wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

To co dzisiaj doświadczamy na ulicach miasta i drogach dojazdowych jest efektem zwykłego lenistwa , niekompetencji i rutyny w wykonaniu wszystkich służb odpowiedzialnych za stan dróg i bezpieczesntwo na drogach. To ,że mamy zime to nie powinno nikogo dziwić i nie może być tłumaczenia bo nas zaskoczyły duże opady. Sytuacja jaka panuje w mieście i na drogach wskazuje ,że to nei chodzi o zaskoczenie tylko o brak organizacji dzialania nie tylko pojedynczych słuzb ale całego zespołu . Policja dosłownie nie robi nic , Pan Komendant to powinien poddać się do dymisji za ten bałagan. Na mieście tiry blokuja głowne ulice pwodując korki i uniemożliwając ich odsnieżanie. W miejscach gdzie sa podjazdy tiry stoją bo jest zwyczajnie slizgo. Ale wiadomo ,że takie miejsca nie pwostały od wczoraj i co roku sa takei same problemy. Ale co tam ani policji któraby roładowywała byewentulane korki ani słuzby drogowej która mogłaby te miejsca objąc szczególnm nadzorem. Efekt taki ,że na mieście totalny kataklizm. To wszytko można ogarnąc tylko trzeba mysłeć głową . Odpowiednio gospodarowac siłami i kierowac je w miejsce tam gdzie są najbardziej potrzebne. A tego nie ma zero współdziałania policji drogowej z służbami drogowymi i efekt tego jest jaki jest. Policja to totalna kompromitacja nie ma ich a wini być dla nich dla ruchu drogowego takie sytuacje to sprawdzian ich umięjętności , dziłania i efektywności . W tym przpadku słua ta sie skompromitowała podobnie jak służba drogowa.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Może drogowcy nie oglądają prognozy pogody:) A tak na poważnie uważam że wiedząc że będą takie opady, przedtem powinni posypać główne ulicę solą. Śnieg zaczął by sypać i od razu by się roztapiał. Nie wiem czy dobrze myślę ale ja bym tak zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

kiedyś podobno to było nie do pomyslenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

z tego co widziałam wczoraj w wiadomościach to chyba cała Polska ma nie odpowiednie służby publiczne, bo nie tylko w Łomży były takie cyrki.

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Uważasz, że zakładanie kolejnego tematu i zaśmiecanie forum tu pomoże?.
Wymagasz og kogoś rzeczy, na które samego Cię nie stać, gdybyś pomyślał i użył zakładki "szukaj" nie robiłbyś "syfu" na forum.
Proponuję porządki zacząć od siebie, każdy tylko potrafi "płakać".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

co nas obchodzi Polska w tym temacie a jezeli nawet to juz na kilknaście godzin wczesniej wiedzieliśmy ,że ida takie opady i można było się zorganizować . Ja nie wymagam cudów ale wiele prostych spraw organizacyjnych mozna było zrobić . A tak n ie było dosłownie nikogo tylko zima i kierowcy a słuzby chyba siedziały sobie w domciu i czekały na koniec opadów.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

prosty przykłąd po co na Wojska stoją tiry i blokuja ruch. Nie z powodu nieprzejzdności tylko kierowcy tirów sobie tam postawili i stoja mimo faktu ze to blokuje ruch i utrudnia odśnieżanie reakcji ze strony policji zero , podobnie jak w wielu innych przypadkach.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Okaż gest dobrej woli i pomóż w odśnieżaniu.
Nadeszła śnieżna zima i wywołała płacz i złośliwość pośród malkontentów, co to znają metodę na naturalny paraliż o tej porze roku.
Dobrze, że jest forum - można się wyżalić i liczyć na współczucie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

niestety ale wczoraj cała polska stała ale z kąd oni mogli wiedziec że w zime śnieg spadnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Do Harpon: Policja nie jest od tego zeby odsniezac drogi - to po pierwsze. Po drugie - nawet nie masz pojecia jak ma pelne rece roboty w zwiazku z atakiem zimy. A chcac krytykowac to zacznij od siebie. Moze gdzies cie skrzywdzili i teraz rozladowujesz swoje emocje bedac anonimowym badz co badz na tym forum. Lepiej kubel zimnej wody na glowe i troche cierpliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Jak co roku zima ich zaskoczyła. Ja natomiast mam już problemy natury czysto egzystencjalnej, mianowicie jak się dostać po pracy do domu. po 16 znowu będzie całe miasto zakorkowane. moze by tak dali z miasta bony na śnieżne rakiety? W końcu oszczędniosci w jedny miejscu, dają nadwyzki w innym - wprowadzimy nowy ekologiczny sposób poruszania się po mieście - będą nas w telewizji pokazywać :). Nowe głowy obrane samorządowymi wyborami mają napewno pełno świetnych pomysłów na to jak teraz dogodzić ich wyborcom.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Wiecie co ? Jak piszecie takie bzdury to najlepiej zabrońcie śniegowi padać. niech leci do góry!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

tak maja pełno roboty przy wypisywaniu mandatów za predkośc

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Nie broń tak Policji, może i mają trochę roboty ale gdzie oni byli wczoraj jak wysiadła sygnalizacja na Sikorskiego i Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Z całą pewnością, przy takiej nawierzchni mandaty za prędkość to jedyne zajęcie policji.
Skończ już te żale Hapron, nie komromituj się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

mój ulubiony tekst:Zima znów zaskoczyła kierowców :D

Wydaje mi się, że nikt się nie spodziewał aż takiej ilości śniegu!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

nigdy ich nie ma jak naprawde jest potrzebna ich pomoc na ulicach miasta , za to często ich mozna spotkac wachlujących powietrze po mieście lub stojących z radarem

