piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szeptucha w Podlaskim

Witam,

Dzisiaj bylam u szeptuchy z Podlasia w miejscowosci Rutka niedaleko Dubicz Cerkiewnych.Cudowna kobieta, staruszka 80 letnia pomogla mi z calego serca.Prosila mnie zeby powiedziec o niej bo chcialaby pomoc wiekszej ilosci osob.Mialam depresje,problemy ze zdrowiem i pecha juz czuje niesamowita sile jej uzdrawiania.Czuje sie spokojniej i szczesliwiej.Naprawde polecam ta pani Hanna jest najcudowniejsza staruszka jaka poznalam.Dodaje iz nie wziela ode mnie ani grosza a placi sie u niej co laska.Leczy choroby, zdejmuje uroki..bardzo ciekawe dla osob wierzacych w takie rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Toć to grzech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

o coz ale jak skutecznie dziala ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

wydawałoby się mamy XXI wiek, ale nie niektórzy gdzieś "zbłądzili"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Uważaj na ustawione na drodze sedesy. :)
A tak na poważnie - wiara wiarą, ale nie można lekceważyć ludowych wierzeń. Jeżdzimy do bioenergoterapeutów, więc czemu nie "Szeptucha"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

KK tego nie popiera :):):)

Oni wierzą w egzorcyzmy :):):):)

Do spowiedzi mnie paszła ale już !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Możesz coś więcej powiedzieć o tym jak Ciebie przyjęła, jak mówi, jaki ma "styl"...?
Mówiła Ci coś o przeszłych wcieleniach?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Szeptunka, to osoba o wiele ciekawsza od bioenergoterapeutów.
Niedaleko Hajnówki?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

100mario, właśnie, zbłądzili i Ty razem... z tym XXI wiekiem

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

niedaleko Dubicz Cerkiewnych, kobieta modli sie w jezyku bialoruskim ale mowi po polsku.Pomaga wszystkim ktorzy wierza w takie rzeczy i zaprasza do siebie ludzi cierpiacych.Chce pomoc jak najwiekszej liczbie osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Widzisz, ten nieszczęsny XXI wiek jednak pozwala wiele zrozumieć, odpowiedzieć na pytania i wyjaśnić rzeczy, wydawałoby się niedorzeczne. Wcale nie uważam, że zbłądziłem, wręcz odwrotnie, weźmy pod uwagę np. medycynę. jawiemonawie chodzisz do lekarza, czy znachora... . Widzisz, uważam, że można o tym porozmawiać, ale żeby zaraz wierzyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Przepraszam 4444 za te dopytywanie, to już ostatnie pytanie. Ważne dla mnie. Jakie widziałaś w jej domu obrazy, (czy krzyże?), figurki, itp.?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

szczerze to nie przypatrywalam sie ale mowila o krzyzach i o Jezusie.Czemu pytasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

W sumie to jeżeli ludzie w XXI w. wierzą w instytucję kościoła to czemu nie w moce "Szeptuchy"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

w cos w zyciu wierzyc trzeba, a wiadomo, ze wiara tez pomaga, skoro ludzie wierza w egzorcyzmy, ktore sa od wiekow to czemu nie wierzyc w szeptuchy i wrozki? Jezeli komus to pomaga to prosze bardzo, tak samo bioenergoterapeuci dlaczego w jednych wierzyc a w innych nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Autor: Indar (---.elomza.pl)
Data: 19-10-10 23:35

W sumie to jeżeli ludzie w XXI w. wierzą w instytucję kościoła to czemu nie w moce "Szeptuchy"?


Oj Krzysiek, Krzysiek , kolejny raz pitolisz od rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Czemu? I jedno i drugie jedzie na tym samym wózku - wierzeń.
Znamy się czy tylko tak pierniczysz żeby zaistnieć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Witam serdecznie,

Jestem w trakcie tworzenia swojej pracy magisterskiej wieńczącej moje studia kulturoznawcze, dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc w jej ukończeniu. Tematem mojej pracy są Szeptuchy, skupiam się głównie na samych hmm… rytuałach związanych z ich działalnością i tu potrzebuję Waszej pomocy, która polegała będzie na wypełnieniu krótkiej ankiety. Nawet jeśli nie wiecie co to Szeptucha ani nigdy o czymś „takim” nie słyszeliście, proszę uzupełnijcie ankietę, bo to też dużo mi powie.
Byłabym dozgonnie wdzięczna jeśli przesłalibyście ową ankietę dalej w świat, do znajomych, czy rodziny. Im więcej odpowiedzi tym lepszy ogląd na sytuację będę miała i tym sposobem moja praca będzie bardziej zaangażowana i wiarygodna.

Z góry dziękuję za pomoc!
Kamila.

Link do ankiety:
http://www.interankiety.pl/interankieta/2a46c561c192e66cc567e4214e913b1a.xml

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

najśmieszneijsze jest to że w takie pierdoły wierza ludzie wieszający na kościele psy

średniowiecze

od tamtej pory Kościół walczył z ciemnotą ale jak widac pod białymstokiem się ostało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

MASAKRA !!! Jak masz depresje to idz do psychologa.
Ludzie mają w tych głowach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Najśmieszniejsze jest to, że w takie rzeczy wierzą ludzie, którzy uważają się za gorliwych katolików :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Witaj :)
Proszę Cię bardzo a nawet z całego serca, podaj mi namiary na tą szeptunkę z ( chyba Derylaków ).
Będę bardzo wdzięczny.
Kiedy najlepiej do niej jechać, na co pomaga.
Bardzo potrzebuje jej pomocy ( chodzi o zdjęcie klątwy ).

Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Ty do spowiedzi idz ,a nie starej szeptuchy szukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Otworzyłaś się na wszelkie zło tyle powiem ...zbędne moje gadanie ale Jestem Pewien ze dopiero teraz będziesz się miała nieciekawie . No coz ale każdy ma prawo do wyboru . I w tym przypadku nie ma znaczenia czy wierzysz czy nie .Radzę więcej się nie pokazywać . Znam przypadki uzdrowienia wielu chorób takich Tam sobie a potem było już tyko gorzej źle bardzo źle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

Dzień dobry, watek jest bardzo stary, ale może ktoś cos wie jeszcze na ten temat?
Szukam takiej szeptunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptucha w Podlaskim

wow niezły kosmos

do it

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org