poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ferie zimowe

macie jakieś namiary na fajny domek gdzieś w górach , w miarę przystępnej cenie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

Podnoszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

Polecam Krynicę Górską z jej infrastrukturą zimową. Ceny pensjonatów całkiem umiarkowane. Szukaj w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

http://dw-maria.pl/ tutaj zajrzyj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

pensjonat Litworówka w Poroninie obok Zakopanego, mają swoja strone internetowa wiec mozesz wejśc i sobie obejrzeć , naprawde warty polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

eee a ja tam standardowo do Egiptu, słońce, plaza, aqua park, baseny 33 stopnie, już są fajne oferty od 1200-2300pln i all inclusive i nie piszcie że każdy Polak lata do egiptu, po prostu kocham słońce i przedłużam se wakacje
pozdro

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

no i mam racje Turcja 1398 pln/ 1 os w ollu hotel 4+* wylot 27 pażdziernik a jak wiecie tam karmią bardzo dobrze a i zabawić jest gdzie a cena pełna i jeszcze powiedz że w górach taniej i żreć dadzą i piwo i drinki :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

znowu biuro jakies padnie i nie wrocisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie zimowe

ee może tak być ale ja latam tylko z TUI I NECKERMANNEM i się nie boję, oferty last minute mają zarąbiste i nie muszę po innych biurach szukać sprawdźcie sami mamy w Łomży te biura

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org