sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wjechali do genrała

Dzisiaj byłąm w barbadosie wjechali chłopaki co na codzień się nie bujają,skutek był taki że ala gansterka się osrała i nie ma co gadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

"generał" to nie gangsterka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

znowu jakies plotki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

jak dlugo beda jeszcze te zlodzieje grasowac,gdzie jest Policja???????????????????????????????????????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Policja musi poprawiac normy dzienne w wypisywaniu mandatów. Budżet wali sie państwa a z kogo najszybciej sciagnac jak nie ze zwyklego czlowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Tak, wyniki i statystyka no i naczelnikowskie stołki w komendzie - do tego jest policja, nie by nas chronić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

i bardzo dobrze :) żeby ogłosili to wcześniej to zapewne większa część Łomżyniaków by się zebrała na taki wjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

heh... no coz ja moge tu sie wypowiedziec...
do gazet jeszcze to podajcie i zadzwoncie na policje i wogole to jakas patologia...
co za gorący temat...
a zdjec nie ma cie????

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Pamiętajcie,że Policja czyta te forum.A waszymi wpisami robicie przypał chłopakom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

ku hfale ojczyzny !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

uczciwa Policja powinna się cieszyć, że sprawiedliwości stało się zadość :) że ktoś w końcu robi porządek w tym nudnym jak picza mnieścje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

kto do gieńka wjechał, i z jakiego powodu?

ŻyCiE jEsT jAk PaPiEr, SzArE dŁuGiE i DoDuPy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

nie wjechal a podjechal albo zajechal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Konkurencja poszerza strefe wpływów.Dołącz toCi też coś skapnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Byłam wtedy z chłopakiem w Barbadosie zołnierze Generała pobili jakiś chłopaków i po chwili przyjechało kilkunastu chłopakow i wystraszyli tych zołnierzy nigdy nie zapomne jak byli dobrze zorganizowani tam kazdy wiedzial co ma robic normalnie jak antyterrorysci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

To Psychole...takich to na wojnę wysłać do Afganu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Tap Wpierdl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Ale ciota z Ciebie hsg

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Autor: 7angelfree
Policja musi poprawiac normy dzienne w wypisywaniu mandatów. Budżet wali sie państwa a z kogo najszybciej sciagnac jak nie ze zwyklego czlowieka.

Autor: Ahmed
Tak, wyniki i statystyka no i naczelnikowskie stołki w komendzie - do tego jest policja, nie by nas chronić.

... i wybierzmy Prezydenta Łomży, dla którego szafki w przebieralni na basenie to nie problem ponad siły...




POPIERAM !!! POPIERAM !!! POPIERAM !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

To prawdopodobnie kibole z tego co widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

zolnierze Generala? to chyba jakas kpina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Kibole Ci co wjechali i raczej to nie jest kpina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

no i co oni tam zrobili? bo wyglada na to ze nic, to jaki to wjazd? i co to ma wspolnego z Generalem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Ale macie miejsce do rozkmin...

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Soho loho było trzeba było wyjść z jaskini to może też byś się załapała na strzała w ten głupi łeb :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

musialbym twoja stara wygonic z lozka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

plociuchy:P kogo obchodzi gienek i jego klika. niech robia se co chca, mam na to ********, tak samo jak oni na was wszystkich. robicie sensacje z byle gowna..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Stereotyp plebejskiej części mieszkańców miasta widać po wpisach na tym wątku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Łomża i jej codzienne,ważne problemy... ;) hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

http://www.youtube.com/watch?v=kyF-5873G2U
to byli ci ludzie poznaje ich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

