niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bieganie raz jeszcze

Witam, czy ktoś z Was biega wieczorami Groblą Jednaczewską? Mam ochotę ale strach w oczach samej. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

daleko ja biegam na biezni przy pg8:) zapraszam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

beze mnie, wole nastruj dobrego baru,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Layerkaz a kiedy biegasz w jakich godzinach ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Layerkaz - dzięki ale mam "pod nosem" lasek. Szukam dalej....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

codziennie o 19;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

daj jakis namiar moze sie ugadamy... raz w tyg by mi sie przydalo pobiegac

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

a nie wiesz gdzie bieznia?;) przyjdz i biegaj ze mna;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

hehe:) biegacze:) raz w tygodniu to zamało:) cwicz kondycje kolezanko:D a po lasach nie biegaj bo na brak zboczencow nikt nigdy nie narzeka. samej nie ryzykuj bo nie warto, pobiegac jest lepiej na biezni przy pg8:D:) powodzenia i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Ja tez biegam wyczynowo wszczególnosci przed policja jak mi chce wlepić czarnuchy mandat za picie browarka . polecam adrealinka . O kondycje trzeba dbac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

bart442 - przynajmniej co 2 dzień :). Interesują mnie godziny poranne ok 6-7 bądź wieczorem ok 20.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

aska diil - racja, pomimo oświetlenia samej jest zbyt niebezpiecznie dlatego czekam na odzew ze strony biegaczy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

ja biegam z nożem i fujara na wierzchu po lasach, możesz napisać kiedy się zapuszczasz w las, to się przyłączę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

paluj sie papapappapapapapapapaapappapapapaappapa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

haha no gdzie jak gdzie ale po lesie samej biegac?:/ rusałka.. hah jest tyle miejsc na bieganie,.. do okola bloku:P bieznie , skejt, jakies tam alejki, na silownie idz pobiegaj:P ale nie LAS jest lepszy.. tam jest fajnie pojsc latem na spacer, komary ciapia.. rowerem sie przejchac piwo jakies trzasnac itp ale biegac w listopadzie o tej porze.. ajajaja a potem z placzem chodza ze ktos cos zaaplikowal..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Czesio
z fujarko nie masz co robic wsadz miedzy futryne a drzwi i pierdyknij dzwiami bEdzisz mog dumnie nosic przydomek

PIERWSZY KASTRAT TRZEĆIEJ RZECZYPOSPOLITEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Ja sobie na grobli biegam od niedawna, zwykle wieczorem po 19. Kondycja jeszcze trochę leży, no ale z każdym dniem lepiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

7angelfree wsadzę Ci między zęby, do zobaczenia w lesie :D hiehiehie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Czesio

Do zobaczenia w lesie a duzego masz tego pysiora zebym na jego widok nie uciek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

to jak biega ktos dzis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

desade--- jestem przynajmniej 3-4 razy w tygodniu na sali gimnastycznej wiec nie dam rady co drugi dzien, moze ze dwa razy w tygodniu bym sie zmusil... ale raczej watpie... wiec chyba musisz szukac dalej...
a co do biegania po biezni to kto co lubi, ja nie lubie, wole biegac po lesie poza miastem... a o 6 rano raczej malo zboczencow jest ale lepiej biegac dziewczynie z kims to fakt... alejki asfaltowe itd odradzam chyba ze CI stawy nie mile...
tak wiec milego biegania :)
pozdrawiam wszystkich ktorzy przejawiaja jakakolwiek aktywnosc fizyczna i forme ruchu ;)))) :PPPPP

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

bart442 a Ty jakis instruktor wfista, ze na sali 3-4 w tyg. Wynajmujecie jakos sale, czy jak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

nie masz sie czego bac, teraz raczej spokojnie na Rembelinie... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

hej.
gdzie biegacie podczas zimy?
bieżnia przy szkole 9 na ks anny jest nieodśnieżona, a po ulicach raczej ciężko. jakieś pomysły ? a może wpłynąć na spółdzielnię żeby odśnieżyli stadionik?

Wiktor75(at)10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bieganie raz jeszcze

przy PG 8 na biezni biegaja wlasnie jacys 3 kolesie i dziewczyna. Na dniach tez powinienem zaczac po niej biegac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org