sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ptysiowisko...

Ptysiowisko... bo Ptysio i ognisko...

Znaczy się ognisko na cześc Ptysia...

A jeszcze bardziej uiściślając - ognisko na cześć Jego 2000 postu... w końcu ma ich już 1664 (stan na dzień 9 kwietnia 2005 godzina 20:26)
A o ile znam Jego możliwości twórcze lada dzień będziemy musieli się zebarać wszyscy na tymże ognisku... a tu jeszcze wszystko w polu...

Tak więc czekam na odzew... churalny odzew...

wierzę iż uda Wam się zmobilizować w końcu taka okazja przytrafia się raz na 2000 postów - w przypadku Ptysia - średnio co pół roku (tak mnie się wydaje)

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ja jestem za. Zorganizujemy ognisko zaprosimy wsyztskich - oprócz Ptysia oczywiście ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

organizujmy ognisko ptysio da nam jakis wykladzik i bedzie git

(PTYSIO NA PREZYDENTA) co wy na to???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ja tez jestem jak najbardziej ZA, ale jak to bez Ptysia??
Nie wyobrażam sobie PTYSIOWISKA bez Ptysia...
Będę na bieżąco śledzić przyrost postów Ptysia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Co znaczy PTYSIU NA PREZYDENTA...?? spokojnie nie róbmy sobie jaj z Ptysia... Fakt faktem mógłby dać jakiś wykład, kazanie, prelekcję, odczyt, tudzież udzielić się w innej formie. Ot taki mały taniec brzucha...
Ale nie popadajmy od razu w paranoję, nie dajmy się ponieść emocjom, poza tym nie płoszmy chłopaka... (i teraz będę jak najbardziej poważny - bez Ptysia to forum to nie będzie to forum) Tak więc nie dajmy mu powodów do opuszczenia nas...

Pozdrawiam... zwłaszcza Ptysia :)

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

ea ja na to jak na lato ... Dajcie juz mu spokój :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ja na takie Ptysiowisko tez sie pisze!!! :] Przyniesiemy ptysie, eklerki, kielbaski i inne slodycze :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Zasłużył na nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Wszyscy wielbiciele Ptysia powinni się na ognisku pojawić. W tym oto miejscu składam obietnicę, iż poczynię wszelkie starania, aby zjawić się i Ptysia chwalić i podziwiać.

Myślę, ze Ptyś udzieliłby nam krótkiego (z naciskiem na 'krótkiego') wykładu dotyczącego źródeł inspiracji jego często jednozdaniowych, a jakże głębokich i przemyślanych wypowiedzi.

Swoją drogą, gdzie jest nasz bohater, no gdzie??? (na twarzy mej obawa się maluje...) W ciągu ponad 24 godzin nie skomentował tego tematu. Czyżby mu się komputer od nogi odczepił...?

Pozdrawiam wszystkich fanów Ptysia, a w szczególności Damiano, Jastę no i oszszywiście zastępcę kierownika... c3po :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Rzeczywiście, brak komentarza Ptysia, a taki powinien być. Czy jest za, czy przeciw, a może pzreciw a nawet za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

No zaprosimy ptysia(z małej bo to pipa:))!Ale zamiast ogniska z drewna ułożymy wielki stos ,na którym go spalimy:P hehehehe

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Tak a Ptysiu to teraz temat numer 1.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Mogli byście troche jaśniej cos o tym powiedzieć a czemu to nie będzie ognisko np. o ... nie bede tu pisał bo nie chce nikogo tu obrażać !! A co to że ja mam więcej postów niz wy to juz sie mnie czepiacie ? to nie jest juz pierwswzy temat o mnie ! A moz ecoś więcej o tym ognisku gdzie kiedy i o której ?


DO ORGANIZATORA OGNISKA
Czemu to niebedzie ognisko o tobie tylko o mnie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

zróbmy na bonie!! bede miała blisko do domku =) Ptysiu tylko wstrzymaj się z tym 2000 postem jak bedzie troszkę cieplej! bo zamarzmniemy na tym ognisku!!