To byli kibole Al-kaidy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

co tu dużo gadać ... stało się jak stało i ch*j ... niema co rostrząsać. tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Wjechali?
hahahahha
dziecko siedzisz w domku na forum nie jestes w temacie a pierdolisz głupoty o jakich poważnym ludziom się nie śniło.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

dokładnie kmwtw ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

KTO TO KMWTW...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

KMWTW... to nowy gang z pomorza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Kaemwutewu. Pe De Ka.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała



siewie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=14491

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

ludzie weźcie się ogarnijcie! Byłam tam i nic takiego się nie wydarzyło wpadło kilku typów (nie ważne kto to) zaczęli robić zamieszanie na parterze ktoś z kimś się poklepał i tyle trwało to może z 5 minut może mniej, generał ich bardzo szybko uspokoił skutecznym sposobem. I co w tym takiego dziwnego? co nigdy nie widziałeś jeden z drugim jak się klepią na imprezach? albo po za? trzeba takie hallo robić?! i zajmijcie się pożytecznymi sprawami i nie róbcie plot!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Ale śniegu napadało.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

bez kitu aż drzwi nie można otworzyć tak zawiało ... A-Z co u Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Nie za dobrze. Śnieg z Mrozem wjechali mi na chatę i musiałem się schować pod stołem. Ale rzuciłem temat do rozkmin co? :]

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

no mi też wjazd zrobiła zima ... na szczęście schowałem się w kiblu, to nie wiem co to mogłoby być ... dobry temat nie jest zły ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

To byli pretorianie.... ze wschodu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

oto co zarejestrowały kamery monitoringu:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

jednak po chwili wszystko wyglądało inaczej ...
http://eastbook.eu/wp-content/uploads/2010/09/IMG_4635_1.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

zebyscie ich zobaczyli to byscie sie nie smiali tak jak zolnieze tam w srodku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

hahaha to byli moi rzolnierze :D rzrzrzrrz:D nastepny wjazd zrobia tobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Śmieszne jest to, że co niektórzy szukają taniej sensacji. Później rozkmina na policyjnym forum 4lomza, a następnie przekomarzanki HÓLSÓW, gangsterów i hultaji :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Asik skąd wiesz, że to Twoi żołnierze:D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

domyslam sie:P

Autor: Madziulka1991 (---.lomza.mm.pl)
Data: 30-11-10 23:30

zebyscie ich zobaczyli to byscie sie nie smiali tak jak zolnieze tam w srodku...



hhahaha :D tylko moi tak wygladają:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

powiem, że niektórym nie było do śmiechu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

A-Z jak masz coś na sumeiniu to się bój obrońca uciemiężonych śmieszny jesteś. Jaka mafia jacy żołnierze śmiech moze jeszcze kamora ją nazwjcie.Paru chłopaków sie zebrało Łomżynskiej samo zwańczej mafi w...l spuścić chciało i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

jebaccc generala i jego kurnik smiecie zwykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Moje sumienie zostaw w spokoju. A śmieszny to jest ten cały temat.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

to nie żołnierze to komando foki, ku*wa wasza mada faka mać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

