czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry masaż Łomża

Ma ktoś namiary na dobrego masażystę w mieście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Od czego jest internet, nawet w ogłoszeniach na 4lomza.pl znajdziesz kilka osób.
A jak się nie umie szukać to na spacerek do Szpitala lub Caritasu i coś na pewno znajdziesz.

Porsh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Kolega pytał o kogoś dobrego a nie kogokolwiek. Swoją drogą ja wolę dobre masażystki(masz tel. 51293707) Karierę zaczynała w Caritasie więc uwierz mi wie co robi i do tego dobrze wygląda . Zawsze to milej jak ktoś ciekawy cię gniecie a nie owłosiony grubas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Tu się zgodzę ja też wolę aby kobieta mnie relaksowała

Porsh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Dzięki bardzo ale coś z tym telefonem jest nie tak?

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Sorki już poprawiam

512937070

Powiedz że od Bzyka to dostaniesz rabat :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Ja osobiście polecę Ci taką Panią, ona w hotelu polonez miała gabinet - dalej tam chyba ma. I powiem Ci, że rewelacja wg mnie. Kiedyś chodziłem regularnie. Byłem u kilku masażystów, ale z masażu u tej Pani jestem najbardziej zadowolony. I swoją drogą bardzo miła Pani, a i zna się na rzeczy bardzo dobrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Masz jakiś namiar?

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

No nic, jak nie będzie innych kontaktów to jutro się umówie ze znajomą Bzyka.

Oczywiście dam znać co i jak, bo od przewalania skrzynek tak mnie w kręgoslupie łupie że nawet basen nie pomaga.

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Swego czasu byłem i u pani w hotelu, uwież mi nie ma porównania. Od Agi tylko ten gość z ANAMED jest lepszy ale na niego mnie nie stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Perfect: To jest w Łomży tak w ogóle jeden z najlepszych fizjoterapeutów w Kraju. "Masuje" kadrę narodową na zgrupowaniach i stawiał na nogi nie jedną osobę. Ale niestety nie mam kontaktu :/ Tylko z racji tego, że ciągle na zgrupowaniach kadry to ciężko było się "dostać" do niego, więc i kontaktu nie mam niestety. A tu jako ciekawostka: http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=587


A bezpośredniego numeru do tej Pani w Polonezie nie mam, ale jak zadzwonisz na numer hotelu, to przełączą, albo podadzą numer bezpośredni:

ul.Rządowa 1A
tel. +48 (86) 216 54 51

Do tej Pani wal jak w dym. Bo pierwsza sprawa - jest masażysta i masażysta. To, że ktoś umie np masaż klasyczny, to nie znaczy, że skutecznie Ci pomoże na bolący kręgosłup. Bo najprawdopodobniej będzie go trzeba trochę nastawić i "porozciągać" Ciebie, aby wszystko na swoje miejsce "wskoczyło". Ta Pani to potrafi z pewnością. Wiem, bo byłem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

do BZYK!
Ta Pani Aga to Aga.B....ł. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Jakbyś zgadła, ale przecież wszyscy dobrzy fizjoterapeuci w mieście się znają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Więc jak, jest ktoś jeszcze kto mi potwierdzi którąś z tych Pań...

Serduszko???

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

polecam Pania Agnieszke,nr masz wyzej.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Perfect: nie słuchaj Bzyka, bo to http://4lomza.pl/forum/profile.php?f=2&id=41420, albo zapewne Pani Agnieszka, albo jej brat jak się nie mylę piszą te posty. Nie odzywałbym się ale denerwuje mnie tak chamska tania reklama. Każdy swojego broni, ale to już jest chamstwo. Bzyk napisałbyś otwarcie że Twoja siostra, czy kim tam jest dla Ciebie Pani Agnieszka i że polecasz bo uwazasz ze jest bardzo dobra. A nie tu taką tanią reklamę uskuteczniasz. Ja mam swoją opinię ta temat który masażysta jest dobry ale żebym nie był posądzony że jestem z konkurencji to się nie wypowiem. Mam nadzieję Bzyk że skutecznie ukróciłem Twoje dalsze wypowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Chłopie co ty bredzisz i jakieś domysły snujesz, gość się zapytał to mu odpowiedziałem, chyba po to jest forum ? jeżeli znasz kogoś dobrego to smaruj.

Po prostu, polecam i jak się okazuje nie tylko ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Czyli nie jesteś rodziną?

