czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miejska czy Dzielnicowy?

Zgubiłam dokumenty:( Trzeba zgłosić ponoć obligatoryjnie na policji. Może ktoś wie czy tego typu sprawy załatwia Komenda Miejska czy należy iść do oddziału dzielnicy- rewiru? Ma ktoś za sobą już takie doświadczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

na wojska polskiego idz najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Dziękuję! Tak zamierzałam:) Miłego wieczorku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Pannoo Annoo proszę mi wy baczyyć czy nie po winna uda ć się pannaa do mamyy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Myślę, że najpierw w wydziale gdzie zostały wydane trzeba zgłaszać;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Jeżeli to dowód osobisty proponuję najpierw najbliższy bank . To naprawdę bardzo ważne bo może się okazać że na Twój dowód ktoś wziął kredyt. Policja nie informuje banków o takim fakcie , a banki nawzajem się informują !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

na policji tylko kradziez, inaczej nawet nie przyjma zgloszenia, zglos tam gdzie ci je wydano i to szybko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Ja byłam ostatnio w podobnej sytuacji

Trzeba się jak najszybciej zgłosić do placówki w której wydano dokument, a oni automatycznie go unieważniają. jeżeli jakimś cudem się znajdzie to stary dowód trzeba oddać.

Na policje nie ma co iść bo ich nie interesują takie rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Potwierdzam słowa obojga poprzedników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

:(( Przykro słuchać- czytać takie rzeczy o instytucji, która rzekomo ma chronić. Cóż.. Aby nie było innych poważniejszych spraw! Dzięki jeszcze raz za info:)) Pozdrowionka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

musisz zgłosić do banku w którym masz konto a na policję masz czas nie spiesz się .
Moje dokumenty odnalazły się po tygodniu. :)

Może i twoje się odnajdą ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

Uff! Odnalazły po 5 dniach, tzn. dziś rano:)) We własnym samochodzie! Ofiara losu! Cóż! I takie przygody muszą być:)) PS. Dobra rada: okładki na dokumenty niech będą w kolorze innym niż czarny! Nie widać jak wcisną się gdzieś w kąt:)) Fajnie jak czasem sprząta się w aucie:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

mialam to samo,ale nie z dokumentami,tylko z karta gold, szukanie bylo nerwowe i pobiezne, po dluzszych poszukiwaniach karta odnalazla sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska czy Dzielnicowy?

No i pięknie. :):)

Znam ten zapach szczęścia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org