piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policyjna akcja na Alei Legionów

Relacja znajomego:

Dzisiaj, godzina 18.15-18.20

Policyjna KIA pędzi na sygnale przez Aleję Legionów w stronę W-wy. Za chwilę wraca zatrzymując czarne Audi A8 na poznańskich blachach (PO). Za chwilę podjeżdzają jeszcze dwie kabaryny na sygnałach od strony komendy. Tłum ludzi, zbiegowisko. Policja zawija 2 koleszków i 2 dziewczyny. Ruch w jedną stronę na kilka minut został wstrzymany. Chwilę po całej akcji koleżka, który się zagapił kasuje sobie delikatnie przód fury najeżdżając na Golfa 2.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

i co?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

i jak sie z tym czujecie? ;>!

Do Not Mess With Me.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Mógł się koleszka nie zagapywac :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

sfeet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

***** szkoda że tego nie widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

BUHEHEHDE TO KOLEDZY ZE SŁYNNEJ AUTOWIZJI BUJALI FURĄ OD KULCZYKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Ten facet to furiat,na rondzie mało mnie nie potrącił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

no i co z tego;/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

widziałem to, niezła akcja, co z tego wynikło i o co faktycznie chodziło, wie ktoś coś ?
Ludzi było mnóstwo i widziałem 4 osoby skute na błocie na chodniku twarzami do dołu... mafia jaka czy co ... (??) Jeden pas całkowicie zablokowany... A fura - u la la, nowe A8... dobre 400 tysi-...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Mozliwe że znów litwńce ukradnęli samochód i złapała ich nasza milicja. Audi i passaty są ostatnio w modzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

wow!Ale relacja
Bedzie w końcu o czym gadac w tej ........ mieścinie
Spostrzegawcze dziecko z ciebie tak wogóle ,gratuluje rodzicom

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Świetna relacja i świetny pomysł żeby to tutaj napisać Mógłbyś zrelacjonować jeszcze jak zapala się zielone na rogu legionów i polowej jutro równo o 8:00? To mogło by pomóc Ci zabłysnąć, myślę że to byłąby Twoja trampolina do sukcesu.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Witam.

Odnośnie tej "akcji policji" to nasza "władza" chciała się poczuć jak strażnicy teksasu... Testowane audi zostało zepchnięte na krawężnik, samochód został zatrzymany (sami się zatrzymaliśmy gdyż wariat w Vectrze spychał nas na krawężnik...), po sekundzie podbiega kilku policjantów z pistoletami szarpią się z drzwiami, które spokojnie im otwieramy i ciągną nas na glebe i kują... Jednemu z nas policjant dociska butem głowe do ziemi, reszte zbierają do radiowozów, na chwilę ruch wstrzymany w obu kierunkach... Na komendzie dodatkowo dowiedziałem się, że mieliśmy broń i zostały skierowane na to miejsce wszystkie radiowozy bo chcieliśmy zabić policjantów (LOL)... Po 4 godzinach dowiadujemy się, że to pomyłka... Dyżurny oficer proponuję, żebym podpisał papierek, że nie będę rościł sobie żadnych problemów do policji za tą akcję i wtedy będę mógł spokojnie wyjść z budynku komendy inaczej będę miał problem... oczywiście nic nie podpisuję... obdukcja i spisany protokół i po 4 godzinach jako ostatni wychodzę z komendy... Chyba ktoś się poczuł za bardzo jak strażnik teksasu... Sprawa zostanie pociągnięta dalej, bo nie uważam żeby można było tak traktować osobę zatrzymaną (dociskanie głowy skutego w kajdanki zatrzymanego butem do ziemi)....



Pozdrowienia dla policji,
Michał Woliński
Carnews24.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

I bardzo dobrze kolego te pajace w mundurkach za dużo sobie pozwalają, jeszcze szantaż, że jeśli nie podpiszesz będą problemy? Pff! Doskonale nie daj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Ciągnij tą sprawę dalej. Chciałbym przeczytać w jakiejś gazecie artykuł, że policja przeprasza i musi dać Wam odszkodowanie.

Michał, tylko czasem im nie odpuść.