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

nigdy ich nie ma jak naprawde jest potrzebna ich pomoc na ulicach miasta , za to często ich mozna spotkac wachlujących powietrze po mieście lub stojących z radarem albo spia w radiowozach. Nawet jak z psem się idzie to dupy nie racza ruszyć

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Harpon, ty chyba dostałeś wczoraj pałą po grzbiecie, że tak histeryzujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

tak przez miasto dzisiaj jechałem 1,5 godziny bo cała policja drogowa miła w dupie to co się dzieje na drogach nie mówiąc już o słuzbie drogowej która tez miła w dupie to czego nie powinna mieć.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

ALE W CZWARTEK TAK NIE BYLO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

W geście rozpaczy, iż los taki okrutny, powinieneś się powiesić "Hapronie" ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

nom śmieszne wczoraj przy tych największych korkach ok 17 policja ustawiła radar na Zawadzkiej. jak ktoś ma CB radio to wie co się działo. Dla żartów pogadaliśmy, ze czekają aż ktoś wpadnie w poślizg i 50/h przeleci po Zawadzkiej to go "capną", ale tak na poważnie to masakra. Miasto jak ze średniowiecza.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Nie bronię Policji, ale wczoraj nie wiem czy wiecie, zapierdzielała całą noc, aby udrożnić drogi wylotowe z Łomży, szczególnie w kierunku Grajewa, gdzie jest największe nasilenie ruchu, zwłaszcza Tirów. Fakt faktem, służba drogowa, zawsze czeka na ostatni moment, ponieważ kasę ma zakontraktowaną w budżecie i nie śpieszy się jej do wyjazdu na drogi, bo po co wywalać kilkadziesiąt wywrotek soli na drogi, jak lepiej poczekać, aż przestanie padać i wywalić kilka wywrotek, ewentualnie poczekać, aż sam się rozpuści. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kaskę i tyle w temacie, ktoś na tym też robi deal. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Harpon narty sobie kup, zdecydowanie szybciej przemkniesz przez miasto :)
Nie masz tez powodu do histerii z powodu półtoragodzinnego koreczka, bo to niewiele w porównaniu z tym co muszą przestać zawodowi kierowcy. A tak na marginesie czego oczekujesz po mundurowych na czym według Ciebie to rozładowanie korka ma polegac ?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

chyba to oczywiste ,że punkty gdzie powstają w takich sytuacjach problemy są znane. Zmianę pogody można przewidzieć a w tym konkretnym przypadku w Łomży wiedzieliśmy o tym na 24 godziny przed. problemy w tych meijscach to zły stan nawierzchni drogi oraz sami keirujący ktorzy w ekstremalnych sytuacjach wyczyniją cuda aaby przejechać. I w takich miejscach i takim czasie tam powinny juz byc patrole ruchu drogowego. Nie dopiero jak się droga lub ulica zakorkuje sięc w piz-du bo wówczas tylko można epatować wielkim poświęceniem w celu uporzadkowania totalnego bałaganu co słuzby ruchu drogowe z wielkim upodobaniem czynią ale odpowiednio wczesniej tak aby do takich zarzewi korków niedopuścić . To naprawdę nic trudnego tylko trzeba trochę wyobrazni zarządzania , odpowiedniej organizacji i dyscypliny wykonania. W tym konkretnym wypadkunie było tego wcale . To co było niby na drogach wylotowych to po cześci bajki a po drugie to własnie to o czym pisze . Przyjechanie na miejsce po fakcie i rżnięcie głupa w celu epatowania jakie to niby poświęcenie ta policja wykonuje.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

chyba to oczywiste ,że punkty gdzie powstają w takich sytuacjach problemy są znane. Zmianę pogody można przewidzieć a w tym konkretnym przypadku w Łomży wiedzieliśmy o tym na 24 godziny przed. Problemy w tych miejscach to: zły stan nawierzchni drogi oraz sami kierujący którzy w ekstremalnych sytuacjach wyczyniają cuda aby przejechać. W takich miejscach odpowiednio wcześniej powinny już być patrole ruchu drogowego. Z pewnością nie, dopiero jak się droga lub ulica zakorkuje w piz-du. Wówczas można tylko epatować wielkim , bezsensowynym poświęceniem w celu uporządkowania totalnego bałaganu co służba ruchu drogowego z wielkim upodobaniem czyni. Trzeba to robić odpowiednio wcześniej tak aby do takich zarzewi korków niedopuścić . To naprawdę nic trudnego tylko trzeba trochę wyobraźni, dobrego zarządzania , odpowiedniej organizacji i dyscypliny wykonania. W tym konkretnym wypadku nie było tego wcale . To co było niby na drogach wylotowych to po części bajki a po drugie to właśnie to o czym pisze powyżej . Przyjechanie na miejsce po fakcie gdy tir siedzi na tirze i rżnięcie głupa w celu epatowania jakie to niby poświęcenie ta policja wykonuje jest zwyczajnie żenujące ale ostanimi czasy powszechne.

