poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cyfra+

mam pytanie do posiadaczy czy wam też się tnie mi nie działa teraz polsat i kilka innych tnie się tak że nie da się nic oglądać a siła sygnału jest prawie maksymalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

Jeszcze raz wyszukaj kanały i polsat będziesz miał ponownie. Co do rwania -nie mam zielonego pojęcia , gdyz nie mam tego problemu.u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

a jak wam odbiera kanał TVP Info? Mi się codziennie obraz przycina, mimo iż sieć sygnału jest prawie maksymalna i reszta kanałów chodzi poprawnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

nie mam żadnych problemów, czasem jak nadejdzie duża chmura to się przycina( ale to wszystkie platformy), a na razie czyściutko.

Wyszukaj jeszcze raz kanały, powinno pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

Zmien operatora,a noz bedzie lepszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

u mnie też jest lipa jak tylko zaczyna padać deszcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

Pamietam,mialam takie same problemy z moim operatorem,a poniewaz dzial techniczny pracuje nawet w nocy,to zadzwo nilam do nich o22 aby naprawili mi ,pan ktory odebral,byl bardzo mily,fajny mial glos,wyjasnil mi ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfra+

Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org