Mnie też kiedyś wyciągnęli z auta, bo coś im się popieprzyło. Krzyczeli, ubliżali, po czym jak dotarło do łepetyny, że pomylili auta, to z piskiem "oddalili się z miejsca zdarzenia".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Jestem jednym z ojców leżącego na ziemi,to była bandycko- popisowa akcja
gówniarzy w mundurach policjantów.Takie zachowanie Policji prowadzi do braku szacunku i respektu przed mundurem,a w konsekwencji wzrostem przestępczości.Wszystkim ciekawskim chce zakomunikować że nie chodzi o upokorzenie Policji ,ani o publiczne korzenie się nieudaczników biorących udział w tej akcji.Mam listę tych debili biorących udział w akcji.Ci ludzie nie powinni nosić broni i pracować w POLICJI.Proszę ten list traktować jako apel do przełożonych(POLICJANTÓW ,BANDYTÓW)gdyż zapewne wiedzą czym jest kierowanie broni w kierunku,nie stawiających oporu młodych ludzi.Woli ścisłości było pięć osób zatrzymanych :trzech chłopców i dwie dziewczyny.po za tym ,bandyci dobrze znali jednego z zatrzymanych.Przecież na rany Boskie nie chodzi o sam fakt zatrzymania,tylko sposób przeprowadzenia ,akcji po bandycku,małolaty naoglądały się filmów Amerykańskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Czyli wszystko już jasne. Walczcie o swoje prawa chłopaki, nie dajmy się traktować jak bandyci.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Winien nie widzien - siedziec powinien...


Psy czasem mają niepotwierdzone źródło i temu tak działają. Mnie na przesłuchy 3 razy ciągali za jakieś niepotwierdzone informacje z ich strony. Najlepsze jest to że jak piją w barze i jeżdża po pijaku to im nic nie można zrobic...


Ja bym tej sprawy nie odpuścił, ale biorąc pod uwagę że to policja - weś dobrego adwokata z Warszawy, bo w tym terenie to zmowy są same

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

a co byscie chcieli aby nie bylo policji?dawno byscie tych fur nie mieli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

witam
Widziałem cała akcje od poczatku..
Panie michale prosze sobie przeczytac jakie sa przyczyny zatrzymania to co pan zakreslił na czerwono ...
Według pana policja w takiej sytuacji jak sie ma zachowac grzecznie poprosic o otwarcie drzwi hehe albo lizaczkiem pomachac i zatrzymac auto ktore jest według policji podobnio skradzione....
Po drugie w aucie za 400 tys nie jezdza osoby w bluzach z kapturami za kierownica i małolaty ...... to same jest podejrzane
Policja według mnie zachowała sie OK...
Ja osobiscie na ich miejscu bym tyle nie krzyczał zeby otworzy pan drzwi - byli bardzo kulturalni - nawołujac pana do tego - ja bym wyciagnoł pana szybciej przez wczesniej wybita szybe .....
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Że też wy się nie boicie brać samochodów do testów za tak chorendalne kwoty ...
Z tego co czytam, to faktycznie mieliście szczęście, że n.p. nie wybili wam szyby, już sobie wyobrażam ten koszt...
Z drugiej strony musieliście czymś zwrócić uwagę policji - szybka i sprzeczna z przepisami jazda. Nienawidzę policji, ale wygląda, że sami sobie biedy napytaliście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

terminatorlomzynski - jak mają ukraść to i tak ukradną.


Co do wysiatki - możnqa zachować środki ostrożności ale nie koniecznie użycie siły skoro nikt nie przejawia agresji.
PODEJRZENIE TO JEDNO A FAKT TO DRUGIE.

W łomży wszystko co nowe jest podejrzane...a nie daj bóg przyciemniane szyby to zaraz legitymowanie a jak małolat to i dowód do wora idzie.

Jest wiele przypadków gdzie policjant zatrzymuje kogoś i puszcza z szybami bo to znajomy znajomego albo pan który często z policją współpracuje, dodatkowo kierunki ma czerwone bo auto z usa.
Jak mi teraz dowód zapierdolą to podam kilka przykładów w łomży PUBLICZNIE jak upierdalają ludzi na głupotach, a koleszków puszczają na pouczeniu lub wcale.

