niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakup BMW e36

witam otóż chce zakupić owy model Rocznik +\- 1995, i zastanawiam się nad 1.7 Diesel czy może 1.8 LPG, Jakie spalanie i awaryjność, prosze włascicieli o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

Na Gaz to tylko kuchenka dobrze się sprawdza. I nie kupuj e36. Tego jest już masa i nudny samochód.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

co do bmw fakt nie kupuj chyba ze chesz byc spostrzegany jako sam wiesz chyba kto:) a co do gazu nie rozumiem osob z jakimis chorymi ambicjami ktorzy nie akceptuja gazu nie kazdy kupuje samochod do tego zeby na prostej grzac ile sie da niektorzy patrza takze na to by zamiast wydawac 1000zl misiecznie na wache wydac 500zl jezdzac przy tym tyle samo kilometrow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

Mam na sprzedanie BMW e39 3 litry w dieslu full prócz skóry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

Wiesz co Ci powiem , jak chcesz juz BMW a nie masz za wielkich funduszy to usiądź do e34 i potem do e36 i zmienisz zdanie , swoja droga proponuje e34 2.5L 24v .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

no nie, kolejna beta 3 w lomzy !!!!
pewnie zmieniasz z golfa 3....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

damianqu nie słuchaj się tych "buraków" co odradzają BMW. Po prostu Ci zazdroszczą... ja ogólnie jak najbardziej polecam tą markę i 1.8 LPG :) Miałem takie cudeńko i zęby nie wyjazd za granice miał bym do dzisiaj :) POZDRAWIAM

''Ściany maja uszy, a ludzie to pluskwy..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

Sqnfun a ile ci paliła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

pewnie z przebiegim 180 tyś km:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

muj samohuy ma pszebieg 217 tys xDDDDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakup BMW e36

damianqu palila mi dosyc duzo bo mialem ciezką noge i wersje 318Ci 143km. Po miescie z 12-13 lubila przy dociąganiu biegow. A na trasie to z 9 LPG

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org