sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAJGORSZA

(...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

nie masz dość po pierwszym temacie?
... aż się prosisz o problemy.
Jak dziecko, bez "nauczki" nie da się przetłumaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

trzeba było dbać o zęby to by nikt nie doprowadził do ich utraty, skoro ta Pani ma swoj gabinet i ludzie do niej przychodza to chyba oznacza że potrafi leczyć, inaczej to by było bez sensu i ludzie by nie przychodzili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Milena_, w poprzednim temacie atakowałaś również (poza dentystką) wszystkie osoby, które miały odmienne zdanie. Atakowałaś, to mało powiedziane, obrażałaś. Może więc powinnaś zastanowić się nad sobą. Może to tu leży problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

MILENA

Idź ty najlepiej na nowy most!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

a moze ja odwrotnie wsadzasz... :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Zmiana tematu: NAJGORSZY PACJENT

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Najgorszy pacjent i najbardziej wredny to :


MILENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

ktos cos buziaczek

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

mnie tez boli zab, ale zachowuje sie dyskretnie
dyskrecja , gracja, ponetna istota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

h0j ty też masz :):):):)

Gdzie łaziłaś tyle dni ???

Umawialiśmy się czekałem i w końcu zamieniłem na inną :):):)

Nie jestem stały w uczuciach :(:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

wrocisz do mnie? ogolilam nozeczki

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

kolorowanka, na twój tok rozumowania mogę odpowiedzieć podobnym, że do tej dentystki jednak większość ludzi nie chodzi a to o czymś świadczy...
100mario, ty chyba masz jakies problemy i patelnie liżesz tej dentystce, weź za nią złóż pozew do sądu to się spuścisz w końcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

h0j

Ale pod pachami jeszcze masz odrosty:):):):)

Popraw image a ja ocenie i przemyśle :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Donald, odpowiedziałem Ci w poprzednim temacie, ale widzę, że zmarnowałem czas, bez komentarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

To prawda Milena_ ma rację zgadzam się z nią w 100% ta kobieta nie zna się na zębach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Rafał aka Milena. Nie zakładaj kilku kont by potwierdzić swoje urojenia... Trzymaj się bliżej ziemi fantastko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Masz rację snakdak.

Autor: Milena_ (---.centertel.pl)
oraz
Autor: 111Rafał (---.centertel.pl)

to ta sama osoba, świadczą o tym ilość wypowiedzi oraz atak na Ciebie, za obnażenie jej wątpliwego spisku. (to w stylu Mileny_ co dało się już zauważyć)
Jeżeli tego komuś mało, to fakt, że oboje autorzy popełniają identyczne błędy ortograficzne i interpunkcyjne, świadczy o tym, że to jedna i ta sama osoba.
Założenie przez Milenę_ tematu obrażającego dentystkę oraz kolejnego nicku 111Rafał świadczy tylko o tym, iż to wszystko, to jedno wielkie kłamstwo.
Czekamy, czym jeszcze nas zaskoczy Milena_.
Tak na marginesie, to pewne, że Tobie jest potrzebny lekarz, ale z całą pewnością, nie stomatolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Nicka też trzeba umieć zakłądać:
- Pisać w innym stylu
- Z innego IP, od innego dostawcy internetu.
albo poprosić kilku znajomych ( o ile ich się ma)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Znajomych?, wszystkich już obraziła i tu właśnie szuka nowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

100mario - niekoniecznie masz rację :)

z centertel i multimedia nie wyświetla się dokładny adres i każdy kto ma u tych dostawców, ma tylko zapis mm, lub centertel ;) podobnie jest z play :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

23Emilka - jak dokładnie przeczytasz mój post (4 w górę) to zobaczysz, że o dostawcy Internetu nawet nie wspominałem.
Raczej chodzi mi o inne podobieństwa.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