Na co KoMu DzIś WczOrAjSzA mIłoŚĆ?!
nA Co kOmU dZiŚ wCZoRaJsZy sEn?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

ptysiu - to ma cie zmusic do tego, ze zanim napiszesz kolejny post pomysl i zastanow sie co chcez napisac - a nie piszesz by pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu... ja nie chce Cię obrażać... jestem od tego naprawdę daleki, na swój sposób lubię Cię czytać, ale na dłuższą metę jest to trochę ten teges... uciążliwe zastanawiać się co post "co podmiot liryczny chciał powiedzieć" Lub też "jakie męki i katusze przeżywa bohater wypowiadając te słowa, czy jego krucjata ma wogóle sens" Bo kimże jest Konrad Wallenrod czy Hamlet w porównaniu z naszym "podmiotem liryczno-dramatycznym" czyli Tobą Ptysieńku... Oni nic nie przekazali Światu, za Twoje pełne dramaturgii wypowiedzi są poprostu celną ripostą i odzwierciedleniem sytuacji społeczno ekonomicznej na zakaukaziu.
Tak więc pisz pisz... i nie przestawaj, bardzo lubię co rano zajrzeć tu i prychnąć nieprzełkniętym jeszcze łykiem kawy prosto w monitor i klawiaturę, nic to że już się kleją (bo słodką kawę pijam) czytam Cię uparcie co rano, i cały czas dążę do bycia takim jak Ty .. ale jakoś mnie się nie udaje. Moje posty są zbyt rozwlekłe, za długie i wogóle nie kleją się ... ale JA SIĘ JESZCZE NAUCZĘ... obiecuję to Tobie i Wam drodzy Forumowicze...

Pozdrawiam...

----------------------------

Każdy ma jakiegoś Ptysia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

c3po rozumiem cie ale czego tu inni ? zazdroszczą ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu, nie obrażaj się, bądź dumny. Ognisko z okazji 2000 postu może być nawet z pewnym opóźnieniem gdy Ptysiu będzie maił już 2300 lub 2500 postów oby było cieplej. Przy kominku w lesie jednaczewskim łatwiej o drzewo. Forum napewno spowoduje że posty Ptysia będą bardziej dojrzałe. Ptysiu pisz dalej. Na ognisko przyjdź, nie bój się nikt Ciebie nie upiecze na rożnie, to był tylko żart. Ewentualnie przygotuj jakieś małe wystąpienie. Myśl nad tym, to już może być w niedługim czasie.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

'c3po rozumiem cie'... 'zazdroszczą?'

bueheheheeeee... na moje nieszczęście jadłam sałatkę... i o mały włos, a nie byłoby mnie na tym świecie...

rotfl po całym domu to za mało :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

franciszek różnie bywa w tych czasch :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

mi to się wydaje że ptyś to dawny ~Śledczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

c3po masz mój respekt :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Dawny Śledczy to ... nie ja napewno...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Tak. Śledczy miewał czasami, choć rzadko przejawy inteligencji ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ale to napewno nie jestem ja !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Hehehe, fajnie wynikło, że Ptysiu nie ma takich przejawów, chociaz probował zabłysnąć nawet na forum politycznym. :]

Uwaga do Miska2lo - czasmi tez jak blysniesz jakas mysla to w jednym rzedzie stajesz z Ptysiem, a taki ciety na niego jestes.

RESPECTa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu - myślę, że chociaż tyle osób wypowiada się na tym forum, niektórzy piszą tu od początku, to jednak jakby ktoś zrobił ankietę pt."Zdjęcie którego forumowicza chciałbyć zobaczyć?" to myślę, że większość głosów zostałaby oddana na Twoją osobę. Osobiście sama jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz i jak najbardziej jestem za propopzycją ogniska, którą zapodał c3po (dla niewtajemniczonych c3po to zastępca Kierownika Internetu).

