czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
taxi opłaca się????

Mam pytanie chciałbym się dowiedziec na czym polega bycie taksówkarzem ?? jakie mniej więcej zarobki ?? ile do korporacji?? jak wyglada egzamin na taksówkarza???
Bo widząc po autach jakie stoją na postojach to chyba sie opłaca i ciężka praca to raczej nie jest .....
\Proszę o pomoc/
Dzięki!

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

Jesteś emerytowanym policjantem lub wojskowym to zostań kierowcą taxi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

popieram wypowiedz wyzej albo pilicjant albo były wojskowy bo tak to nie masz szans zjedzą cię opłaty ja jezdziłem 2 lata na małym zusie jak sie skonczył to i się skonczyła taksówka samych opłat i paliwo ponad 2 tys miesiecznie + naprawa samochodu tak że miesiecznie wyjdzie ci skromna pensja pomocnika budowlanego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

Wszyscy jeżdżą na gazie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

Na gazie i policja tego nie widzi, nie ma alkomatów?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

ten co chce zarobic na taxi to zarobi a emeyci to jezdza po 5 godz znam ich wielu dla zabicia czasu i znam takich co chca zarobic i zarabiaja ale kosztem godzin i sa rozne dodatki naprzyklad na kregoslup po 3 latach dostajesz 500 zl z zusu tylko trzeba sie tym konkretnie zainteresowac nic darmo niema. niechce mi sie wiecej pisac legaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

To jest bardzo ciężka praca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi opłaca się????

Autor: maciek (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 31-07-10 09:44

Na gazie i policja tego nie widzi, nie ma alkomatów?

To swoich nas emeryturze mają kontrolować?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org