piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbórka w caritas Łomżyńskim...

Przeczytałem na 4lomza że zbierają dla powodzian, więc kupiłem troche środków chemicznych i postanowiłem zawieść, niestety żeby tam trafić trzeba być chyba odpowiednio wtajemniczonym, człowiek z ulicy może mieć problem, kiedy o tym wspomniałem już po dotarciu, dziewczyna zaczęła wywieszać na bramie jakieś informacje na ten temat. Widziałem w tv jak ludzie do caritasów w Polsce przychodzą i zbierane są duże ilość darów, u nas zastałem ciemną piwnicę, pani sprzątaczka zapaliła światło żebym się nie potkną, trochę można się zniechęcić, ale mimo wszystko zachęcam. Czarną bramkę nad którą wisi szyld caritasu od razu możecie sobie odpuścić, bo jest zamknięta, 10 m dalej jest brama, iść trzeba w dół zjazdem i tam za winklem są drzwi, może teraz wywiesili na niej jakąś informacje i tam wejść, proszę nie obawiać się ciemność, może to z oszczędności. Ale prawda jest taka, ktoś tam mógłby się bardziej postarać to i efekty były by większe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org