czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża cofa się w rozwoju !?

Czy tylko ja mam wrażenie, że Łomża cofa się w rozwoju? Kogo za to winić? Polityków? Radnych? Prezydentów? Czy nas samych, bo takich ich sobie wybraliśmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

...a co my sami robimy, żeby się Łomża nie cofała... czy rzeczywiście tylko włodarze łomżyńscy powinni działać...?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Możemy działać ale co zrobisz jeśli nie ma pozytywnego klimatu dla inwestorów? Zaprosisz ich na kolację ;) zaproponujesz dopłatę z własnej kieszeni do inwestycji, oddasz działkę pod budowę zakładu produkcyjnego? zwolnisz inwestora z podatków i opłat lokalnych? No więc co możemy zrobić? My biedne robaczki, puch marny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Co my możemy? Dopuki urząd miasta nie będzie przyjaznym urzędem dla społeczeństwa to nic dobrego się nie wydarzy. Dziwie się jak w XXI wieku daje sobie rade prezydent pracując na przestarzałych sytemach, które sa bo są i nic z nich nie wynika. Czy można prowadzić nowoczesne przedsiębiorstwo bez odpowiednich programów komputrowych ? Wydaje mi się ze właśnie u nas tak jest. Jeśli się myle, to wyprowadźcie mnie z błędu.

Mieszkaniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Ja to nawet nie mam nic do oddania, żeby rozwijać Łomżę. Myślę, że najwięcej mogą nasi włodarze. Bywają tu i ówdzie, rozmawiają z ważnymi ludźmi, przedsiębiorcami, inwestorami itd. Przecież ja nie jestem w stanie starać sie np. o fundusze z UE na rozwój naszego miasta. A miasto cofa się, oj cofa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

.....macie CZAS! ......macie?

...macie ręce i nogi....
...macie prawo do zrzeszania się....

...macie chęci... MACIE?

...czy tylko macie problemy i przekonanie, że tylko Ci u szczytu schodów mają możliwość robienia czegokolwiek....?
...wiecie, że różnego rodzaju stowarzyszenia także mogą pozyskiwać pieniądze na realizowane projekty z funduszy europejskich (i nie tylko)...
...także Ty Zdzicho także możesz starać się o nie.... tylko trzeba chcieć.....

...czy naprawdę nie widzisz nic co mogłaby zrobic grupa ludzi....?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Tu się nic w najbliższych latach nie zmieni. Z eurosceptykiem, przewodniczącym RM, prezydentem bez zaplecza oraz negatywnym nastawieniem do unijnej integracji, nic dobrego nie może się zdarzyć. Reperowanie budżetu miasta pieniędzmi z mandatów za brak kagańca na pysku ratlerka, jest mniej skuteczne, niż likwidacja Straży Miejskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Winno być:
oraz negatywnym nastawieniem społeczeństwa do unijjnej integracji....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

MarCo - zapłaciłeś ostatnio mandat? :) ...masz ratlerka? :D hihi

sorki za żarcik....

a co do tego negatywnego nastawienia społeczeństwa... to przecież w referendum 3/4 głosujących w mieście łomzy powiedziało TAK integracji......

...ja bym powiedział raczej, ze to jest "negatywne nastawienie społeczeństwa do wszelkiej aktywności"!!!!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

XtraVert jesteś nastawiony na działania może byś się pochwalił działaniami ? A może nasi włodarze nie mają pomysłu na działania pro rozwojowe dla miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Prezydent ma zaplecze w postaci trzeźwo myślacych mieszkańców. Problem jedynie w tym, by sobie to uświadomił. Nastawienie do Unii niewiele tu znaczy. Najłatwiej szukać pretekstów i wymówek, ale cynicznie przypomnę tu stara maksymę : Kto chce zrobić - szuka sposobu; kto nie chce nic zrobić - szuka wymówki. Odnosi się to w jednakowym stopniu do władzy, jak i szeregowego obywatela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

kipi kipi......

może się i zagotuje............

Boże Ciało..... robić się nie chciałooooo....

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Tz, nie da się ukryć, masz rację. Tyle tylko, że taki szary obywatel, ot taki jak ja, szuka roboty ( i na lato znalazłem), myśli jak utrzymać rodzinę itd.itp. Czasami trudno pogodzić sie z tym, że ktoś tam bierze wielkie pieniądze i powinien coś za nie robić .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

zwijać manele i fru z Łomży :-), ględzenie nic nieda od tego są politycy :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

...........wystarczy spojrzeć na herb miasta....

................ nawet jeleń ucieka...............

............to kim ja jestem, że zostaję????????????

!!!!!!!!!!!!!!!mamusiu!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

:-))))), Osiał

SORY :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

ja tez postanowiłem stąd wyjechać miasto bez persprktyw opanowane przez kler i ich przydupasów. Pseudointelektualne elity miejscowych , biznesemnów. Wiać puki jeszcze czas , są miejsca gdzie można jeszcze żyć normalnie w miarę . łomża - skansen.

Zeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Masz rację sagita.
Jedź jak najszybciej. Im mniej w Łomży takich ludzi tym lepiej. Zrób karierę w Warszawie, chłoń wielkomiejski smród, hałas i nie miej czasu, jedź godzinę do pracy i koniecznie noś głowę wysoko, bądź "przydupasem" warszawiaków . Lepiej być "przydupasem" w Warszawie, bo lepiej płacą , tylko niestety prostytutka czy bierze 50 czy 500 za godzinę i tak zostanie prostytutką.

Nie chciałem Cię urazić, ale zawsze wszystkim wydaje się że tam gdzie nas nie ma jest lepiej, ja skosztowałem Warszawy i twierdzę że w Łomży jest lepiej, może dlatego że dorosłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

robzet: "piąteczka"!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Tia, Łomza cofa sie w rozwoju to fakt, ale faktem jest ze pieniadze z naszych kieszeni tez wybywaja dosc szybko w tej Łomży. W tym miesiacu dostalam podwyzke czynszu za mieszkanie, slychac o podwyzce wody ( i tak podobno najdrozszej w polnocno wsch Polsce, oby nie dalej), telewizji kablowej...chleba...kurcze, za co zyc? Miejsc pracy nie przybywa, wrecz przeciwnie...

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

czy ja dupku mówiłem o Warszawie. Wąski horyzont jak i poziom wypowiedzi. Swiatowiec .

Zeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

..........to moze Klewki?..........

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

tak było w 2003 a dziś w 2011 każdy może sobie odpowiedzieć na te pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Cofa się, cofa się.
Wszyscy narzekają by coś robić a chętnych nie widać.

Ja mogę współpracować z ludźmi abby coś z tym miastem zrobić.
Jak ktoś chce rowniez pisac na email










Łomża żąda dostępu do morza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża cofa się w rozwoju !?

Łomża cofa się w rozwoju, TO NIE PRAWDA BYŁA, TO ROZWÓJ COFAŁ SIĘ W ŁOMŻY.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org