niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Witam. Chciałabym się dowiedzieć w jakich dniach i godzinach jest aerobik w CK, gdyż wiem że nastąpiły ostatnio jakieś zmiany. Ona ile kosztuje teraz karnet na cały miesiąc. Z góry dziękuje za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Zmiana jest taka że wstęp mają tylko zakonnice ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

w piątki o 23.00
wstemp wolny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Ponawiam pytanie do pań uczęszczających na aerobik do Centrum Katolickiego- w jakich dniach i godzinach on się odbywa??? Z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Rozumiem, że nikt nie uczęszcza na niego :) albo nie zagląda z tych pań na forum. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...



Tyle w temacie. Piona i z piardem !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

mnie też to interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Aerobik jest dla grubych i bogatych leserek. Bo kazda kobieta ktora ma szczere checi wylania potu w imie dobrej linii wysili sie zdeczka i pojdzie poprostu naturalnie na bieznie ktora jest zawsze dostepna. pozdro

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

dam radę za friko !!! trochę ruchu nie żryjcie kolacji i odrazu widać efekt !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Droga koleżanka z góry.
Ja nie jestem gruba, a na aerobik chcę pójść po to mieć kondycje, poznać ciekawych ludzi i miło spędzić czas przy dobrej muzyce i ćwiczeniach. Czekam na dalsze info odnośnie aero w CK, ale chyba trzeba się samemu wybrać i się przekonać, gdyż widzę że nikt nic nie wie. To tyle w tym temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

POPIERAM SPORT TO ZDROWIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

dzwon do ks. Andrzeja 86 216 89 05

albo email krzyz@4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

A ja szukam takiej blondyny z aerobiku w obścisłych czarnych leginsach, z jędrnymi pośladkami, przez którą nie mogę się skupić na ćwiczeniach i obciążenie jakoś "samo" spada. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Dziękuje Tommy Boy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Ona884 tez bym sie z checia przeszla na aerobik, tym bardziej, ze mam ostatnio sporo wolnego czasu i trzeba dbac o siebie i kondycje, mimo ze mamy jesien :) Ona884 wiec jak cos sie dowiesz daj znac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

hej xxxANGELxxx. To tak jak ja :) To widzę, że nie jestem sama to fajnie :) Napisałam e-maila to może się czegoś dowiem, a jak nie to trzeba się będzie samemu przejść i może akurat trafić na aero :) Ja już chodziłam do CK i bardzo mi się podobało dlatego myślę że warto, Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Ja w okresie zimowo - wiosennym chodzilam do silowni Ewa, ale tak sztywno troche bylo. Nie wspomne o cenie :P Dlatego myslalam o CK lub WSA, ale tam daleko :/ A i jak cos to ja sie pisze dopiero od 15-11-10 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

hej ja chodzę na aerobik do centrum w poniedziałki i środy o godzinie 18 ale tez jest w innym godzinach podaje numer do pani Ady zadzwoń i zapytaj Adrianna Bytkowska 694 638 492 pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

koksik88 napisz dokładnie o jaką blondynę ci chodzi bo trochę nas tam chodzi jak coś przekaże koleżance żeby cię tak nie rozpraszała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

weronika2222 - dziękuje za informacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

weronika2222: ajj sam nie wiem o którą bo tam same fajnice latają :)) a może to Tyy cuu? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

xxxANGELxxx ja to od listopada bym zaczęła :) a tak jak koleżanka napisała poniedziałek i środa na 18 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

coza ludzie na tym forum do kościola na areobik ?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

zapraszamy im więcej będzie weselej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Dokładnie weronika2222 :) a to nie kościół tylko Centrum Katolickie :) poza tym kościół to rożne formy działalności społecznej, nie tylko modlitwa w niedziele na mszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Pani Ada wynajmuje tam tylko salę do ćwiczeń więc nie wymyślajcie że to kościół każdy chodzi tam poćwiczyć a to chyba nic złego wręcz przeciwnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Witam! Chciałabym chodzić na zajęcia z aerobiku do CK, ale nigdzie nie ma aktualnych informacji o tych zajęciach. Czy ktoś orientuje się czy zajęcia są w wakacje i jakie dni/godziny? Interesuje mnie również cena za miesiąc tej przyjemności ;) Dziękuje z góry za sensowne odpowiedzi :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik w Centrum Katolickim- zmiany...

Tam nie płaci się za miesiąc tylko po każdych zajęciqach ksiądz stoi z tacą przy drzwiach wyjsciowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org