poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chusteczki samoopalające

Gdzie można kupić w Łomży chusteczki samoopalające w saszetkach, np. z Dax...? Proszę o konkreciki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

we peweksie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

Zamiast pisać takie głupoty weźcie się ZA COŚ BARDZIEJ POŻYTECZNEGO NIŻ ZAŚMIECANIE FORUM I MARNOWANIE CZYJEGOŚ CZASU NA CZYTANIE TYCH BZDET. JEŚLI GÓW.. WIESZ, TO W OGÓLE NIE MARNUJ KLAWIATURY... !!!

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

po co używać takiego gówna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

hahahaha Emilia dziecino złota...wyluzuj ku*wa bo potrafię się wsmarować jak masło we sweter



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

wystaw tylek n'a balkon,nie chowaj sie w mieszkaniu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

Ja kiedyś kupowałam takie chusteczki w aptece w kauflandzie. Ale nie pamiętam jakiej firmy.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

dzis widzialam tylko nie wiem czy dokładnie z tej firmy w perfumerii na przeciw rossmanna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

jelopy chustezkami chca sie smarowac!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

chusteczki samoopalajace tylko nie wiem jakiej firmy sa w NATURZE na al.LEGIONÓW ,ALE JA OSOBISCIE POLECAM APTEKA NA DWORNEJ I CHUSTECZKI FIRMY VICHI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

Chusteczki Daxa są w Naturze i Rossmannach.


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

będą sie opalać chusteczkami , nie mogę. Z tymi babami coraz gorzej. Od takich z malym móżdzkiem z dala !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

tylko czekac kiedy bedzie post :gdzie kupic podpaski

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

Ja pier... po co się wpiep...acie, jeśli jesteście ograniczeni tylko do stukania tymi krzywymi palcami w klawiature z wytartymi literami? Jęsli nic nie wiesz jeden z drugim to się w ogóle nie odzywaj, bo aż mnie mdli, kiedy czytam te wasze mądrości. Zamiast wziąść się do roboty, to siedzą takie piździelce. Zero pojęcia macie, zero z minusem. Oby tacy wiginęli....
DZIĘKI ZA NAMIARY TYM LUDZIOM, KTÓRZY IDĄ Z POSTĘPEM W KOSMETOLOGII, A NIE JAK RESZTA MYJĄ SIĘ SZARYM MYDŁEM Z NAPISEM "JELEŃ"..,

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

ale się wymąrzyła,idz z postepem w naturze i opal sie słoncem. Co za lala. Chusteczką się będzie opalała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

w ten sposób nie wiem czy wiesz ale nanosisz bród na skóre w kolorze czerwonym, szare mydło z napisem jeleń nie wiem czy pomoże ci to zmyć. Będziesz łaciata jak krowa. I przyjdziesz tu jeszcze z zapytaniem o chusteczki wypalające

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

zero z minusem???kolezanka chyba blondi

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

mogę ci sprzedać z gilami na czoło se nakleisz
dojdzie do tego że będą stare zgniłe pi.dy wymieniać na dziewicze nastoletnie picze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

poproś admina tego forum aby zdjął ten post ale on jest gówniarzem i tego nie zrobi tylko moje zaczepki likwiduje a ja nie chcę nikogo obrażać tylko mam marzenie że to forum będzie kulturalne. No ale jaki pan taki kram.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chusteczki samoopalające

Rossman

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org