakie są na drodze, może mieć opóźnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

A czy wie ktoś może czy jest jednak autobus do Władysławowa? Dzwoniłam do biura PKS ale pani powiedziała że w ogóle nie ma takiego kursu a na stronie PKS jest wykaz że jednak jeździ. Więc jak to jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

Kurs relacji Lublin - Władysławowo jadący przez Łomżę jeździ jedynie w sezonie letnim.

WŁADYSŁAWOWO D.A. 21:40 46RP

gdzie, R - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pozdrawiam : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS Łomża

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org