piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Disco Polo -opinie

co sądzicie o tym gatunku muzyki kto bedzie miał na tyle odwagi i przyzna sie że nieraz tego słucha .Uważam że wiele osób sie tego poprostu wstydzi a szydło wychodzi z worka na wiekszych imprezach gdzie niby tego nikt nie słucha a bawią sie przy tym tysiące osób podam wam przykład na kortowiadzie w tym roku najlepiej ludzie bawili sie przy zespole Akcent a lało jak diabli kto był to wie wg mnie.najlepszymi zespołami są Boys i Akcent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

A ja nawet mam wątpliwości by disco polo zaliczyć do muzyki. Sam osobiscie źle się czuje gdy słyszę tego typu brzmienia nie jestem w stanie się przy tym bawić aczkolwiek teksty kilku piosenek mniej więcej znam ale nie dla tego ze lubie tego słuchać tylko gdzie się nie pójdzie na wesele czy potupaję słychać ten chłam. Teksty piosenek disco polowych przypominają mi rymowankę 5-cio letniego dziecka a nie dorosłego poważnego człowieka. Najgorsze jest to ze ci "twórcy" takiej "muzyki" nie robią tego dla jaj tylko wg nich są to całkiem poważne projekty. Ale jeżeli komuś słoń na ucho nadepnął i nie zna się na muzyce to disco polo świetnie trafia do takiego odbiorcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

ja jak mam doła to wchodze na youtube posłucham takie 3 kawałki i juz mam lepszy humor hehe:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Ja jestem fanem muzyki house. Ale na kortowiadzie Akcent rozbujał wszystkich. Nie jestem wyznawcą tej muzyki ale bawiłem się na prawdę dobrze. Wesela itp. - nie wyobrażam sobie tego z klubowymi kawałkami. Tu musi być DP xD. Do jeziorka jednak nie jeżdżę. Wolę zdecydowanie Yam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

slucham nawet teraz didżeja havana-dance to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Słucham i lubię:)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Kiedyś studenci to była elita - byle burak nie szedł na studia. Teraz debile, kretyni i idioci robią sobie magisteruf, więc nic dziwnego, że na studiach słychać dyskopolo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Ja głównie słucham electro , DP tylko i wylacznie na weselach , jednak jak jade do rodzinki na wioske i zagladam do brata do garazu to słysze on sie tym jara , a ja stoje i mowie ze dam mu dobra płytke z electro ale co kto lubi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

pasonat jestes debilem skoro tak twierdzisz masz prawo do wlasnego zdania fakt ale czlowieku słuchałes choc1piosenki jestes taki kozak to badz tak dobry jak te zespoly ktore krytykujesz i wymysl sam podobne teksty niby5letniego dziecka najlatwiej jest krytykować bez argumentow szanuje ludzi ktorzy słuchają kazdego rodzaju muzyki w odroznieniu od ciebie a ty ptotagoras chyba paliłes coś własnie wyobraz sobie ze sam mam tytuł mgr i niepisz o czyms jezeli sam niestudiowałes a buraki to masz na polu u siebie pustostanie powiedz jakie ty masz pojecie o studiach sądze że żadne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Hahha. disco polo nawet ok.. toples, kalimeroo ;P

Ale rap rządzi ;DD

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

gatunek muzyczny o jakim wspominano na wstepie obil sie o uszy kazdemu polakowi .melodie sa ladne , skoczne, zachecajace do wspolnej zabawy
slowa proste,
ale niestety tego dziadostwa nikt nie slucha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

To dawac jakies tytuły fajne ; dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

ten pseudogatunek to istna patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie


disco-polo to jedna z form zmodernizowanej biesiadnej piosenki dla oblesniakow, podniecajacych sie cip kami albo siurkami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

chyba włączałem jak byłem mały glut, disko slysze tylko na weselach, dp jest żałosne , ale niestety kochają je dziewczyny chodz spiewają tam o nich jak o sukach , świnkach, ze sie je obraca, ale widocznie sluchaczki to lubią.... ba jeszcze wywalą ręce w górze i zdejmą stanik z podniecenia. Niestety każdy lubi sie bawić przy swojej muzyce, więc niech nikt nie mówi że disko to tylko na imprezy. Ba tylko wiejskie potupaje, czyli tam gdzie lubicie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

