czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psa szukam

Zaopiekuję się psem, niedużego wzrostu, w wieku do pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

przejdz sie na Wojska Polskiego tam ich jest od chu..a zawsze któryś się zgodzi by się nim zaopiekować do koloru do wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Przybłęda nie wchodzi w grę. Mam małe dzieci w domu, nie chcę, żeby rozniósł mi jakieś choroby, musi być szczepiony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

To weź małego psiaka, idz z nim do weterynarza, zaszczep i będzie po kłopocie :)
a tam bardzo dużo psiaków czeka na ciepły kąt w domu

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Chodzi o to, że szczeniaczka nie chcę. Musi mieć jakieś 5 msc., pół roku. Nikt nie ma czasu na wychowanie pieska. No i wiadomo, że przybłędy nie umieją prosić o spacer.

Chętnie wezmę od kogoś, kto miał pieska, opiekował się nim, ale z osobistych powodów musi go oddać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Wszystkie psy w schronisku są szczepione, odrobaczone, sterylizowane ponieważ są pod stałą opieką lekarza weterynarii :)
Zabranie stamtąd jednej choćby istoty sprawia, że tę jedną właśnie, możemy uszczęśliwić. A chyba warto dawać innym szczęście...


Po naszym stosunku do zwierząt można wywnioskować jakimi jesteśmy ludźmi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Co do schroniska to racja - są tam psy odrobaczane, szczepione, itd :) wiem bo wzięłam stamtad pieska niedawno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

poppy , bardzo Cię proszę daj sobie spokój z psem bo nie wież w co wchodzisz a zabawkę kup sobie pluszową bo tę bardzo łatwo wyrzucić nie robiąc nikomu krzywdy. Kocham wszystkie pieski i posiadam pieska właśnie ze schroniska. Pamiętaj pies to nie ozdoba a Twój przyjaciel , którego trzeba kochać jak wszystkich w domu jeśli masz inne podejście to daruj sobie ten zamysł i jeszcze pamiętaj pies w domu to WIELKI OBOWIĄZEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Mój drogi, ja mam dwójkę dzieci, a ty mi mówisz, że pies to obowiązek? Litości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Moze jednak wez psa, gdy dzieci dorosna, a ty bedziesz miec wiecej czasu na wychowanie psa???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Weż sie jeb... w łeb człowieku, juz widac ze nienadajesz sie do wychowywania psa, najlepiej zeby był niewymagający poswięcania jakiegokolwiek czasu, nie sikał albo ostatecznie sam załatwiał swoje potrzeby najlepiej na sedes. Ja mam psa ze schroniska i psa rasowego pies ze schroniska odrazu nauczony był czystości, a rasowiec niestety do dzis mu sie zdarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

ja bym ci nie powierzyła nawet myszy a co dopiero psa sądząc po twojej pisaninie nie nadajesz się na opiekunkę psa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Może zajrzyj na to forum http://www.mojpies.com/ Kiedyś tam widywałam ogłoszenia, że jakiś pies potrzebuje pomocy. Fajnie, że się tak angażujesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psa szukam

Mi ktos podrzucil oddam 505 616130

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org