Aha, jeśli mam być szczera, to po trosze rozumiem Ptysia i jego odpowiadanie prawie na każdy post. Ja mam to samo jak czytam jego posty, zaraz chcę coś napisać odnośnie jego odpowiedzi, ponieważ w jakiś niewyjaśniony sposób inspirują mnie i swoimi celnymi ripostami chcę podzielić sie z innymi, ale powstrzymuję się żeby nie wyjść na taką co się czepia.

I Ptysiu, żeby nie przyszło Ci do głowy obrażać sie na nas, bo my naprawdę chcemy Cię poznać i naprawdę lubimy Twój styl pisania. No może czasami przeginasz, ale to tylko czasami, a niektóre Twe posty to prawdziwe perełki. I właśnie tych perełek zazdroszczą Ci inni i dlatego się Ciebie czepiają. Bo czy ktoś zaproponował ognisko innej osobie oprócz Ciebie? Nie! Bo taka propozycja to jest nobilitacja do napisania kolejnych 2000 postów. Przemyśl to i zgódź się na to ognisko.
Wg mnie to bardzo fajny pomysł.
Jednym może się podobać innym nie.
Ale tak to jest. Każdy ma swoje zdanie...
..............................................................

Pozdrawiam:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Aha, zapomniałam, ale post Damiana mi o tym przypomniał.
Pisanie beznadziejnych wyzwisk pod adresem Ptysia, jakie to miało miejsce jakiś czas temu było dla mnie żenujące i tak niskich lotów, że już ryło w ziemię na głębokośc kilkunastu metrów.
Tak więc moja prośba, bez chamskich odzywek, określeń i insynuacji.
Szanują nas inni, więc i my szanujmy ich.

Pozdrawiam:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

A co macie do ~ŚLeDcZy ~ ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

No tak to jest... każdy ma swoje zdanie...

Jednym się podoba, innym nie.

A teraz niespodzianka: nie wiem kiedy będzie ognisko i Wam nie powiem :]

wymiękam... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

ja mam pewne podejrzenie co do osoby ptysia nie kierujcie sie tym ze mowi iz ma 13 lat gdyz moze to byc osoba majaca juz 19lat[zgadlem ptysiu]:) znam go chyba gdyz czytajac wczesniej jego komentarze zbiegiem okolicznosci slyszalem cos podobnego od kumpla ktory rowniez mieszka na bawelnie i ma 19lat niebede podawal imienia i nazwiska bo niema to wiekszego sensu zrobmy to ognisko i dowiemy sie wreszcie kto kryje sie pod tajemnicza postacia ptysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

hehe... dobre kaschia... wybrałaś same perłki....

1. niektórzy w to wierzą.....
2. to poważna jakaś jest sprawa...
3. szkoda że mnie nie ma...

to są autentyczne wypowiedzi szanownego kolegi Ptysia...
............ cała Łomża już odlicza do 2000 wypowiedzi ...........




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

a widzisz, DoPrze, Jasta mnie zainspirowała, chociaż przyznam, ze jestem wielką fanką tych jakże trafnych i przemyślanych wypowiedzi.... :D

no, Ptysiu, DAWAJ!!! Na ognisko trzeba iść! 1687, 1688, ....

:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

a ja mam pytanie ...
a raczej kilka pytań...

- kto zawiadomi media??
- jak to zrobi, czy:
- napisze maila na podany adres
- odezwie się na podany na stronie numer gg
- a może znajdzie się jeszcze jakaś inna opcja.
no i nie zapominajmy o policji...
do nich też można napisać via mail...

Tylko, Mój Boże, kto się tym wszystkim zajmie, czasu tak niewiele a rąk do pracy tylko kilka...