lukasz432 jestem muzykiem i mam wykształcenie muzyczne więc kawałek disco polowy i jego kompozycja to dla mnie jak splunąć mógł bym na dowód coś skręcic ale po co ? nie lubie tego więc nic na siłę wyraziłem swoje zdanie a mam większe pojęcie o muzyce niż ty więc zamknij pysk i debili poszukaj w rodzinie ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

dobre żarty człowieku zamknij ryj ty i szkoła muzyczna dobry kawał muzykiem chyba pod monopolem jestes to ok moze i prawda wielu wykonawcow disco polo ukonczylo szkoły muzyczne i znają sie na spiewie i tym co grają a nie tak jak ty wiec zamknij dziób ibo ośmeszasz sie debilu po całosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Moim zdaniem to nie jest muzyka, ale to tylko moje zdanie jednak przy nim pozostanę :) Nigdy nie słuchałam i słuchała nie będę. Są przyjemniejsze dla mnie dźwięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

A ja tam lubię disco i polo też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Italo Disco / Euro Disco słuchacie?:) Joy, Sandra, Modern Talking, Bad Boys Blue;]

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

A Foga nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

nie musisz mi wierzyć i ******** mam w to. Od tego słuchania d-polo widać zawężyły ci się horyzonty zarówno myślowe jak i muzyczne posłuchaj sobie prawdziwej muzyki i porównaj. Zresztą nie wiem po co ja z tobą jeszcze dyskutuje prymitywie. NARA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

http://www.youtube.com/watch?v=stLC_vOw9QQ&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

prymityw to masz na imie brakuje ci argumentow szanuje zdanie takich osob jak marika a ty jestes zwyklym smieciem ktory umie bezpodstawnie oczerniac innych brakuje juz ci argumentow co męska szmato nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Jest takie powiedzenie "nie dyskutuj z głupcem bo zprowadzi cie do swojego niskiego poziomu i pokona doświadczeniem" i w myśl tego powiedzenia żegnam cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Czy warto tak się kłócić i obrzucać inwektywami? Muzyka podobno łagodzi obyczaje... Jeden lubi blondynki drugi brunetki, tak samo jest z muzyką i wszystkim innym. Więcej opanowania panowie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta panna w przykrotkiej spodnicy, ma racje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Mleko w brudnym naczyniu natychmiast się zwarzy,
Tak jak radość wśród ludzi ponurych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

uwielbiam kwasne mleko z ziemniakamiiiiiiiiii!!!!!!!!!i podbija mnie mi jak slucham waszej zasranej muzyki!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

pasjonat jest tez takie powiedzenie nie dyskutuj z kims o czyms na czym sie ten ktos niezna wiec wal sie frajerze i spływaj sluchac swego gatunku muzyki ktorym jest odglos twego stekania w wc nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Muzyka DISCO-POLO to jest TOOOO !!!!!!!!!!. Ta muzyka uczy , jest ambitna , pięknie mówi o miłości , łza się kręci jak jej słucham.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

już ci mówiłem że frajerów to w rodzinie poszukaj szkoda ze przez kabel taki kozak jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

pasjonat uwierz mi ze chetnie bym ci na zywo ryj obil jesli chcesz mozesz sie kiedys przekonac napisz na prive to sie zgadamy jak ci morde obic ok zawsze o kazdej porze napisz tylko gdzie i kiedy sztuczny kozaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

hahahahaha lukasz432 został sprowokowany, czyli fani disco-polo są agresywni? "Polish euro dance" na YouTube nie ma, jest na wrzucie- lubię to, ale to nei jest chyba do końca disco polo CO NIE!

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

di polo, to zbiór dźwięków ledwo podchodzący pod definicję muzyki, to ledwomuzyka dla prostaków...albo najebanych :D

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

nie stary nie sa agresywni hehe ale bronia swych racji pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

dla ciebie moze i zbior dzwiekow pochwal sie czego sam sluchasz to tez ocenie twoj gatunek muzyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Słucham prawie wszystkiego po trochu... To znasz Polish Euro Dance ?!