zamykam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Tym tekstem zdradzę Wam jak wzbogacić się bez wysiłku przy pomocy internetu, tak więc życzę miłej lektury.
Czym charakteryzuje się "inwestycja doskonała"??? Minimalnym wkładem przynoszącym tysiące procent zysku??? Dokładnie. Jak zarobić kilka tysięcy złotych inwestując tylko 5 zł??? To proste. Wystarczy Ci ten tekst i Twój czas.
Inwestuję od dawna pieniądze na różne sposoby. W celach dywersyfikacji ryzyka szukałem zróżnicowanych możliwości i ciekawych rozwiązań. Na pewno znacie historie o piramidach i wysyłaniu maili… Oparte na amerykańskich pomysłach zarabiania bez wychodzenia w domu systemy naprawdę działają! Spróbowałem z ciekawości, licząc na to, że przelane 5zł wróci do mnie i przekonam się, że więcej nie zarobię. A tu pozytywne rozczarowanie Po miesiącu na moim koncie oszczędnościowym zaczęły pojawiać się 4. cyfrowe sumy. Nie dziw się więc, że teraz Ty to czytasz;) Wystarczyło, że spędziłem kilka wieczorów wysyłając maila do znajomych z pracy, z gry on-line, naszej klasy, forum dyskusyjnego, pomysłów było co raz więcej. Gdybym posiedział więcej pewnie mógłbym pisać o 15 tys jak chłopak, który jako pierwszy wysłał mi podobny tekst…
Jak to działa??? To proste. Jakiś czas temu dostałem tekst, którego długość odstraszała, dlatego postanowiłem pozostawić część, która wyjaśnia w miarę prosty sposób działanie tego „fenomenu”. Dlatego kopiujcie cały mój tekst, wysyłajcie go i postępujcie z radami poniżej:
„To jest NAJTAŃSZA ,NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobieni prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak krótkim czasie. OK. To zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nie ważne z jakiego kraju pochodzisz albo w jakim przebywasz. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku(najlepiej z możliwością obsługi przez internet , ale nie koniecznie
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobićmusisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować 5 zł. Jak mówi Robert T.Kiyosaki - jeśli nic nie zainwestujesz - nic nie zyskasz.
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą(tytułem):
Proszę dodaj mnie do swojej listy mailowej.
CHCĘ , ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A),ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM.
Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:).Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielki korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1.Nr konta: 89 8915 1013 0012 8658 3000 0010
2.Nr konta: 02 1020 4753 0000 0802 0023 3288
3.Nr konta: 69 1050 1025 1000 0090 4107 5616
4.Nr.konta: 83 1050 1025 1000 0090 4128 1198
5.Nr.konta: 91 1050 1025 1000 0090 4107 5608
PAMIĘTAJ .Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, jeżeli dobrze przepiszesz nr. konta pieniążki i tak dojdą.
Gdy już przelałeś 5 zł na konto nr.1 (wraz z tą dodatkową-TO BARDZO WAŻNE),następną rzeczą , którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony, pózniej konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5 miejscu)dopisz swoje konto. NIE WPISUJ NUMERU SWOJEGO KONTA NA 1.POZYCJĘ,PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.
NIE BĄDZ ZACHŁANNY.
Robisz to wszystko to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie www)do np.40 osób(zapamiętaj że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się.
POTRZEBUJESZ DOWODÓW .TUTAJ SĄ PRZYKŁADOWE OSOBY które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
A tutaj troszkę matematyki.
Kiedy wyślesz swoje maile( lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób)będziesz na 5 miejscu tej listy to najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co ty. Wtedy już będzie o tym programie wiedziało 200 osób. Z tych 200 osób udzieli się 25, to dalsze 1000 maili. Aż dojdziesz do 1 pozycji na liście to wtedy będzie już 3 125 osób, które będą wpłacać pieniążki na twoje konto.
DOBRZE CI RADZĘ ZAINWESTUJ A NIE POŻAŁUJESZ”
Proste, ale czasem w prostocie można znaleźć najlepsze rozwiązania. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

a podatek nałożyli chociaż?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

tez byłam. ... moj były z kolegami tez sie bili z nimi. nie chca mi dokładnie pow o co b . ale tam mnie obchodzi he. było minęło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

i co czekasz na oklaski ? czy medal chcesz za to dostać :) a może sesje zdjęciowo Ci zrobimy na NK z twoim byłym ? ewentualnie polecam wystąpić w programie "Bądź Trendy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