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Re: Harpon

Odwrotnie ! Nie "Rutyna i ...." , a :" Brak przejezdności ..." efektem rutyny i ... !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LENISTWO I RUTYNA EFEKTEM BRAKU PRZEJZDNOŚCI DRÓG I ULIC !!!1

Tym tekstem zdradzę Wam jak wzbogacić się bez wysiłku przy pomocy internetu, tak więc życzę miłej lektury.
Czym charakteryzuje się "inwestycja doskonała"??? Minimalnym wkładem przynoszącym tysiące procent zysku??? Dokładnie. Jak zarobić kilka tysięcy złotych inwestując tylko 5 zł??? To proste. Wystarczy Ci ten tekst i Twój czas.
Inwestuję od dawna pieniądze na różne sposoby. W celach dywersyfikacji ryzyka szukałem zróżnicowanych możliwości i ciekawych rozwiązań. Na pewno znacie historie o piramidach i wysyłaniu maili… Oparte na amerykańskich pomysłach zarabiania bez wychodzenia w domu systemy naprawdę działają! Spróbowałem z ciekawości, licząc na to, że przelane 5zł wróci do mnie i przekonam się, że więcej nie zarobię. A tu pozytywne rozczarowanie Po miesiącu na moim koncie oszczędnościowym zaczęły pojawiać się 4. cyfrowe sumy. Nie dziw się więc, że teraz Ty to czytasz;) Wystarczyło, że spędziłem kilka wieczorów wysyłając maila do znajomych z pracy, z gry on-line, naszej klasy, forum dyskusyjnego, pomysłów było co raz więcej. Gdybym posiedział więcej pewnie mógłbym pisać o 15 tys jak chłopak, który jako pierwszy wysłał mi podobny tekst…
Jak to działa??? To proste. Jakiś czas temu dostałem tekst, którego długość odstraszała, dlatego postanowiłem pozostawić część, która wyjaśnia w miarę prosty sposób działanie tego „fenomenu”. Dlatego kopiujcie cały mój tekst, wysyłajcie go i postępujcie z radami poniżej:
„To jest NAJTAŃSZA ,NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobieni prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak krótkim czasie. OK. To zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nie ważne z jakiego kraju pochodzisz albo w jakim przebywasz. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku(najlepiej z możliwością obsługi przez internet , ale nie koniecznie
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobićmusisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować 5 zł. Jak mówi Robert T.Kiyosaki - jeśli nic nie zainwestujesz - nic nie zyskasz.
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą(tytułem):
Proszę dodaj mnie do swojej listy mailowej.
CHCĘ , ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A),ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM.
Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:).Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielki korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1.Nr konta: 89 8915 1013 0012 8658 3000 0010
2.Nr konta: 02 1020 4753 0000 0802 0023 3288
3.Nr konta: 69 1050 1025 1000 0090 4107 5616
4.Nr.konta: 83 1050 1025 1000 0090 4128 1198
5.Nr.konta: 91 1050 1025 1000 0090 4107 5608
PAMIĘTAJ .Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, jeżeli dobrze przepiszesz nr. konta pieniążki i tak dojdą.
Gdy już przelałeś 5 zł na konto nr.1 (wraz z tą dodatkową-TO BARDZO WAŻNE),następną rzeczą , którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony, pózniej konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5 miejscu)dopisz swoje konto. NIE WPISUJ NUMERU SWOJEGO KONTA NA 1.POZYCJĘ,PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.
NIE BĄDZ ZACHŁANNY.
Robisz to wszystko to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie www)do np.40 osób(zapamiętaj że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się.
POTRZEBUJESZ DOWODÓW .TUTAJ SĄ PRZYKŁADOWE OSOBY które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
A tutaj troszkę matematyki.
Kiedy wyślesz swoje maile( lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób)będziesz na 5 miejscu tej listy to najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co ty. Wtedy już będzie o tym programie wiedziało 200 osób. Z tych 200 osób udzieli się 25, to dalsze 1000 maili. Aż dojdziesz do 1 pozycji na liście to wtedy będzie już 3 125 osób, które będą wpłacać pieniążki na twoje konto.
DOBRZE CI RADZĘ ZAINWESTUJ A NIE POŻAŁUJESZ”
Proste, ale czasem w prostocie można znaleźć najlepsze rozwiązania. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org