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Prości ludzie potrzebują prostej muzyki. A tacy są wyborcy PIS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Nawet podobnie brzmi Disco Polo PiS... Dis Pis Polo Pis PoPisDis ;) I agree

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

ja poza metalem i rockiem slucham wszystkiego pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

tak? a np. Dub Techno słuchasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

nie mozesz zarzucic tytul jakis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Tak tak kiedyś była moda na disco polo to wszyscy słuchali.Był też hip-hop ,teraz techno.Ciekawe co będzie następne chorągiewki.
Wszystko co ma melodię to muzyka.Więc takie gadanie to psie gadanie.
Szanuj innych gusta.
To mówię ja słuchacz z kilkunastoletnim stażem.
Domyśl się jakiej muzyki.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

reggae, rock, albo tak zwana muzyka poważna... SZCZEBIOTKA masz taki ładny PODPIS, taki ładny CYTAT, wiesz o czy on w ogóle mówi ?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Ile ludzi tyle gustów, mi osobiście nie pasuje disco polo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

z muzyki poważnej współcześni muzycy też stworzyli hity.W Polsce łatwo to przegapić bo serwują sieczkę ala MTV,Viva itp.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

łukasz masz:
http://www.youtube.com/watch?v=CtTMSk21fkQ&p=3E339D2A36064309&playnext=1&index=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

dzieki spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

lukasz432 jest OK. a pasjonat no cóż w pisaniu jest właśnie jak Disco-Polowiec , prostak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Powiem tak by już nie ciągnąć tego tematu. Disco Polo jest OK. Temat zamknięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Panie panowie mam zaszczyt temat otworzyć ponownie. Lady o dzenteleny temato otwarto. Mai druzja ja was lubliu i otieraju tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Szto ty gawarisz? Kak nauczisa ruskawa jazyka - piszi :) Budiem gawarit.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Ruskom jazyk ja znaju charaszo. Mogu gawarić na wsie temata. Mam mnogo sołow i mienia nikawo nie przegarawisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

NIE ! nie jest OK ! ok to może być jak dwie piękne dziewczyny całują się na alejkach po wypiciu wódki. ALE NIE DISCO POLO

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Nie profanujcie tego języka pisząc TU, popatrzcie na temat. ojej

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

tylko swinie lubia disco



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Więc tak drogie dzieci wyrocznia orzeka :

Disco polo jest proste , służy do zabawy tłumu.

ale: hip hop też jest prosty głównie polega na użalaniu się nad sobą rzezimieszków z wieżowców hehehe........

albo zobaczcie przetłumaczenia piosenek pop z vivy hehe żal kropa pe el hehe

POKÓJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

OnDziewczyno z klubu disko,gdzie twoja kolezanka?
Ona:Ewa odeszla odeszla stad,nie wiem dlaczego a czemu pytasz?
On:Bo mam dla niej zolte tulipany zwiastuny rozstania,a ja sie teraz bawie
Ona:Gdy sie smiala zawsze no i czesc.
On:jestes szalona
Ona: ije ije ijo
On:ale numer ,ale jaja jeszcze ci pokaze masz to u mnie mala
Ona:Bierz co chcesz
On:cialo do ciala
Ona:Olek Olek dzisiaj.,a pan Gucio jutro...
On:To teraz dens:Umow sie ze mna dziewczyno z Lomzy.
uu uu
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Haha ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Disco-polo.info to portal dla miłośników disco-polo, w którym mogą oni znaleźć wszystkie informacje ze świata tego showbiznesu - plotki, koncerty, premiery płyt, teksty piosenek itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

no nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Słyszałem kilka artykułów na https://dzwonkinatelefon.pl/ i czułem, że jest w porządku. dobro i zło zależy od opinii wszystkich. każdy ma swoje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Odpowiedzią jest na przykład sqrwienia takiego \"artysty\" jak Zenek Martyniuk jako tuba propagandowa bolszewików u Kurskiego w TVPiS to jest najlepsza opinia co myśleć o tym.

a po za tym Muzyka oparta na trzech akordach i z debilnym tekście bez żadnego przesłania, rozumienia... no koniecznie w teledyskach laski prawie gołymi brochami i sznurkiem stringów w d*pie bez tego nie ma disco polo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Disco Polo -opinie

Doceniam ten rodzaj muzyki. Boys i Akcent są świetni. ustawiłem je jako dzwonek tutaj https://dzwonkimp3.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org