poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Jeżeli chcecie, żeby spółdzielnia uruchomiła ogrzewanie na ŁSMie, dzwońcie pod numer 086 216-52-66. Wystarczy kilka telefonów i Prezes podejmie właściwą decyzję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

a mnie tam jest ciepło;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

w grudniu popołudniu , majtki z golfem załóż i będzie ci ciepło, 20 stopni na zewnątrz a temu zimno !!!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

nie przesadzaj w mieszkaniach jest ciepło, ja nawet balkon otwieram. jak zaczną grzać to i tak pozakręcacie grzejniki bo bedziecie chcieli oszczedzac eh.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Zobaczymy jak będzie jeden z drugim prosił o grzanie gdy dostanie rozliczenie za ostatni sezon.



JUTRO TO DZIŚ, TYLE ŻE JUTRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Jest ciepło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

U mnie jest ciepło, cały czas mam otwarte lufciki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

jakbym patrzyla ile dostane za rozliczenie to wiecej zaplacilabym za leki, ktore musialabym brac, bo w chalupie marzlam. Bez przesady, sa bloki i bloki, w jednych pizdzi jak cholera w innych parowa i duchota. Wiec jak komus jest tak cieplutko to niech wystawi gola dupe na balkon i sie chlodzi, ale u mnie w domu zimniej jak na dworze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

lauracrow1 rozpal ognisko.



JUTRO TO DZIŚ, TYLE ŻE JUTRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

ludzie opanujcie się mam w domu ponad 23 stopnie i non stop otwerte okna, nocą na mikro, a wy chcecie żeby grzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Faktycznie ostatnie dni są dość ciepłe ale jakiś tydzień temu w mieszkaniach było zimno. Poza tym cały czas jest wilgotno i nic nie schnie. Wystarczy aby kaloryfery były letnie a powietrze jest bardziej suche. Tym co nie mają małych dzieci na pewno chłód w mieszkaniach nie przeszkadza ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

lauracrow - a od czego masz piecyk? Dogrzać się nie możesz ten jeden dzień? Póki co pogoda na weekend znowu zapowiadana jest na 18-20 stopni, więc to nie powód by grzać w blokach. Taniej będzie właczyć na godzinę piecyk niz wdrażac całą moc rozruchową do ogrzania miasta. Ja mam taki za 59 zł, mały, poręczny na dwie grzałeczki, kupony kilka lat temu, w tym roku jeszcze nie używany, ale powiem Ci, że w mig robi się cieplutko w pokoiku.
Jednak obecnie mam otwarte okno - ciepło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Obecne warunki klimatyczne,wdzierajaca sie wilgoc, to poczatek ciezkiego okresu,ratujmy nasze zdrowie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

no trzeba by ten piecyk tez miec...wczoraj bylo u mnie cieplo ale co z tego jak rano mialam gile w nosie od zimna...ja Wam mowie, ze u jednych jest cieplo u innych jest zimno, po co sie czepiacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

uzyskiwanie ciepła z energii elektrycznej jest niesamowicie drogie.
ogrzewanie całych pomieszczeń przez te "piecyki" radzę stosować bardzo sporadycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Uwierz mi że taki mały piecyk wystarczy włączyć na 10-15 minut i już jest cacy. Nie przesadzajcie, uruchomienie całej machiny grzewczej w mieście to są dopiero koszta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Najgorsze co przeraża mnie w działaniu łsm to socjalizm.Socjalizm ogólnie mnie przeraża.
Przyjrzyjcie się sprawie remontu bloków,ociepleniem itp.
Kierownictwo tłumaczy się,że w pierwszej kolejności remontowane są bloki gdzie jakaś komisja(prawdopodobnie banda kolesi)stwierdzi że remont w tym bloku jest konieczny. I wtedy nasze składki na fundusz idą na remont tegoż bloku.Czemu moje składki idą na ocieplenie babci z innego bloku?,przecież ona równiez płaci składki na remont własnego bloku.I w ten sposób zjawisko przeżerania naszych pieniędzy przez urzędasów staje się faktem.Tak działa socjalizm.Tak działa łsm.Oczywiście nie zapomnieli o wyremontowaniu własnych budynków.Z naszej kasy.
Panowie czas na bunt!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

kto placi za ogrzewanie??????? MY MIESZKANCY !!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEC PREZES CZY JAKIS INNY PALANT MA GUZIK DO GADANIA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Ale musi brać pod uwa zdanie wszystkich mieszkańców, a nie jednostek - taka jest różnica.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

Panie Prezesie, spisał się pan... Kaloryfery satysfakcjonują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

spoko - jutro juz bedzie nam cieplo :) zaczna grzac a komu za graco to sobie przykreci grzejniczek....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy zacznął grzać w ŁSM

jeszcze jest ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org