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ostanio Ptyś nie zawsze sie pojawia,
czy przygotowuje sie do matury,
czy z wiosną wypłynął na łono natury?
A może ma okres godowy, (bo Ptyś to ptak)
lub poszedł po rozum do głowy?
Zanim skończymy na temat Ptysia nasze dywagacje
to przyjdą letnie wakacje.
Ptyś weźmie na plecy swe plecak i gitarę
a na odchodne zaśpiewa:,,Cano cantare.............
..................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

OOOOOOOOOOOOOOOOO narobilo sie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Przypadkowo to teraz w 2005 roku obawiam się ze to PTYSIU wywoła nie potrzebną rewolucję Podlasko-internetową i to on dzięki wam zapisze się do współczesnej histori Polski.
Ptysiu Tak Trzymaj dla dobrego imienia Bawełny. Oby nie zrobili z Ciebie prześcieradła.

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

A moze o mnie napiszą ksiązke i wszystkie posty ? Bo gazeta jest z moimi postami :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Jestem pewna, ze niedlugo w Bravo (tudziez Bravo Girl) ukaże się dodatek z Ptysiowymi Perełkami...! A juz w ogole jestem pewna, ze bedzie on rozchwytywany jak świeze bułeczki przez rzesze gimnazjalistow chcących upodobnic sie do swojego idola, Ptysia z Bawełny.

I tak jak gazetka bezcenna, dodatek ów bedzie gratis. :]

Takze Ptysiu, szykuj sie na zmiany w Twoim zyciu! Gazety, wywiady, dziennkiarze za drzwiami, za oknem, w lodówce...! Ehh.. ta popularność...

I widzisz, znowu Ci zazdroszczą! Farciarz! (sprawdź angielskie znaczenie słowa 'fart')

I wszystko jasne. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

O tak...
Już widze ten tytuł: Ptysiu - Dzieła zebrane...

Pewnie ze 14 tomów się tego uzbiera.
Z wielkim Wieszczem Narodu Rosyjskiego mogłoby się to porównać... w jednym w i drugim takie same, ża tak powiem niepoprawnie politycznie, głupoty...

Ale Ptysiu PISZ!!
Ja już podjąłem pewne kroki, napisałem na numer gg podany na stronie... ciekawe czy się odezwą...

Pozdrawiam

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu pisz te tomy bo chce poczytać!!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

A kto by nie chciał poczytać ?????

c3po - ja mam jeszcze inne podobne tytuły:
"Ptysiu - myśli zebrane"
"Ptysiu - aforyzmy na każdą okazję"
"1000 celnych, ciętych i szybkich ripost Ptysia"
"Ptysiu - Dobra Rada" (parafrazując Wujka Dobrą Radę)

Ja naprawdę chciałabym żeby ktoś (nawet roboczo) zebrał wszystkie wypowiedzi Ptysia w jedną całość !!!

c3po - Pisałam na ten numer gg, ale jak na razie cisza, nikt nie odpowiada.

Pozdrawiam :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ps. To mój dopiero 99 post. Do Ptysia brakuje mi 1604 posty.
Czy ja go kiedykolwiek dogonię???

Wątpię......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

a wiecie ze ptysiu mieszka na Wojska Polskiego 161 :>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Kiler, zabiłeś nas.... serio??? a wiedziałeś, ze w bloku C? rotfl :D

Ja mam dopiero 230 postów. :( I tylko raz byłam w gazecie!!! ;( Teraz siedzę i się czerwienię bo mi wstyd....

Jeśli mogę zabrać głos (zastępco kerownika, mogię...?) ... to optuję za
"Ptysiu - myśli zebrane". Brzmi tak prosto z serca. Jak wypowiedzi Ptysia.

No ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie....



No, zabieram się do pracy bo noc jeszcze przede mną długa. Może będę kiedyś umiała wypowiadać się tak zwięźle jak mój idol... dlatego haruję jak wół... :]

pozdrawiam nocnych pracusiów (mam nadzieję, że nie jestem sama) :)

PS. Ja też pisałam na gg. Cisza. A czas leci. Ptyś pisze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Jakbyscie uważnie śledzili posty Ptysia to byście jeszcze wiedzieli, że mieszka na parterze, a Grzybek91 to jego kolega.
Ja na przykład czytam je bardzo uważnie.