już raz akcja była, pamiętam że chłopaczek nagrał telefonem sposób rozmowy policjanta z nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Jedno co powiem to że potraktowali was ulgowo bez wielkiej akcji ale wiadomo czego można się spodziewać po zwykłych policjantach a każdy coś ma na sumieniu ,tylko jedno mnie zastanawia dwie dziewczyny Wow od kiedy dziewczyny testują samochody ?! czekam na je recenzje na stronie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

za dużo się podniecają swoją pracą, myślą chyba, że grają w jakimś filmie i są na pierwszym planie, głównymi bohaterami he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

taka jest prawda psy blakaja sie po miescie i nagle zryw do niewinnych.To nie pierwszy raz pamietacie akcje antterrorki jak wpadli do domu z dzieckiem i starszym panem.I co????Nic gady sa nietykalne.Tu rozsmiesza mnie kilku forumowiczow cyt: jak sie bujasz fura za 400tys to sam sobie jestes winien...A co jak go stac to ma trabantem latac.Ja jak bym mial kase to do tej lomzy kupil bym audi za 600tys....lubie dresy i lysy leb i co kazdego dnia gleba????
Zastanowcie sie co piszecie....Policja moim zdaniem przekroczyla swoje prawa...bo pomyslec kto leci na jakis smieszny wlam audi A8..Kur''wa ludzie to tylko psie tlumaczenie i jeszcze z dwoma dupami z tylu....komedia....
Zaje'''bali sytuacje mysleli ze trzasna cos grobego a tu ZONK....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

kazdy czlowiek ma prawo sie pomylic, dostali bledne informacje no i co? co w tym takiego dziwnego? Pomyslec kto leci na wlam audi? a co to jakies wyznaczniki sa czym sie na wlam lata? Moim zdaniem nic wielkiego sie nie stalo, jakby naprawde zatrzymali bandytow to by bylo ok co? Nie bronie policji, nie lubie policji, mialem duzo do czynienia z prawem, wymiar sprawiedliwosci w Polsce nie istnieje ale to nie znaczy ze takie akcje sa zle! Mna, w przeciwienstwie do was nie kieruja emocje, ochloncie a zobaczycie ze tak jest jak mowie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

no tyko z tym butem na glowie to przesada hehe ciekaw jestem kto im dal takie info ;))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Ale wy jesteście zacofani ja pierdziele... To co np. w takiej Warszawie jest codziennością i rutyną u was wzbudza wielkie zainteresowanie i dyskusje haha.
Za mało macie atrakcji chyba w tej dziurze skoro każda "policyjna akcja" jest u was taką aferą hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Tu możemy zobaczyć podobną sytuację do tej o której mówimy powyżej, z "kilkoma drobnymi różnicami".

Na poniższym filmiku widać jak policja dostaje komunikat, że na tej i tej trasie porusza się auto SKRADZIONE 2 DNI TEMU:

http://www.youtube.com/watch?v=7ABK2qrq5FQ&t=4m03s - tylko kilka sek oglądajcie jak powiedzą o Audi.

Następnie proszę zobaczyć poniższy filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=7ABK2qrq5FQ&t=6m01s

Jakie wnioski z tych filmów? Policja dostała komunikat, że auto zostało SKRADZIONE, a nie podejrzenie, że ktoś może je ukradł. Dwa - pomimo, że wiedzieli że auto ZOSTAŁO SKRADZIONE to kulturalnie podjechali i zasygnalizowali, żeby kierowca zjechał na pobocze. Dopiero jak kierowca SKRADZIONYM autem spierniczał jak poj****y przez miasto to wyciągnęli go z auta asekurując się bronią. Tak powinno wyglądać zatrzymanie. Nikt nikogo nie przyciskał do ziemi butami.

A jak zapewne wyglądała sytuacja w Łomży:

