poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczen pobił ciężarną

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100528/REG00/976647403
Dlaczego Wyborcza nie robi z tego afery na całą Polskę.
Jak Polak lekko klepnął tłustą Czeczenkę to był "bestialski napad rasistowski" a teraz - Czeczen pobił ciężarną kobietę i cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

to sku'wysyn trzeba zrobić tam porządek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Bo wybiórcza to największe gówno.A władze Łomży najchętniej wywaliły by stąd wszystkich polaków i zaludniła Czeczenami. To jest moje miasto i nie chcę was tutaj!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Mam nadzieję, że Sąd nie będzie mu pobłażał, a za kratkami życzliwi poinformują współwięźniów za jaki to czyn siedzi i jak należy z nim postępować, aby umilić mu pobyt :-)

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Napiszmy maila do Wybiórczej z pytaniem czemu o tym nie poinformowali, w końcu to gorszy wybryk niż ściągnięcie chusty tłustym babom. Ta kobieta mogła stracić dziecko, nie wiadomo, że chwila stresu nie wpłynie negatywnie na dziecko.
Może komuś te ćwoki odpiszą jak dostaną kilkadziesiąt maili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

te debile z WSA wiedzieli by co z tym zrobić ale oni są za czeczenami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Ci to na pewno są do wszystkich przyjaźnie nastawieni :):):):)

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100529/REG00/625621509

No ale cóż oni są nasi im wolno :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

OBCIAC MU DWIE RECE PRZY SAMEJ DUPIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

on jej nie pobil tylko napewno bronil sie przed kolejnym atakiem na tle rasowym i religijnym.poza tym myslal ze ona ma taki duzy brzuch bo pozera czeczenskich uchodzcow.a wy wszyscy jestescie niedobrzy, jak mozna ich nie kochac,a milosc wybaczy wszystko.nawet jak zaczna do nas strzelac w naszych domach to tez bedzie nasza wina bo za malo dalismy im milosci

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Kiedyś byłam świadkiem zdarzenia jak 2 czeczenów w Łomży wyciągneło z MPK chłopaka i okładali go na przystanku. Szok!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

niech WSA wynajmie mu papuge...tacy dobroduszni....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Moje osiedle bardzo obrodziło w tym roku w dzieci narodowości czeczeńskiej .
Grupa dzieci czeczeńskich biła na drobny mak butelki na trawniku zainterweniowałem i kazałem usunąć niebezpieczne kawałki szkła dzieci te wykonały moje polecenie i wyrzuciły szkło do kosza .Widzę coraz więcej rozbitych szkieł na chodnikach i trawnikach proszę interweniować w razie zaobserwowania takich przypadków .Teraz szkała z butelek a z biegiem lat będą rozbijać szyby w samochodach itd .jeśli będą czuli się bezkarni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

ernest - a na jakiej ulicy ci czeczeni mieszkają? Chodzi o sienkiewicza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

uchodźcy i emigranci to w większości tak naprawdę wirus trawiący takie kraje jak m.in. GB, Niemcy, Austria, USA, no i... Polska.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Może pod tym linkiem znajdziecie choć część odpowiedzi, czemu to tak ciągle trwa. http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=95195&t=95195

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen pobił ciężarną

Skopiuj te adresy i wklej w rubrykę adresat:



pwasikowski@poranny.pl, wstawinska@poranny.pl, Lukasz.Chwalko@agora.pl, redakcja_portalu@agora.pl, listydogazety@gazeta.pl, listydogazety@gazeta.pl, sekretariat@bia.tvp.pl, kkurianiuk@radio.bialystok.pl, mtomkiel@radio.bialystok.pl, redakcjaml@moja-lomza.pl, news@money.pl, jihad.caucasus@gmail.com, internet@radio.bialystok.pl

Wyślijmy maila z pytaniem dlaczego między innymi te redakcje nagłośniły sprawę ściągnięcia z głowy chustki Czeczenkom, tak, że wiedział o tym cała Polska, a o sprawie pobicia przez Czeczena ciężarnej kobiety nie wspomniała żadna z powyższych redakcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org