Ps. Wiesz Kaschia, ja niby kilka razy byłam w gazecie. Niby powinnam być szczęśliwa, ale tak naprawdę to ta ilość mnie nie satysfakcjonuje.
Pamiętaj, że ciągle trzeba sobie wyżej stawiać poprzeczkę...

Niech tą złotą myślą rozstanę się z Wami na razie, bo trza iść do pracy!

Pozdrawiam :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Tez jestem za - "Ptysiu - myśli zebrane" - myśle za Pan zastępca kierownika Internetu, przyzna mi racje. Dla nie wtajemniczonych - kierownikiem Internetu zostal - W-Y-B-O-R-C-A (z oczywstych przyczyn), ale nie onich teraz mowa. Mysle ze Ptysiu powienien zostać kronikarzem Internetu, ma takie proste, zwięzłe posty na każdy temat, czy wie i nam powie, czy tez nie wie i nam nie powie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Damianie pisząć iż Ptysiu "czy wie i nam powie, czy też nie wie i nam nie powie" ... popełniłeś moim zdaniem straszne FO PA...

Bo nie wiem czy zauważyłeś ale w tej kwestii należy zwrócić uwagę na jedną prawidłowość która przedstawia się w sposób następujący: otóż Ptysiu czy wie i nam powie, czy tez nie wie to i tak nam powie

A co do kronikarza... taaak, typowanie jest doprawdy bardzo celne, nie wyobrażam sobie innej osoby na tym stanowisku. Bo Ptysiu oprócz zalet wymienionych powyżej posiada jeszcze jedną... otóż Ptysiu szybki jest reaguje z szybkoscia swiatła i razi z mocą gromu... a człowiek zaatakowany i rażony ma później problemy z doczyszczeniem klawiatury lepiącej się od kawy.

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

PTYSIU pisze sie wielką literą i Wyraźnie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

uahahahaaa :D

patrzcie no, od tej popularności Ptysiowi się pomieszało w jego małej glówce... Pytysiu, przecież my Cię zawsze wielką literą pisali.... a tu taka niewdzięczność....

no dobrze, to pozdrawiam Cię, P-T-Y-S-I-U, mój idolu z bawełny... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

No i Kaschia też czyści klawiaturkę...:D
Jak tak dali pójdzie, to wszystkie sprzęta do czyszczenia w sklepach komputerowych zostaną wykupione w Łomży i okolicy...:)

Ptysiu, chłopie ja Ci dobrze radzę, Ty nie chodź Niebożę na żadne ogniska, bo sądząc z co poniektórych, pełnych agresji postów na Twą "cześć" zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli Ci dokopać i cześć. Ja na Twoim miejscu bym się nie ujawniała... Posłuchaj cioci Gosi, jak Cię proszę!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ryskago posłucham ale i tak sporo osób wie ktory to ja :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

na przykład? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Pewnie wszyscy w klasie i w szkole :] na apelach sie udziela ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Masz rację Ryskago, oj masz.... :]

Co do ogniska, ja bym Ptysiowi nic nie zrobiła... przecie to mój promyczek w nudny dzień.... jak mam zły humor, wskakuję na forum, szukam wypowiedzi Ptyśka i już mi lepiej... ;)

A tak swoją drogą to z Ptysia równy gość, nawet kulturalny, rzeczowy (co ma się rozwlekać, napisze krótko i po sprawie), pogodny, wolno czyta i wolno rozumie, ale wyrośnie z tego. Może. ;) Moglłby się w sumie mniej ludzielać w tematach o których nic nie wie i nie ma zamiaru nic powiedzieć... ale... :)

Pozdrawiam wiosennie
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

kaschia wtedy Ptyś by nic nie napisał...... jakby nie pisał w tematach, których nie rozumie.

Ja proponuję zmienić nazwę ronda im. Tadeusza Kościuszki -> na rondo Ptysia91.
Ewentualnie zamiast bawełna , powinniśmy mówić Ptysiowisko (jeżeli z tym rondem może być jakiś problem).

