sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie naprawić fotel biurowy

Może ktoś się orientuje, czy w Łomży można naprawić fotel biurowy?
To jest duży skórzany fotel, w którym pękła metalowa część w podstawie.
Za wszelkie infrmacje dziękuję z góry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Niedawno szukałem również takiej usługi. Niestety w Łomży nie znalazłem, za to w Białymstoku w firmie TOBO na ul. Mickiewicza załatwili sprawę super. Niedrogo, szybko i profesjonalnie, część foteli od ręki. Niestety trochę daleko, ale polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Też mam ten sam problem, ale Białystok wydaje się trochę za daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

skoro pekla jakas tam metalowa czesc w podstawie to zapewne da rade to pospawac, podjedz do jakiegos zakladu slusarskiego czy tam do jakiegos tlumikarza a moze ktos ze znajomych ma migomat i potrafi spawac i za piwko bedzie po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

POstaw taki pospawany..do biura,o kur wa,jak taki fachowiec wlasnorecznie ci go dopracuje,à bedzie to polska gruba robota.. od podlogi go nie odciagniesz,bedziesz go popychal noga z miejsca na miejsce,bo sam przesuwac sie nie bedzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Jak chcesz naprawic ten fotel odezwij sie do mnie na priv.

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Slad any podrozny sobie kup, w kazdej chwili sie przyda, i do biura taka nowoczesna technologia zaimponuje nie jednemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Czasem nie warto naprawiać, bo skórka za wyprawkę. Metale, stosowane w tych fotelach spawają w warsztatach szkolnych w Marianowie, ale nie wiem czy w waklacje pracują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

To chyba naprawdę drogi fotel musi być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie naprawić fotel biurowy

Może warto się zastanowić nad zakupem nowego? Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego polecam Wam sprawdzić fotel młodzieżowy oraz inne produkty z ich oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org