czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oszusci na portalach internetowych

co raz częściej mówi się o oszustwach randkowych na portalach internetowych. Czy można wierzyć w treści internetowe czy jednak trzeba być bardzo ostrożnym ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

na pewno trzeba do tego podchodzić z dystansem, nawet dużym. Zdjęcia mogą być np. nielubianej/ego koleżanki/ kolegi. Zazwyczaj ludzie w rozmowach kłamią odnośnie swoich cech charakteru, wyglądu ale nie tylko np. wykształcenia, pochodzenia. Jednak zdarzają się wyjątki od reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

szymus mama cie wola



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Ta niby domnie pisała ale pogrzebałem dwa dni w necie znalazlem nie Anastazye lat 26 tylko Oxana Titova lat 23. znalazlem ja na portlu jak nasza klasa a w rosji nazywa sie http://vkontakte.ru/oksana___titova

nie trzeba byc na żadnych portalach randkowych
same Cie znajda .Zadajesz jej pytanie w mailu a ona wkleja gotowy list łatwo sie demaskauja po trzecim liscie powie ze Cie kocha i zapyta czy zasponsorujesz bilet do polski.Mysla ze nie da sie ich namierzyc.

Oxana Titova
http://blogs.privet.ru/user/oxana_titova?year=2009

http://im-not-fake.blog.onet.pl/Oxana-Titova,2,ID410619322,n

A tu jej kopia

Oxana Titova

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Niby panna z Łomży z naszej klasy


Interesuję się fotografią i aktami oraz tańcem. Z chęcią nawiążę kontakt z osobami. które mogą mi pomóc w rozwijaniu moich pasji. Chętnie umówię się na niezobowiązujące spotkania. Proszę nie pisać poprzez naszą klasę. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w folderze razem z moimi zdjęciami (zbiór blisko 200 fot z ponad 20 sesji), do pobrania poprzez specjalnego klienta, stąd:

www.panato.pl/lady_red_03192

Dostęp do plików wymaga aktywacji programu. Po wysłaniu SMS'a w zakładkach pojawi się udostępniony przeze mnie katalog. Przepraszam za komplikacje, jednak na razie jest to jedyna bezpieczna metoda prezentacji moich zdjęć. Pozdrawiam, Paulina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Ten przykład to normalna reklamka do h....wego biznesu wysyłasz płatnego esemesa i jak dobrze pójdzie to obejrzysz sobie kilka fotek nie wiadomo kogo.Po drodze mogą ci dorzucić jakiegoś wiruska i póżniej będą ci się otwierały jakieś kurwewski strony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

jaśku, mama kazała mi włożyć piżamkę , no to włożyłem ale w takiej modnej piżamce jaką mam to ja mogę śmiało wyskoczyć na miasto , może się umówimy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

na piwko oczywiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

oczywiscie gdzie proponujesz ? moze zajazd fadom ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

OK. godz 20,00 czekam. Pierwsze piwo stawiam ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Wy się nadajecie do piwa :D :D
Koń by się uśmiał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Jakoś zabawniej się na tym forum zrobiło ;)
A co do tematu: mam koleżanki, które facetów znalazły w sieci (2 związki udane, 2 nieudane, więc jest na remis), ale ja jakoś nie mam do tego przekonania. Kupowanie kota w worku...

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

I ja tez I ja tez na piiiwkooo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

I to jest właśnie zabawne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

nie moge odpedzic sie od oszustow, nie to zebym byla w jakims zwiazku nie , dotyczy to innych dziedzin zycia o ktorych nie wspominam , nie mile wrazenia , politowania warte,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

zakladka i jasiek godz. 20,00 czekam , stawiam i będzie OK. , ja już wychodzę z domu w piżamce oczywiście

PS." domnisoara demolka" przyjdź na piwo i przestań być taki snobistyczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Ja? Snobistyczny? Snobistyczna jak coś;) A poza tym nie jestem.
A piwo niezły pomysł.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Ps. Mam przyjść w koszuli nocnej? Czy sukieneczka wystarczy?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

domnisoara demolka , pardą za osobę męską a za żeńską jestem jeszcze bardziej że tak powiem ,jestem ZA!!! Załóż koszulkę nocną , wystarczy a ja będę w piżamce tylko śpiesz się bo do 20,00 już niebawem ...a tak na marginesie to ciekawe w czym przyjdzie jasiek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Jak to w czym? Będzie cały w śmietanie.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

to go łatwo poznamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Partager Paul VERLAINE (1844-1896)


A Charles Baudelaire
Je ne t'ai pas connu, je ne t'ai pas aimé,
Je ne te connais point et je t'aime encore moins :
Je me chargerais mal de ton nom diffamé,
Et si j'ai quelque droit d'être entre tes témoins,

C'est que, d'abord, et c'est qu'ailleurs, vers les Pieds joints
D'abord par les clous froids, puis par l'élan pâmé
Des femmes de péché - desquelles ô tant oints,
Tant baisés, chrême fol et baiser affamé ! -

Tu tombas, tu prias, comme moi, comme toutes
Les âmes que la faim et la soif sur les routes
Poussaient belles d'espoir au Calvaire touché !

- Calvaire juste et vrai, Calvaire où, donc, ces doutes,
Ci, çà, grimaces, art, pleurent de leurs déroutes.
Hein ? mourir simplement, nous, hommes de pé



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

trzeba wystrzegac sie tego typu portali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

no Jasiu nie wiedziałem że ty potrafisz tyle browarów wypić ale ogólnie to wczoraj było super spotkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

No cóż, pewnie zaraz się znajdą osoby które wszystko wiedzą i stwierdzą, że tak było od zawsze, i że oczywistą oczywistością jest to, że numer 79XXX kosztuje 9+vat.

Ja również przez chwilę (dosłownie) miałem ich PP na stronie, ale jak zobaczyłem jak to wszystko wygląda od strony klienta, to sobie odpuściłem.
Sprzedaż programu polega na maksymalnej manipulacji i odpowiednim doborze słów kluczowych, aby zmylić i naciągnąć przeciętnego internautę. Niestety dla wielu serwisów, nie tylko warezowych, etyka przegrywa z możliwością osiągania dodatkowych zysków.

Dziwię się, że operator tego numeru Premium godzi się na takie manipulacje, z reguły regulamin jest bardzo jasny i surowy - musi być jasna i wyraźna informacja o kosztach sms-a, inaczej blokują konto, bo inaczej Operatorzy mogą im zablokować cały numer.

BTW, Ten program stworzyła i sprzedaje ta sama ekipa od słynnego testu IQ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

fanka bocianka

to prawda co mówisz ale ludzie wstydzą sie przyznać że zostali naciągnięci . I take firmy właśnie żerują na nie doczytaniu do końca umów. W końcu kto będzie sie dopominał w sądzie o 20 czy 50 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

to jest przedruk z pewnego forum i dotyczy tego programu co to powinien być pobrany żeby te gołe dupy oglądać. treba wysłać esemesa a oni ci dadzą dziadoską aplikację których jest od cholery lepszych i za darmo. ( głupich nie sieją a sami rosną) jak to stare przysłowie mówi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

racja sto%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oszusci na portalach internetowych

Przeczytajcie na https://informaticalegis.com/oszustwa-internetowe-w-2019-roku-przyklady-przestepstw-w-polskim-internecie/, jakie oszustwa, w tym również randkowe i matrymonialne, zdarzają się w internecie. W kontaktach za pośrednictwem sieci trzeba zawsze zachować czujność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org