I kiedy będzie te ognisko... kupiłem już musztardę ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Tak wszystko nazwiemy na moją cześć !!! i koniec pasuje ? Krótko zwieźle i na temat :D :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

OOO tak.. forum imienia Ptysia od tego można by zacząć...

a co do tego teminu... obserwuj licz i kombinuj... przeca to ma być PTYSIOWISKO na cześć 2000 posta. Tak więc może zaczniemy obstawiać kiedy to nastąpi.. jest już eŁKSówk@ to może i Ptysiówk@???

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

c3po kto wie co będzie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Co do postu wyżej to mam dwie tezy:
Albo Ty Ptysiu wiesz co będzie i nam powiesz
Albo nie wiesz i nam nie powiesz
(ale oczywiscie napiszesz nam o tym, że nie powiesz nam, bo nie wiesz)

Pozdrawiam :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

obawiam się, że Ptysiu może się zamknąć w sobie jak go będziemy za bardzo naciskać... a co będzie jak zamilknie po 1999 poście??

Ludzie sproszeni, musztarda kupiona, piwo się chłodzi....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Eeee, nieeee, nie Ptysiu... Chociaż... może Ptyś będzie nas chciał trochu powodzić za nos, zniknie na czas jakiś, żebyśmy się pomartwili i za Nim zatęsknili, a przez to lepiej docenili jego tutaj obecność... Hmm... może...:)

A poza tym od zamknięcia się w sobie można dostać... klaustrofobii, brrr! Trza do ludzi, do ludzi!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Re: DoPrze
Hehe, to by dopiero było jakby Ptysiu zamilknął po 1999 poście...
Ja myślę, że nie zrobi tego, a co więcej uważam, że Ptysiu jak się postara to wyrobi się z 2000 postem na długi weekend. Termin byłby super dogodny, nawet Ty Ryskago mogłabyś przyjechać :)))

Pozdrawiam :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Jasta,
Nie kuś losu! :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

To kto by za mna tęsknił tylko szczerze :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Twoja Dziewczyna :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Bueheheheee

zamknie się w sobie.... :D dobre, dobre, Ptyś miałby się nie ozdywać... hmm...

najgorsze jest to, że przygotowania przecież ruszyły... ludzi zawsze można jakoś odwołać, zadowolić ich na jakiś czas bardziej odległym terminem, ale Doprze ma już musztardę..... to straszne ;)

ale Jasta kusi los, oj kusi, kusicielka jedna :> jeszcze Ptyś się rozpędzi, nabierze wewnętrznej siły równej mocy 2000 (nie wiem czegoś ale czegoś baaaardzo mocnego) i się rozpisze na dobre... to by dopiero było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

znów pisałem na podany numer gadu-gadu...

nadal się nie odezwali...

Napiszę chyba do Kerownika Internetu, może On coś z tym zrobi. Może mi powie gdzie mogę się zapisać do lepszego Internetu, bo w tym mi nie odpowiadają na podany numer gadu-gadu...

Poza tym zakupiłem juz kij do kiełbaski - teleskopowy z przegubami... podobno tytanowy, ale jakoś rdza zaczyna go łapac miejscami...

Pozdrawiam

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu wzial sobie nasze rady do serca i zaczal rozwijac się na Forum Politycznym. Okazuje sie, ze czyta juz gazety, pisze pelnymi zadniami... ale co ja bede sie rozpisywal, sami zobaczcie: http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=13610&t=13610[\url]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=13610&t=13610 cos te wklejanie linkow szwanuje czasami :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Wiesz polityka troche też sie interesuje wszystkim po trochu bo nie będe jakis łom co nie wie co sie dzieje w moim kraju a polityka to bardzo ważny temat tylu jest tych polityków że hoho a co do tematu to kiełbasek nie będzie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

1664 (stan na dzień 9 kwietnia 2005 godzina 20:26)
1743 (stan na dzień 15 kwietnia 2005 godzina 19:29)

To nam daje 79 postów w 6 dni. Jak dobrze pojdzie naprawde w dlugi weekend ognisko bedzie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

He he he :)