Mnie na nogi postawił Krzysztof Piszczatowski ten z tego linku co przedmówca umieścił. I żeby było śmieszniej dowiedziałem się o nim na drugim końcu Polski. W sumie jedyna osoba która mi pomogła a pomocy szukałem już poza Łomżą. Kazano mi skontaktować się z fizjoterapeutą kadry narodowej lekkoatletów. Okazało się że ten fizjoterapeuta z Łomży. Sam chętnie bym otrzymał kontakt do tego Pana, na internecie nic nie znalazłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Wiec jak widać losem często rządzi przypadek, a forum jest po to aby rozwiązać problemy forumowiczów i oczernianie z domysłów nikomu nie pomaga.

Podałeś przykład i mniemam że tego oczekuję Perfect.

Super mamy kolejne potwierdzenie zdolności Pana Krzysztofa. Temat jest ciekawy więc może pojawi się dłuższa lista nazwisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Jest wielu masażystów w Łomży, wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań pacjenta, rzadziej od grubości portfela. Jeśli jednak kogoś nie stać na prywatne zabiegi, to trzeba sie zapisać w kolejkę w jakiejs placówce, która ma podpisany kontrakt z NFZ, i (o ile lekarz przepisze masaż) ustalić termin na zabiegi.

A fakt w Centrum Rehabilitacji na Rybakach (czyt. Caritasie) mają kompetentnych ludzi, więc serdecznie polecam.

Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Cześć Aga.

Widzę ze dotarło do Ciebie, iż się o tobie pisze.

Przydała by się strona z rankingiem fizjoterapeutów. Może ludziom łatwiej byłoby zdecydować się do kogo iść, lub w ogóle przekonać się że warto sobie pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Dzieki bardzo,

Pani Agnieszko proszę sie postarać, bo o efektach omieszkam poinformować forumowiczów.

Ale również proszę o inne kontakty.

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Bez obaw
do zobaczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

No to jest jakiś początek

1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy
2. Pani Agnieszka - 2 głosy
3. Pani z Poloneza - 1 głos

Czekamy na innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Ks.Janusza 11 tel.86/2198187 Robert Abramowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Spoko jedziemy dalej

1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy
2. Pani Agnieszka - 2 głosy
3. Pani z Poloneza - 1 głos
4. Robert Abramowski - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Chiropraktyk z Rycerskiej 18 ( gabinet na parterze) - nie pamiętam nazwiska, ale są do niego kolejki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Cos cienko z tymi danymi

1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy
2. Pani Agnieszka - 2 głosy
3. Pani z Poloneza - 1 głos
4. Robert Abramowski - 1 głos
5. Chiropraktyk z Rycerskiej - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Cienkie to forum;

Albo w Łomży wszyscy są zdrowi, albo jest tu tylko kilku terapeutów :-)

Porsh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

BZyku te z Rycerskiej to chyba p. Rogowski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Drodzy Panstwo chitopraktyke odradzam,

Był już ten temat poruszany:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=287061&t=287061

Jezeli komus zalezy na swoim zdrowiu niech sie najpierw wszytkiego wypyta, zanim trafi do jakiegos "pseudo-terapełty".

Miejmy nadzieje ze dzieki temu tematowi wylonia sie prawdziwi specjalisci.

Porsh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Porsh ciekawe tematy wyciagasz.

Ok pozostańmy przy masażystach (terapełtach)

1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy
2. Pani Agnieszka - 2 głosy
3. Pani z Poloneza - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

ja tez nie jestem rodzina Pani Agnieszki,ale pewna osoba mi o niej cos wspomniala i bardzo wychwalała.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

witam,
ja osobiście polecam Panią Agnieszkę Bazydło, ponieważ skorzystałam z Jej usług <masaż> Jest osobą kompetentną i znającą się na rzeczy. Napewno będę częstym klientem Pani Agnieszki!

Magdalena M.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Też polecam Agę. Pozdro

youngbloodz
wszystkie moje posty mają prawa autorskie &#174; ... edytowanie, kopiowanie, usuwanie, cytowanie lub przenoszenie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione i karane karą grzywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Pani Agnieszko, chyba nikt w Łomży nie zna innych terapeutów.

W sumie się cieszę że inni także podzielają moje zdanie.