Jedzie radiowóz z dwoma policjantami, których zapewne średnia wieku to 35-40 lat. Każdy z nich ma auto po Helmucie z Niemiec(bez urazy dla posiadaczy aut ściąganych, ja też mam auto z Holandii) na które kredyt będą spłacać przez najbliższe kilka lat. Nagle wymija ich czarne Audi A8, które prawdopodobnie jest droższe od ich własnych aut kilka(kilkanaście) razy, a za kierownicą siedzi chłopak, który mógłby być ich synem. Czyli na stówę kradzione, bo nikt młodszy ode mnie nie mógł uczciwie zarobić na auto kilkanaście razy droższe od mojego. Włącza się chłopakom z policji "strażnik teksasu" i zamiast zasygnalizować kogutami, żeby zjechali na pobocze to chcieli zrobić akcje jak w filmie. Niestety nie udało im się. A jestem pewien, że policjanta który użył buta do przytrzymania "podejrzanego", jedyne co teraz smuci w domu to fakt, że przez całe życie nie zarobi nawet na pół tego Audi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Swoją drogą może przestaniecie jeździć 120 po mieście ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Soho nie rozumiesz pojecia "kto czym lata na wlam" to ci odpowiem jak miales doczynienia z prawem to zapewne nie studiowales kodeksu ja jednak tak i......
Auto uzyte do przestepstwa moze zostac skonfiskowane....wole wziac poloneza z wyporzyczalni niz narazac moje zaje''iste wypasione A8...to raz...
po drugie nawet jesli to furka tatusia to facetowi nie potrzeba walic kwadratow...pomylka policji jest ewidetna samo zatrzymanie nie odbiega niczym innym od tych w stolicy czy w innych wiekszych miastach...ale???Policyjny wywiad gdzie????Najpierw sprawdza sie blachy auto skradzione to zaczynac a jak nie zgloszone????Po co taka komedia?????Dla psów to tylko sekundowa sprawa...jesli wszystko oko zatrzymac do sprawdzenia dokumentow a nie odrazu z grobej rury....Tu jest blad policji nadgorliwosc....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Jedyne co ugrasz takimi tekstami to jeszcze większa"polewke" rozsądnych ludzi, wole aby 100 podobnych ciebie gryzło glebę niż jeden przetestował moje auto . Tak nawiasem prawdopodobnie po prostu pasowało ci te audi jak świni siodło wiec zatrzymali aby sprawdzić normalka !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

wiiiiiii stary to do mnie ten tekst?????Popatrz skad klikam i pomysl ze nie moglem tam wczoraj byc....zreszta wyslawiasz sie niejasno wiec pytam?????

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

ja ciebie rozumiem ale jakbys nie doczytal auto bylo skradzione, jak juz "bierzesz" samohcod do przestepstwa to chyba taki zeby moc nim uciec!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Soho, bo nie zrozumiałem. Gdzie jest napisane, że auto było skradzione?
Ja osobiście uważam, że policja trochę przekroczyła swoje uprawnienia w tym konkretnym przypadku. W sytuacji jaką pokazał Tadek na filmiku siła jaką użyła policja byłaby uzasadniona.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

dokladnie tak kxxn na filmikach akcja policji byla uzasadniona....Co do Soho kolego(moge tak pisac bo sie znamy) :) te feralne A8 nie bylo kradzione...
Wybijam z tad bo moze zawrzec a mam za dobry humor dzis zeby sie klucic ...
Pozdrawiam...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

sory nie pisalo ze skradzione ale ze byl tam jakis powod zatrzymania ktory znaja zatrzymani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Policja przegięła pałkę więc powinni za to odpowiedzieć, chociażby przeprosić publicznie.

Siły można użyć gdy podejrzany stawia opór a wątpię żeby oni taki opór stawiali. Podstawową sprawą jest fakt że auto nie było wpisane do rejestru aut skradzionych, tak więc pasażerowie powinni zostać przewiezieni na komendę w sposób kulturalny a nie jakieś rzuty na ziemię i deptanie po głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

ani nigdzie nie widzialem tej akcji, ani nie czytalem. dowiedzialem sie dopiero tutaj. ciekawe czy bede mogl o tym poczytac w gazecie w pon.

kt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Soho, cytując treść pisma, które zamieścił wyżej Carnews24 -
Cytat:

Przyczyna zatrzymania: "osoba podejrzana o dokonanie w dniu 05.11.2010r około godz 18:05 w Łomży kradzieży z włamaniem pojazdu marki Audi A8 nr rej...."


Jednym słowem policja myślała, że oni ukradli to autko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

MAMOULIAN znajac zyciae bedzie cisza w eterze....Bo jak mozna wysmiac kolejne niepowodzenie wladz....Co innego jak by panowie w furze byli gangsta wtedy juz dzis wszedzie bylo by halo...
:)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

czyli ktos im zrobil psikusa i tak wyszlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Dokładnie tak jak pisze Baltazar czyli w gazecie będzie cicho bo przecież MILICJA się teraz pali ze wstydu... gdyby złapali złodziejaszków to dopiero byłoby halo na całą Polske.