Damianku, nie sądzę, tamten post z tematu polityka jest autorstwa Ptysia, pewnie opanował też do perfekcji Ctrl+C i Ctrl+V... popatrz na wypowiedzi poniżej w tym temacie. Cały Ptyś :]

Vlad, a może tu Ptysia rodzinne? Z dziada pradziada było zabawnie. Nawet słynny błazen miał kompleksy z jego powodu... (nie mówimy który, posądzą jeszcze o manipulowanie historią...:D)

Pozdrowionka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Oj tak to chyba niebyło z tego co wiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

1766 postów - stan na dziś (niedziela - god. 8:12)

zaczynam się obawiać że do długiego weekendu się nie wyrobimy. A wtedy mogą byćproblemy z zebraniem całej ekipy w środku tygodnia... ale i na to znalazłem sposób. Z adminem trzeba by zagadać... przy 1999 poście - jeśli wypadnie po długim weekendzie dać Ptysiowi bana na dni kilka - tak żeby się przed kolejnym weekendem wyrobił :]
Prawda że mądrze gadam??


pozdrawiam...

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

c3po a może nie będzie 2000 posta ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptyś Ty nawet tak nie myśl.
Ptyś Ty mnie nawet tak nie strasz.. ja już kroki podjąłem, ja już napisałem na podany na stronie numer gg, ja nawet maila wystosowałem...

Coniektórzy musztardę już mają, a co bardziej nadgorliwi zapewne i kiełbasę kupili.

Ptyś bo jak się okaże, że 2000 posta nie będzie to się to może źle skończyć, to na forum moga pojawić się zamieszki, w łomży zapanuje dziwny niepokój, zaczniemy Cię szukać na tej bawełnie... (nie żebym Cię straszył) ja tylko ostrzegam, Ty jesteś teraz w centrumie uwagi wszystkich na tym forum... Twój wybór Twoje życie...

pozdrawiam...

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

:DDDD Forumowicze w... bawełnie... no wiecie co?!
...a kiełbaski zdążą wytworzyć jad kiełbasiany, a wtedy to już nie będą się nadawały na ognisko, jeno do salonu kosmetycznego q poprawie urody...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

To chyba bedzie wszystko w TV a moze to forum nazywa sie Mamy Cię ? 2000 raczej niebędzie :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Taaaa, nie będzie? W tydzień napisałeś 100 i Ty chcesz nam wmówić, że nie będzie 2000?
Ja nie wierzę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

on miał na mysłi, że tylko 2000 nie będzie... tak ostatnio się Ptyś nam rozpędził, że wróżę mu przynajmniej 3000 do długiego weekendu...

a musztarda nadal stoi w lodówce i czeka.... ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

no zobaczymy co będzie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ufffff...Czyli nadzieję nam dajesz Ptysiu...
Cieszymy sie bardzo !!!
A ja mam już kupiony keczup i też czeka w lodówce (podobnie jak musztarda DoPrze). Więc jest nadzieja, że zostanie spożyty z okazji na którą został kupiony.

Pozdroweczka :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Sprawdźcie datę ważności !:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ktoś jeszcze kpi z ptysia?
Zapraszam tutaj:
http://www.4lomza.pl/typowanie.php

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

kefas masz racje :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Nie wiem o co tam chodzi, ale brawo Ptysiu:D

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ptysiu z takim szczesciem graj na STS, na kampanie wyborcza zbieraja od młodych lat :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

He dzięki :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

1664 (stan na dzień 9 kwietnia 2005 godzina 20:26)
1743 (stan na dzień 15 kwietnia 2005 godzina 19:29)
1874 (stan na dzień 26 kwietnia 2005 godzina 15:19)

