poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wpływ wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach

Tak odpowiedział mój kolega na pytanie w szkole średniej: czym się teraz zajmujesz?
Szkoda, że to był tylko test, ale chciałbym widzieć minę czytającego nauczyciela. Taka odpowiedź ma wiele zalet i mądrze brzmi (hihi), i wykazuje, że uczeń coś robi badawczego, a konkretnie to bez sensu i od czapy czyli odpowiedź inteligenta w stylu wypchaj się.
Przypomniała mi się ta historia po przeczytaniu artykułu w RP.pl o gejach. Dotyczy on angli, ale aktualny jest takze u nas. Ile czasu antenowego, czasu rozmów tzw. mądrych głów, informacji z tego obszaru zajmują "dyskusje o homo..." i jak oni są krzywdzeni, jak to nie szanuje się ich praw (nie wiem jakich), jak nie mogą w pracy się ujawnić? Ile prac legislacyjnych (czyli pieniedzy) idzie na wyrównywanie cholera tylko czego? Że w szkole za np. katolickiej musi uczyć gej , bo za publiczne pieniądze więc musi.
Partie też sa za publiczne pieniądze więc np. wiceprzewodniczącym SLD powinien być ktoś z PIS, aby równowagę poglądów wprowadzał no i nie można go dyskryminować. Prawda?
Czasem w reklamie (mam nadzieję że bezpłatnie emitowanej) Polskiej Akcji Humanitarnej przemyka dziewczynka, która przypomina że są głodne dzieci.
One już równych praw nie mają, no chyba ze byłby homo... wtedy, pewnie i jakaś instytucja unijna za nimi by się ujęła.

A tak gadające głowy mądre tytuły prof. mówią jak mój kolega z chyba 3 klasy LO (dawno to było) o wpływie wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach .... kasę i tytuły za to otrzymują.
Jak śpiewa Raz Dwa Trzy: Świat stanął na głowie .. i tylko tak może trwać ...
Karcio pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wpływ wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach

antek przetlumacz, bo cos nie moge sie skupic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wpływ wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach

ahahahhaa, spadlem z krzesla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wpływ wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach

DEBIL WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org