Tą akcje to najlepiej byłoby nagłośnić na cały kraj to moze ktoś by się dobrał do d**y tym naszym chojrakom z milicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Widziałem tą całą akcję. Powiem tak, gdyby ktoś potraktował zwierzęta tak jak ,,policjanci" potraktowali tych ludzi to z pewnością miałby do czynienie z animalsami. Wstyd!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Dziś widziałem owe autko, zarówno kierownik jak i pasażerka byli uśmiechnięci, także wszystko dobrze się skończyło. Ps. ładne to auto ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

a tak na marginesie, to carnews24 przy okazji zostało całkiem nieźle rozreklamowane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Wystarczy zadzwonić do rzecznika prasowego komendy policji w Łomży i poprosić o komentarz sprawy. Jeśli sprawa prawnie nie jest utajniona rzecznik musi odpowiedzieć na pytania i po co wymyślać dziwaczne scenariusze do tej sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

szymonek to dzwion po to so fora zeby dyskutowac a nikt nic nie wymysla tylko ocenia ;)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

GUWNO MNIE TO OBCHODZI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

@Poczta123
OK reklama.

@Carnews24.pl
To samo, tylko, że z nickiem.
"wtedy będę mógł spokojnie wyjść z budynku komendy inaczej będę miał problem... "

Brzmi trochę naciąganie.

@toni17
Jeśli jesteś ojcem (nie wiem kogo i nie interesuje mnie to), to pewnie nie wiesz jak się twój syn zachowuje na ulicy-bo podejrzewam, że jeśli ma coś wspólnego z w/w Michałem, to i on jeździ np tymi samochodami. To moim skromnym zdaniem powinieneś się zainteresować jazdą syna. Takie jest moje zdanie.

Bo, drogi samochód nie robi z ciebie najlepszego kierowcy.

Jak zauważył @śLeDcZy były z nimi dziewczyny, co wg mnie oznacza lans i kozaczenie na drodze. Nie wiem jak to wyglądało, ale podejrzewam, że dawaliście dobrze w gaz i bez ściemy, że tylko 50 po mieście jeździcie i 90 na trasie. Może wyprzedziliście radiowóz, a akurat jeden z policjantów przypomniał sobie, że tydzień temu gdzieś w kraju został skradziony taki samochód. Ktoś napisał, że numery się nie zgadzały z kradzionym. Błagam cię...nie rozśmieszaj mnie...numerów już nie można przełożyć? To was zatrzymali, zobaczyli młodych ludzi, pomyśleli, że będziecie stwarzać problemy, to was skuli i położyli na ziemi, nie widzę nic nadzwyczajnego, normalnie postępowanie.

@tadek
zazdrość? Proszę cię... nie rób scen.

@motoon
"Policja przegięła pałkę więc powinni za to odpowiedzieć, chociażby przeprosić publicznie."
To nie koncert życzeń.
"Podstawową sprawą jest fakt że auto nie było wpisane do rejestru aut skradzionych"
Po czym stwierdzasz ten bardzo istotny fakt?
Bo rejestracja nie była kradziona?
No oczywiście, że w Polsce nie ma ani jednego skradzionego audi a8 - to sarkazm.

@MAMOULIAN@Balthazar2205
Nie róbcie sensacji z powodu zatrzymanie jednego samochodu i radiowozów na sygnałach.

A teraz do wszystkich, nie róbcie taniej sensacji, bo nie ma się czym podniecać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

MASIVE - wielki Łomżyniak co gra Pana w Wawie.
Co do Warszawy to największa zbieranina właśnie takich wieśniaków jak Ty, jesteś właśnie chodzącym przykładem prostaka z Łomży w mieście Warszawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

@ktos_wielki

On chciał tylko pokazać, żeby się nie podniecać byle czym. W naszym mieście przeleci helikopter, czy jakiś samolot, to robi się z tego taką sensację...jakby wojna wybuchła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

@AFMF

Możesz sprecyzować, czego mam zazdrościć? Bo chyba Cię nie rozumiem? Albo bardziej prawdopodobnie, że Ty nie zrozumiałeś mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

AFMF ty wiesz i ja wiem dlaczego tak bardzo trzymasz zawsze strone policji...ja swego zdania nie zmieniam...nadgorliwcy i tak pozostanie...

Niestety za naszego zycia i zycia naszych dzieci nie doczekamy sie zmian na leprze....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

@tadek
Chodziło mi o zazdrość ze strony policji.