A to ciekawe :Data: 02-12-10 13:42

Tym tekstem zdradzę Wam jak wzbogacić się bez wysiłku przy pomocy internetu, tak więc życzę miłej lektury.
Czym charakteryzuje się "inwestycja doskonała"??? Minimalnym wkładem przynoszącym tysiące procent zysku??? Dokładnie. Jak zarobić kilka tysięcy złotych inwestując tylko 5 zł??? To proste. Wystarczy Ci ten tekst i Twój czas.
Inwestuję od dawna pieniądze na różne sposoby. W celach dywersyfikacji ryzyka szukałem zróżnicowanych możliwości i ciekawych rozwiązań. Na pewno znacie historie o piramidach i wysyłaniu maili… Oparte na amerykańskich pomysłach zarabiania bez wychodzenia w domu systemy naprawdę działają! Spróbowałem z ciekawości, licząc na to, że przelane 5zł wróci do mnie i przekonam się, że więcej nie zarobię. A tu pozytywne rozczarowanieJ Po miesiącu na moim koncie oszczędnościowym zaczęły pojawiać się 4. cyfrowe sumy. Nie dziw się więc, że teraz Ty to czytasz;) Wystarczyło, że spędziłem kilka wieczorów wysyłając maila do znajomych z pracy, z gry on-line, naszej klasy, forum dyskusyjnego, pomysłów było co raz więcej. Gdybym posiedział więcej pewnie mógłbym pisać o 15 tys jak chłopak, który jako pierwszy wysłał mi podobny tekst…
Jak to działa??? To proste. Jakiś czas temu dostałem tekst, którego długość odstraszała, dlatego postanowiłem pozostawić część, która wyjaśnia w miarę prosty sposób działanie tego „fenomenu”. Dlatego kopiujcie cały mój tekst, wysyłajcie go i postępujcie z radami poniżej:
„To jest NAJTAŃSZA ,NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobieni prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak krótkim czasie. OK. To zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nie ważne z jakiego kraju pochodzisz albo w jakim przebywasz. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku(najlepiej z możliwością obsługi przez internet , ale nie koniecznie
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobićmusisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować 5 zł. Jak mówi Robert T.Kiyosaki - jeśli nic nie zainwestujesz - nic nie zyskasz.
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą(tytułem):
Proszę dodaj mnie do swojej listy mailowej.
CHCĘ , ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A),ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM.
Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:).Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielki korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1.Nr konta: 89 8915 1013 0012 8658 3000 0010
2.Nr konta: 02 1020 4753 0000 0802 0023 3288
3.Nr konta: 69 1050 1025 1000 0090 4107 5616
4.Nr.konta: 83 1050 1025 1000 0090 4128 1198
5.Nr.konta: 15 1030 0022 3001 7296 8252 5301
PAMIĘTAJ .Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, jeżeli dobrze przepiszesz nr. konta pieniążki i tak dojdą.
Gdy już przelałeś 5 zł na konto nr.1 (wraz z tą dodatkową-TO BARDZO WAŻNE),następną rzeczą , którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony, pózniej konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5 miejscu)dopisz swoje konto. NIE WPISUJ NUMERU SWOJEGO KONTA NA 1.POZYCJĘ,PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.
NIE BĄDZ ZACHŁANNY.
Robisz to wszystko to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie www)do np.40 osób(zapamiętaj że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się.
POTRZEBUJESZ DOWODÓW .TUTAJ SĄ PRZYKŁADOWE OSOBY które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
A tutaj troszkę matematyki.
Kiedy wyślesz swoje maile( lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób)będziesz na 5 miejscu tej listy to najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób możesz spodziewać się że 5 z nich zrobi dokładnie to co ty. Wtedy już będzie o tym programie wiedziało 200 osób. Z tych 200 osób udzieli się 25, to dalsze 1000 maili. Aż dojdziesz do 1 pozycji na liście to wtedy będzie już 3 125 osób, które będą wpłacać pieniążki na twoje konto.
DOBRZE CI RADZĘ ZAINWESTUJ A NIE POŻAŁUJESZ”
Proste, ale czasem w prostocie można znaleźć najlepsze rozwiązania. Powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Ja pier..ole zajecia nie macie???? To bierzcie szpadle i odsnierzac czeresniaki....Sensacja dym na dyskotece...zawsze byly beda i zeby h.j na hu..a lazl nikt tego nie zmieni....A co ze to Atlantic?????Jak przegieli to sie nie dziwie ze ktos sie wkur..il...
I tak powiem....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

slyszalem ze gienka w siate zajebali to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

genia gra w siatę i robi postępy :) lubi też zayebać partię w szachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

haaaaaaaa mozliwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

slyszalem ze juz ziemniaki samara gubi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

...a czym wjechali ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

A jak podatku nie wymierzyli, to co to za wjazd.
czy ,,zajebać w siatkę,, to to samo co ,,schować do wora,, ?
Bo nie znam grypsery.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjechali do genrała

Kołakowski o Czerniawskim

Kliknij link pod zdjęciem

Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org