1. Pani Agnieszka - 4 głosy
1. Pan Krzysztof Piszczatowski- 2 głosy (Pan pozostaje nr 1, za sam życiorys)
3. Pani z Poloneza - 1 głos
4. Robert Abramowski - 1 głos
5. czy będzie ktoś dalej?..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Nie wiem czemu mają służyć te rankingi...?

Każdy ma prawo do własnego zdania, i każdy pochwali swego (sprawdzonego już) terapeutę, czy tam masażystę jak kto woli.. (to oczywiste!)
Ale rankingowanie kogoś w jakiejś dziwnej piramidzie "sławy"
nie musi odzwierciedlać jakości usług jakie oferuje.
Większość z Nas działa z polecenia i w pewnym gronie osób jesteśmy sprawdzeni, wiec może lepiej niech tak zostanie, niż rozsławiać tego czy tamtego...
Można zwyczajnie podpytać ludzi, a napewno kogoś polecą, wielu ma przecież problemy ze zdrowiem, wielu prywatnie płaci za "terapię".
Oczywiście nie musi być tak, ze pierwszy napotkany masażysta to już "kropka", i już związani wezłem gordyjskim. Tak jak warto diagnozować nie u jednego lekarza, tak watro spróbować usług kilku terapeutów, żeby rzeczywiście mieć porównanie, i jakąś opinie.

Ktoś szukał masażysty a zaczeły sie rankingi sławy.

pozdrawiam. Dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Rankingi o kurna jego raz to mi bije po nozdrzach groteską



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Ranking jest dla forumowiczów, nie dla ocenianych.


A ocena jest, jak pokazuje temat chiropraktyki niezbędna bo przypadkiem można trafić na kogoś kto zmarnuje nam życie zamiast pomóc. (po to zadaje się pytania)

Co do sensowności rankingu to ok może dojdziemy do liczby przynajmniej 50 ocen, i wtedy dane będą miarodajne. (o ile znajdzie się tyle osób chcących podzielić się swoimi uwagami)

Łomża nie jest prowincją, i być może dzięki takiemu tematowi wypłyną jakieś talenty. Zachęcam wszystkich do wyrażania opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Dzięki bardzo wszystkim za opinie.


Ja już znalazłem masażystkę.
Także mogę polecić Panią Agnieszkę

Pozdrawiam i życzę wszystkim tak samo dobrego samopoczucia.

Perfect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

To już po wszystkim, zamykasz temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Ja ze swojej strony mogę polecić Pana Eugeniusza Bieńkowskiego, zajmuje się masażem leczniczym kręgosłupa

http://eugeniuszbienkowski.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

nim zdecyduje się na konkretnego masażystę to radzę sprawdzić w jakich warunkach odbywa się masaż, ja się nacięłam na masażystę, który w swoim gabinecie miał jakiś rozlatujący się stół, przeczytaj sobie chociażby tutaj o stołach http://wihehospital.pl/stoly-do-masazu-przeglad-produktow-i-producentow/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Polecam Krzysztofa Czarneckiego przyjmuje w Czartorii.Od wielu lat mam problem z dyskopatią i zawsze on stawia mnie na nogi:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Polecam fizjoterapeutę z Kolna, a konkretnie p. Łukasza Kowalczyk. Oprócz rehabilitacji zamuje się również masażami. Co prawda jest z Kolna, ale może dojechać do pacjenta. Bardzo dobry specjalista.
Oto numer tego pana: 503-094-725. Poza tym ma jeszcze swoją stronę internetową http://fizjomedicalkolno.wix.com/reha .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

W Warszawie, a konkretnie w Beauty Lux zrobisz zawodowe szkolenie z tego zakresu. Trwa kilka tygodni, później sporo czasu poświęcasz na rozwój, praktykę, ale w zasadzie zdobywasz zawód wielokrotnie szybciej niż po studiach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

To co wy piszczka że Śniadowa nie znacie? zapytać na miejscu to wam każdy powie gdziem mieszka albo w szkole spytać bo tam pracuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Nie znamy - większość jest w stanie pracować w tym zawodzie, o ile poświęci czas na naukę i rozwój. Wiadomo, że to trwa, ale również z czasem to zdecydowanie przynosi efekty. Po prostu trzeba chcieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości co do osoby Pana Kamila Druzda! Świetny fachowiec, którego możliwości możecie podziwiać chociażby na jego stronie i ciałach zadowolonych klientów http://kamildruzd.pl !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry masaż Łomża

660345055 bardzo dobry masażysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org