100mario widać i kto jest mądry wie kim jesteś i reszta osób,które bronią tej baby partaczki,a czepiają się i obrażają Milenę_,mnie i inne osoby,które za własne grube pieniądze ucierpiały i mają problem z zębami przez taką babę co nie zna się na zębach.100mario nie prowadz dochodzenia i nie wyszukuj "podobieństw",które są w twoim pustym balonie,któruy niestety nosisz na szyi półgłówku hahaha!!!Chyba jesteś sługą/służącą tej partaczki,rodziną albą samą zainteresowaną,bo bardzo dziwnie bronisz tematu.Wiesz takie lizanie dupy komuś kto jest chamem i partaczką jak ta "dentystka" to chyba trochę bez sensu nie sądzisz,ale ty chyba tylko to potrafisz.Trzymaj się twardo i pilnuj kłów śmierdzących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

A czemu jest hamem? Musiałaby się po hamsku zachowywać. Nowy zarzut? przecież chyba o zęby wam chodziło a teraz i o zachowanie?:))) Smieszna jesteś. Wcale się nie zdziwię gdy ta dentystka się wam do tyłka dobierze za takie zachowanie hamskie. Bo to nie ona, ale wy ( ty) sie tak zachowujesz. Over.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Milena_ (111Rafał), mam nadzieję, że to nie ujdzie Ci płazem i nauczy odpowiedzialnośći.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

na Ks anny w bloku nr 5 (chyba- napewno samotnie stojacy obok kebaba)
mila i uprzejma stomatolog. polecam

Wiktor75(at)10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

same bzdury to dobra dentystka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

a ty lomzyniak212 nadajesz się na drzwi do lasu tak jak ona ta "dentystka".Także może trzeba pomyśleć o zmianie zajęcia.powodzonka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Milena_ vel 111Rafał, całe szczęście, że nie poprzestałaś tylko na wstawieniu na forum zarzutów i ewentualnego logicznego uzasadnienia.

Całe szczęście, dlatego, że każdy czytając pozostałe Twoje wypowiedzi, jednoznacznie stwierdzi, że jesteś osobą niewiarygodną. W ten sposób nikt nie traktuje Cię poważnie, a zarazem Twoich zarzutów.
Jeżeli chciałaś zaszkodzić Pani stomatolog, powinnaś raczej nie wdawać się w "dyskusje, które pozwoliły Cię poznać" obrażanie każdego o odmiennym od Twojego zdaniu.

Cały Twój misterny plan spalił na panewce.
Rozumiem, że forum służy rozmowie, wyrażaniu opinii, ale chcąc taką wyrazić, trzymaj się zasad dobrego wychowania. Myślę, że gdybyś się "zachowywała", znalazłabyś wiele osób chętnych do wymiany zdań - wymiany zdań na poziomie.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Posłuchaj 100mario piszę do ciebie "dobrze wychowany" cymbale ostatni raz.Moja i nie tylko moja bardzo negatywna opinia o ww "dentystce" skierowana jest do ludzi na poziomie,a pozytywne opinie o tej babie wyrażają wiadomo kto(ONA SAMA I JEJ RODZINKA),bo nie są one prawdziwe.I muszę stwierdzić,że tylko ty jej bronisz hahaha obrońco uciśnionych i jeśli ktoś na tym forum potwierdzał i zgadzał się z moją opinią to oczerniałeś i tylko i wyłącznie ty miałeś coś do powiedzenia pozytywnego na jej temat oczywiście same bzdury i kłamstwa.Sam widzisz nikt jej nie chwali taka jest prawda i innej nie ma.Także nie pisz o zasadach dobrego wychowania,bo niestety sam ich nie posiadasz.ŻEGNAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

... szkoda słów.
Lubisz koloryzować...
Uważam, że temat się wyczerpał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

No i chwała Bogu polazła na czubek drzewa :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

MILENA

PISZESZ,, LUDZI NA POZIOMIE,, I PEWNIE TY DO NICH SIĘ ZALICZASZ?

ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



HA, HA ,HA, HA!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

dorzucę parę słów o tej dentystce,otóż,moja córka poszła zaleczyć jeden ząb,a ona skasowała jej za leczenie dwóch zębów . Dla nas to najgorsza dentystka jaką mieliśmy dotychczas,omijamy ją z daleka!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Autor: emiliaprusa (---.elomza.pl)
Data: 29-10-10 21:33

dorzucę parę słów o tej dentystce,otóż,moja córka poszła zaleczyć jeden ząb,a ona skasowała jej za leczenie dwóch zębów . Dla nas to najgorsza dentystka jaką mieliśmy dotychczas,omijamy ją z daleka!!!!

hmmmm. emiliaprusa ...jak ja miałbym tak nierozgarniętą córkę która zapłaciła za leczenie dwóch zębów a został zaleczony jeden to raczej wstydził bym się pisać o tym na forum . Nie znam dentystki ale po tych postach myslę ze problem to Milena a nie dentystka. A popieram 100 mario.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

AKTUALIZUJĘ TEMAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

(...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Czytając wszystkie posty, stwierdziłam że Milena / Rafał to chora psychicznie kobieta/dziewczyna, więc po co z nią dyskutujecie ?
Niech lepiej leczy głowę a nie zęby :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

MILENA

NAJWIĘKSZA DEBILKA W ŁOMZY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

piszesz dziewczyno po nazwiskach,możesz ponieść konsekwencje, o zęby trzeba było dbać

slawek2330

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Nie byłoby źle, gdyby jakieś konsekwencje poniosła. Nawet jeśli wspomniana przez Milenę_ dentystka rzeczywiście odwaliła fuszerkę, to rzucanie na forum obelgami pod nazwiskiem pani stomatolog jest nie na miejscu. Istnieją bardziej kulturalne metody. Wygląda jednak na to, że dentystka miała nieprzyjemność leczyć zęby jakiejś pieniaczki.
Swoją drogą, jeśli jest tu jakiś admin, powinien zamknąć temat.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

AKTUALIZACJA TEMATU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Są strony dorbrylekarz.pl znanylekarz.pl i kilka innych, gdzie wystawia się oceny i komentarze medykom i nikomu nie przyjdzie do głowy jechać po wystawiających te opinie, bo one ostrzegają lub polecają jakiegoś lekarza i można się posłuchać lub nie... nikt tego nie nazywa ubliżaniem lub reklamą. Nie widzę przeciwwskazań aby na forum ogólnym komuś zabraniać oceny dentystki, ginekologa czy innego konowała. Ale dzieciarnia szczekanko odstawia, inna sprawa że założycielka wątku dość chaotycznie to wszystko przedstawiła, co nie zmienia faktu, że szczucie wszyscy na jednego jest wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Donaldzie, nikt oceniać nie zabrania, o ile jest to krytyka rzeczowa. Niestety, szczegółów zbyt wielu nie znamy, poleciał za to stek wyzwisk. Jakiś poziom dyskusji powinien być zachowany. Krytyka nie polega na tym, że się kogoś zbluzga.
Jeśli rzeczywiście ta dentystka spartaczyła robotę, to ja chcę wiedzieć, w jaki konkretnie sposób. Nie wykluczam, że Milena_ może mieć rację, ale poziom jej wypowiedzi. Cóż, przemilczmy.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

////

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Ta ślepa do niczego się nie nadaje.Zje....ła wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Człowiek za własne pieniądze jeszcze cierpieć musi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Na drzwi do lasu nadaje się ta żałosna "dentystka".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Takie niedouczone partaczki,odstraszające baby maja rację bytu tylko w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

trzeba myć zęby ..... poza tym jak nie myjesz zębów to strach pomyśleć jak jest dalej ............fuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

pool (---.introlan.pl)
Ooooo głupiomądry się znalazł,ale niestety takich tu najwięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

>Autor: Milena_ (---.centertel.pl)
>Data: 26-10-10 20:01

>e.szostakowska-choromańska to najgorsza "dentystka" partaczka,która nie potrafi >wyleczyć zębów i zrobić protezy.Doprowadziła do tego,że ząb mi wypadł i źle zrobiła >protezę.Arogancka baba.Psu na budę rzucić protezę w jej "wykonaniu" i ją bsu na >budę.


