niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobroplast

Witam na forum,
chce sie podzielis ciekawymi doswiadczeniami, jakie mozna zdobyc w firmie Dobroplast. Zmusilo mnie do podzielenia sie swoim doswiadczeniem ogloszenie o prace tejze firmy.Fakty w skrocie:
-wynagrodzenie na papierze minimalne-czego oczywiscie nie powiedza na rozmowie kwalifikacyjnej,a juz po fakcie w kadrach pzry odbiorze umowy o prace sie dowiadujemy
- nadzor tkz."gumowego ucha"-to taka pani,ktora chodzi za plecami,patrzy co kto robi a potem szybciutko melduje to szefowaej, ktora nigdy mi sie osobiscie nie pzredstawila,co w innych zakladach pracy zawsze mialo miejsce,cos jak oficjalne pzryhjecie do pracy w tej firmie nie istnieje
- traktowanie pracownika jak rzecz, bez szacunku odnoszenie sie do pracownika
- pracownicy w strachu przed zwolnieniem jedza kanapki ukradkiem,zeby oczyeiscie nikt nie myslal,ze jemy, mamy przerwe i nie pracujemy
- wychodzenie z pracy do domu po 15min przewidywanego czasu
- parking w blocie,sam sobie radz jak ulgnie ci samochod
- a premie,jawne kolo fortuny i tzw.czeski film,czyli nie wiesz ile dostaniesz od spzredazy ich wartosciowych towarow
takze reasumujac warto sie zastanowic nad wyborem pracodawcy jakim jest Dobroplast.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

W pełni się z tobą zgadzam, nie warto zawracać sobie głowy tą firmą, bo jest tam kupa oszustów i kombinatorów. Też pracowałem w tej firmie tylko,że jako kierowca. Na rozmowie obiecywali po,40gr. za km, a gdy dostałem umowę była najniższa krajowa, zaś kierownik transportu powiedział, że płacone jest tylko za przejechane km i to tylko 0,25 gr.Jak wyjeżdżałem w trasę to dostawałem druk delegacji, ale po powrocie tylko ją podpisywałem, a pieniądze nie wiadomo kto pobierał, i takich przykładów można by przytoczyć jeszcze dużo więcej. Zresztą wystarczy popatrzeć na ogłoszenia to oni cały czas, przez cały rok szukają ludzi do pracy. Tak więc jeśli ktoś się przymierza iść tam do pracy to szczerze odradzam.

Całe to życie jest do dupy!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

zgadzam sie !! ale chyba mają uklady w PUP kiedy pani doradczyni zawodowa proponuje tam pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

no to chyba normalne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

Dziwicie się ? W końcu jest to Łomża , do pracy w magazynie szukają człowieka z dyplomem , oczywiście za najniższą krajową , nie ma więc co sobie zawracać głowy " przedsiębiorcami " z jakże pięknej mieściny jaką jest nasza kochana Łomża .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

Ave-p ta fabryka jest za zambrowem a nie w mojej kochanej Łomży.
Do wszystkich wyzyskiwanych, zakładajcie swoje firmy a będziecie pracownikom płacić ile się da...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

zgadzam się z Donaldem - jak macie pretensje to radzę ząłożyć własną firmę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

A czy jest ktoś kto dojeżdża do dobroplastu z okolic kisielnicy?
Poszukuję dojazdu dla pewnej Pani, która tam pracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

We wszystkich okiennych firmach jest wyzysk, uważają ludzi za tępe roboty, a ci boją się poinformować PIP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

ale w dobroplascie naprawde jest spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

no masz racje cudownie raj na ziemi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobroplast

Może nie raj na ziemi ale po prostu jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org