To nam daje 131 postów w 11 dni. Ptysiu staraj sie dzieciaku bo ogniska nie bedzie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

jeszcze tylko 14 dni :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Został juz przygotowany znak wskazujacy miejsce ogniska:]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

czcionka taka troche nie taka na tym drogowskazie ;/ odrazu widac ze zabawa w prograamie ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Żadna zabawa w programie! Ptysiu jest oryginalny to i czcionka na drogowskazie wyznaczającym miejsce ogniska musi być oryginalna.
Damiano, dzięki, że czuwasz nad całą sprawą :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ognisko w lasku jednaczeskim drogowskaz zobaczycie po drodze bierzcie musztardy ketchupy siekiere majonezy. To siekiera zeby drewno porąbać. tylko uważajcie gejowego. Weźcie znajomych na miłą impre zapraszaja DJ-e z najlepszych dyskotek na świecie czyli Dj' Wiechu i DJ' Zdzichu(Rezydent z jeziorka) Dj' Ptysiu91 (Bawełna)
W programie wiele atrakcji: skok na bange bez liny z najwyższej gałęzi przelot balonem nad drzewem I wiele innych atrakcij.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

wezmiem siekiery, wezmiem ketchupy, wezmiem musztardy i piwo. Jednym słowem "narąbiem się konkretnie". hehe.
i będziemy Ptysiu uważać na "gejowego".




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...


Moze ktos z was opowie swoim wnukom kim bylem :P <ŻART>
A moze ktos z was napisz o mnie ksiazke lub biografie ?





"Dowidzenia"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...


Moze ktos z was opowie swoim wnukom kim bylem :P <ŻART>
A moze ktos z was napisz o mnie ksiazke lub biografie ?





"Dowidzenia"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...


Moze ktos z was opowie swoim wnukom kim bylem :P <ŻART>
A moze ktos z was napisz o mnie ksiazke lub biografie ?





"Dowidzenia"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...


Moze ktos z was opowie swoim wnukom kim bylem :P <ŻART>
A moze ktos z was napisz o mnie ksiazke lub biografie ?





"Dowidzenia"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ogniska narazie nieplanuje bo uciekam z forum az do początku roku szkolnego lub poczekamy jak się ociepli bo jak teraz bym napisał 2000 posta to jutro weekend i ogniska napewno by niebyło bo to wszystko trza zaplanować co gdzie i kiedy a mi jeszcze nie jest śpieszno a wiec robie sobie małą przerwe skoncze na 1999 poście i tak będze chyba najlepjej.


Dziękuje wam za to że byliście ze mną do końca ale to jest tylko forum my nieznamy siebie naprawde (niektórzy znają). Niebede tu się zawiele rozpisywal bo nie chce, a więc POZDRO ALL i wielke dzieki kiedys spotkamy się moze na jakimś ognisku. poczekamy zobaczymy...


Moze ktos z was opowie swoim wnukom kim bylem :P <ŻART>
A moze ktos z was napisz o mnie ksiazke lub biografie ?





"Dowidzenia"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Kto wie kiedy napisalem pierwszy mój post ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

ptyś się uspokoił przed długim weekendem, ale znów zaczął........ MA JUŻ 1999 postów !!!!!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Doprze Ptysiu91 chyba go juz niema :(

Ptysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

C3PO to co z tym ogniskiem ?

Ptysiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

C3po widze że Ptysiu91 zawiesił swoja działalność.


Do Ptysia: Ptysiu nie rób tego innym. Musztardy z dnia na dzień tracą swój termin ważności :P:)


...CZłÔW!ĚK ZĂCZýNĂ řÔZůM!Ěć, GĐý ZĂCZýNĂ TřĂC!ć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

juz jest kilkanascie ponad 2000 :D musztarda sie nie zmarnuje ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

no chyba nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

3000 przeszlo moze teraz cos zrobicie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

No, Ptysiu, noooo........
__________________________--

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ty sie wszedzie wtrącisz !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Ty tak do mnie?
Nie mogę się śmiac, bo mi zajady popękają!!!
_________________________________________--

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Tak Ptysiu zrobimy impreze i Cie powiesimy, bo kiedy czytam Twoje posty to aż scyzoryk z blokady mi w kieszeni wyskakuje !!!

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiowisko...

Dobry powód nie jest zły, kiedy robimy jakieś spotkanie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org