@Balthazar2205
Nie trzymam strony policji, jestem bardziej obiektywny. Wspominane było o trzymaniu głowy stopą. Jeśli tak było, to moim zdaniem jest przesadą, nie powinno do tego dojść. O ile tak było i jak to wyglądało. A co do twojego zdanie, że nadgorliwcy.... to tak jest, bo są ludzie i ludzie. Nie oznacza, że wszyscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Wielka sensacja w Łomży, pościg. Normalnie filma kręcą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Niezły sposób na Łomżyńskich lanserów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

@AFMF
Nie chodzi o zazdrość. Nie uważam, że mieli zazdrościć tego, że ktoś ma więcej. Najczęściej chodzi o to, że jak ktoś młodszy ma kilka razy więcej, lub szybko się dorobił to znaczy, że ukradł. Chłopaków posądzili o kradzież pewnie dlatego, że młodzi zbyt dobrą furą jechali.

I nie ważne, że policja ich o to posądziła. Bardzo dobrze, że jest podejrzliwa i że sprawdza itd Chodzi o sposób sprawdzenia podejrzanego auta. Nie mogli normalnie kogutami, albo lizakiem zatrzymać, poprosić o dokumenty itd? Tylko odrazu pistolet, kajdanki i but na głowie?

Ja też byłem "podejrzany" kiedyś i wiązało się to ze sprawdzaniem, stratą czasu itd. Ale nie mam o to pretensji, bo od tego jest policja. Ale jak mnie pomylili z pewnym groźnym panem to nikt mnie nie skuwał w kajdanki, nie przystawił spluwy do głowy itd. Na prośbę okazałem dowód osobisty, pozwoliłem zobaczyć co mam w kieszeniach i wszystko było ok bo przestępcą nie jestem, ale też policja nie traktowała mnie jak przestępcy. Ale gdyby jednak ktoś mnie skuł w kajdanki i celował do mnie z broni....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

jebac milicje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

a moze to ostrowsi do akcji wkroczyl haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

ale ze mlody co ma? ze ma od opieka drogie auto? to przeciez nie jego auto? wiec czego tu komu zazdroscic? To tak jakby zazdroscic pilotowi LOT'u ze ma samolot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

haaaaa soho popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Gdzie tu sens gdzie tu logika? Podejrzany na widok "kogutów" nawet nie przyśpiesza a tu nagle vectra zaczyna go spychać z drogi po czym auto zatrzymuje się na krawężniku. Nie stawiający oporu pasażerowie oraz kierowca zostają, że tak powiem wypierdzieleni z auta i bez żadnych wyjaśnień od razu gleba i kajdany. (tak dodając to powinniście prać mojej siostry dresy bo są całe ujebane) Wystarczyło sobie zadać pytanie czy niby jacyś złodzieje aut(mafia bo tylko oni za takie auta się biorą) by spokojnie się zatrzymali i w dodatku pomagali policjantom otworzyć drzwi. ( haha ale beka)
W dodatku na komendzie sprawa nie została od razu wyjaśniona tylko jak zawsze policja stosuje przemoc albo zastrasza. ( codzienność ich służby) Po 4 godzinach słuchania oskarżeń dopiero zostaje wypuszczony Michał, który nie usłyszał nawet słowa przepraszam jak i reszta poszkodowanych. W dodatku oferują swoje propozycje (tradycja a jak człowiek zaproponuje łapówkę to se posiedzi hehe) wszystko aby było bez kary prawdziwe śmiecie bez honoru nie potrafią nawet przyznać się do swojego błędu. Dlatego sie nie dziwię, że trwa walka młodych ludzi z policją. Powiem, krótką wiadomość jeszcze do policji chcieliście być sławni to jesteście możecie teraz opijać swój sukces (haha). Wkońcu mam nadzieję, że Policjantom (durniom) nie ujdzie to jak zawsze płazem. Aaaa bym zapomniał nie tłumaczcie się, że chlopak miał bluzę z kapturem i jechały tam małolaty, (na zdrowy rozsądek kto by kradł takie auto z takim osobami nie no nie wytrzymam ha ha) gdyż dużo jest takich osób, którzy bujają się autami swoich kasiastych rodziców. Więc powiem tak nie pierdolcie bzdur i nie szukajcie dziury w tym wszystkim aby uratować po raz kolejny sobie tyłek. Pozdro wariaty ha ha Tomek jak gajerek?? hehe ^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