Ojej a ja po twoich wypowiedziach na tym forum myślałam,że ty masz z 16-17 lat,ale jak ci potrzebna proteza to musisz mieć przynajmniej 45.
W sumie rozwój emocjonalny i umysłowy nie zawsze idzie w parze z rozwojem fizycznym.

Dla pozostałych forumowiczów:Jaka będzie teraz reakcja Lenci?Łatwo przewidzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

ooo...heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

Zgadzam się w 100% ta dentystka jest słabiutka.Zresztą szkoda słów i tak mało kto do niej chodzi,bo bardzo źle leczy zęby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Przez przypadek natknąłem się na to forum i nie mogę przejśc obok tego
obojętnie co tu sie dzieje.
Mileno i kisisis nie wiem czy wy są dwie czy jedna , ale to co wypisujecie to po prostu jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.

To chyba jakaś zaadrość,bądz inne przyziemne odczucia.

Otóż leczę zęby u tej pani o której piszecie a chcę nadmienić ,iż nie jestem
pierwszej młodości i wielu dentystów moje ząbki doświadczyły i powiem obiektywnie bo mam porównanie:super babka i każdemu polecam jako fachowca.Zawsze miło i profesjonalnie.

To co napisała Milena to po prostu zwykły paszkwil napisany przez sfrustrowaną ,niedopieszczoną małolatę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

jak nia pobedziesz kilka miesiecy to zmienisz zdanie o profecjonalnej milenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Ciekawe czy Milena zastosuje się do rad koleżanki-moderatorki?


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA "DENTYSTKA"

E.SZOSTAKOWSKA-CHOROMAŃSKA NAJGORSZA PARTACZKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Słabiutka ta "dentystka" partaczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

^^^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

WAŻNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

i co szczerbata jestes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

odswiezam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Layerkaz (---.elomza.pl) hahaha no ty napewno jesteś szczerbaty/a,a jeśli jeszcze nie jesteś to napewno będziesz szczerbaty/a.Tego ci życzę i tak będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

MICHALINKO ZMIENILAS IMIE?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

szczebiotka Ada Ada to nie wypada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

az sie "najgorsza" wkurzy i cie pozwie do sądu i wtedy bedzie ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Milena daje dupy pod katedrą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Hahahaha strachy na lachy czubki!Wsadźcie sobie te wasze bzdury między jaja cioty i idiotki.A obrońcy partaczki i sama zainteresowana śmiechu warte te wasze zagrywki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

zobaczysz już niedługo:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

łał dzieciaki wasza fantazja nieźle funkcjonuje.Zanućcie sobie FANTAZJA FANTAZJA BO FANTAZJA JEST OD TEGO ŻEBY BAWIĆ SIĘ ŻEBY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO...TO DLA WAS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

jeszcze poczujesz smak fantazji.. Jesli ktos mieszka niedaleko to niech sie przejdzie i poinformuje w/w Pania o nie jakiej Milence;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Załatwione...
a administrator, jeżeli taki tu jest, również będzie się tłumaczył.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

PS Niestety, tylko tłumaczył, choć powinien być współodpowiedzialny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Odwal sie od Czarka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

"Zbyńku" hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA

Tania Mileno
Zapewniam, że zwiędnie Pani uśmiech już niebawem. Procedura jest powolna, ale kara będzie nieuchronna. Osobom, które narażają się na wulgaryzmy P. Mileny , stając w obronie czci i honoru współobywatela, dziękuję.

tki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org