czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

proszę o opinie na temat tej szkoły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

fantastyczna szkoła dla nieuków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nieważne do jakiej szkoły pójdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

To ta szkola na ul. Cieplej :P A to tam poziom jet naprawde... Na studia magisterskie dostaja sie ludzie z kosmetologii, pedagogiki i wcale nie maja roznic programowych i nie wazne, ze studiuja teraz finanse, czy zarzadzanie... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

I co ztego jak ty i tak gamoniem jesteś .... Ciepła jest zajebvista dla ludzi którzy chcą mieć studia a nie mają czasu na naukę :) hehe
ja ukończyłem tak szybko że nawet nie wiedziałem na którym semestrze jestem,.




Polecam


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

przez tych nieuków prawie co tydzień nie mam gdzie zaparkować samochodu ! kfa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

mają papier ale nic po za tym. wyższa szkoła fantazji i zabawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Wlasnie placisz kase, nie wiesz nawet co studiujesz i na ktorym semsetrze jestes i wlasnie dzieki temu mamy coraz wiecej mgr z poziomem szkoly sredniej i cofajacy sie kraj myslacy tylko o sobie, a nie o calym spoleczenstwie... Moze z czasem zaczna brac pod uwage z jakiej uczelni pochodzi dyplom!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Autor: xxxANGELxxx (---.bb.online.no)
Data: 22-09-10 15:26

To ta szkola na ul. Cieplej :P A to tam poziom jet naprawde... Na studia magisterskie dostaja sie ludzie z kosmetologii, pedagogiki i wcale nie maja roznic programowych i nie wazne, ze studiuja teraz finanse, czy zarzadzanie... :)



Nigdzie teraz nie ma różnic programowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

jak to nie ma różnic programowych? twierdzisz, że ktoś robiący licencjat z kosmetologi może robić potem magistra z finansów? śmiechu warte!!!

Wytłumacz, jak może nie być w tych dwóch kierunkach różnic programowych? na finansach też uczą się jak tipsy kleić?

w Polsce jest jeden z najwyższych % osób studiujących i mających wykształcenie wyższe- w odpowiednim przedziale wiekowym zaznaczam.

A potem się nie dziwię, że każdy ma tytuł magistra a nawet paru słów po angielsku nie potrafi zamienić, a o jego specjalizacji nie wspomnę. Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

byle co pszes perspektyf


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Brzeczyszczykiewicz sa roznice programowe. Jestem tego przykladem przenoszac sie z Bstoku do Warszawy, czyli zmieniac tylko szkole na licencjacie na takim samym kierunku mialam bardzo duzo do zaliczenia przedmiotow, wiec co szkola to inny system nauczania. Pozatym na mgr z innego kierunku sa roznice, bo mgr robie z pokrewnego kierunku i tez musze zaliczyc roznice programowe....

Villenevue niestety znam osoby, ktore studiowaly kosmetologie i pedagogike, anglistyke, a teraz robia tam mgr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://alpinaleasing.pl , na której znajdziecie ofertę niezależnych brokerów, którzy specjalizują się w finansowaniu środków trwałych poprzez leasing, kredyt lub pożyczkę. Według mnie warto korzystać z usług specjalistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Najlepiej studiować informatykę. Bankierów, ekonomistów i finansistów jest teraz bez liku!!
____________________________________
Pisanie prac magisterskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org