yyy Srrry nie było żadnych kogutów gdyż policjanci najwyrazniej czuli pewność, że auto jest kradzione a kierowca będzie uciekał.. i dlatego od razu postanowili go zepchnąć z drogi Pozdrawiam ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

niezla akcje mieli chlopaki tam jechal moj brat i kolega ;p hhe pozdro dla kolegow z carnews24 :D

chudy2210

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

dupekłomża masz adekwatny nick do swojej wypowiedzi. Mam nadzieje ze takich "spolecznych" ludzi jak Ty jest coraz mniej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

ma moze ktos filmik z tej akcji??

chudy2210

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

na razie Panie Woliński to nie wiemy za co policja ma Pana przepraszać. Pana relacja jest mocno subiektywna zabarwiona histerią. Na podstawie przedstawiony przez Pana dokumentu nie można policjantom nic zarzucić. Napalających się jak szczerbaty na suchary przestrzegam przed rzucaniem obelgami czy innymi oszczerstwami pod adresem policjantów bo w sieci nie jesteście anonimowi i bez żadnego problemu każdego z takich oszczerców można ustalić. Pan Woliński jak ma zarzuty wobec policjantów to chyba wie gdzie trzeba się z tym zwrocić , próby oczerniania nawoływania do nienawiści wobec policjantów Panie Woliński sa również karane podobnie jak publikowanie informacji o czynach i faktach ktore nie miały miejsca.

Pluto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

nawoływanie do nienawisci wobec policjantow?a jak to sie fachowo nazywa?policjanizm?panie pluto-nowy....

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

LUDZIE TO REKLAMA !!! ZAARANŻOWANA AKCJA !!! PO JAKIEGO WUJA KOLEŚ MIAŁBY MIEĆ NICK NAWIĄZUJĄCY DO ADRESU STRONY ??? ILU Z WAS Z CIEKAWOŚCI TAM KLIKNĘŁO ??? M-A-N-I-P-U-L-A-C-J-A !!! P-L-O-T-K-A !!! WŁĄCZ MYŚLENIE JEDEN Z DRUGIM !!!


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

działali jak trzeba ..skoro są przesłanki ze auto jest skradzione i jest w nim broń !to co mają się pytać zapewne kierowcy grzecznie czy to pana auto czy nie ? ...nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie i czy ktoś nie dostanie w czapę więc ostrożności nigdy nie za wiele !!!
Pozdrawiam naszą Policję !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

A i owszem

Państwo prawa !

na nowe audi stać tylko przemytników złodziei polityków kler i mafiosów


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

kawosz i inni, ciekawe jakie bylo by twoje zdanie na ten temat gdyby sprawa dotyczyla bezposrednio ciebie lub kogos z rodziny?po takiej akcji podziekowal bys im pewnie ,zyczyl milego dnia i polecilbys sie na przyszlosc?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

kaligulik...kolego pomysl troszeczke.... :)
Według mnie to ci dwaj reprezentuja druga strone czyli nasza wypasiona policje....
Oczywiscie nie jestem jasnowidzem i moge sie mylic ale tak mi sie wydaje
;)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

BUAHUAHAUHUA!!! xD






Pozdrawiamy Pana Wolińskiego ;]

Redakcja TopCar24.pl

Do Not Mess With Me.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Dobrze napisales Ziomek!!

Policja w Lomzy to wstyd i hanba dla miasta. Dlaczego mlodzi ludzie sa odrazu podejrzani za kradziez drogiego samochodu. Policja nie ma prawa do uzywania przemocy jesli wszyscy wspolpracuja. Poza tym mysle ze mlodzi powinni by zrekompensowani za takie ponizajace i brutalne zachowanie ze strony Policji.


A co do tego dupkalomza to chyba pracuje dla Policji skoro takie beznadziejne usprawiedliwienie pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

ha rekompensata chyba cię facet powaliło. Rekompensate to se szczylu idż i w kiblu zrób albo się nią pobaw. Dupy porządnie nie potrafi wytrzeć bo smród za sobą ciągnie a tu bedzie się w ocene pracy policji bawił.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

społeczniak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policyjna akcja na Alei Legionów

Riposta ,pało to od ciebie ciągnie na odległość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org