piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaga

No i tym oto sposobem Jaga zdobyła Puchar Polski...i pomyśleć , że jeszcze kilkanaście lat temu Jaga grała w jednej lidze z ŁKS Łomża.

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

zycie

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

pomyslec ze 3 lata temu łks grał w tej lize co teraz pogoń... takie jest zycie. Ja tam sie ciesze ze jaga wygrala ciekawi mnie tylko czy w Europa league beda grac na swoim stadionie.,..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Jak by byli sponsorzy , dobre zarządzanie i dobry trener Łks też mógłby być dużo wyżej , miejmy nadzieję że tak jeszcze będzie , gratulacje dla Jagielloni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Dokładnie,mnie również cieszy ten wynik,ale widać , że w Białymstoku jest inne podejście,sponsorzy,zobaczcie sami ilu kibiców pojechali,motywacja finansowa - piłkarze dostaną do podziału ponad milion złotych,te wszystkie czynniki wpływają na rozwój drużyny. Nam pozostaje kibicować drużynie reprezentującej Polskę w pucharach ale dobre i to :)

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Czytałem w porannym , że właśnie rusza budowa stadionu w białym na 22500 osób więc robi wrażenie , mają dwa lata na budowę , myśle że nie ma co się wstydzić i czuć urazy do lepszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

aaauuuu szkoda gadać koleś ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Gratulacje bo jakby nie bylo zrobili wielki postep az milo popatrzec ze klub z Podlasia zdobywa puchar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Coben -kto sie nabierze na Twoje urojenia polskojezyczne,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

szczebiotka na twoje to już na pewno nikt Ci nie pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Gratulacje dla Jagi, ładny mecz, wynik nie odzwierciedla ich panowania na boisku...

Będzie blisko z Łomży pojechać na europejskie puchary ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Oczywiście kibicowałem Pogoni , ale mówi się trudno .

A wy nie zapominajcie kim jesteś , bo zaczynacie zachowywać się jak grajewiacy , moniacy , hajnówkowiacy . Łomża do Podlasia ma się tyle ,jak tusk do mówienia prawdy .

ŁKS grał wczoraj wygrał 4:0 , znowu wrócicie do ŁKS jak będzie dobrze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Jak ich Europa zobaczy w tych klaunowskich czerwono-żółtych strojach , to pospadają pod siedzenia , a gały zrobią się jak mandarynki. Won z nimi za to co robili i robią dla Łomży i innych siłą przyłączonych miast i regionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Najgorsze jest to że Ci którzy kilka lat wstecz latali w szaliku ŁKSu będą śmigać teraz do Białego na Jage. Ale nie martwmy się w Łomży Jagi nie ma i nie będzie;]

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Zagrają dwa mecze, u siebie i rewanż i tak się skończy przygoda Jagi w pucharach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Bo w nienawisci do tej druzyny, tak wychowano wychowano nas!!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

jaga ja ga jao

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

gc maksymalnie zagrają ;) ,bo na 2 rundę stadion jagielloni nie spełnia wymagań UEFA haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

A ja nie mam do nich uprzedzenia i będę im kibicował tak samo jak ŁKS-owi. Tylko skoro tacy jesteście zacietrzewieni na nich to po groma jeździcie do nich na zakupy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

ja też:)
Gratulacje dla Jagi.
Łks - jak znajdą się odpowiedi ludzie też ma szansę znowu się odkuć, ale póki co Białystok jest naszym najbliższym sąsiadem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Tylko skoro tacy jesteście zacietrzewieni na nich to po groma jeździcie do nich na zakupy?

Kto jeździ to jeździ. Mów sam za siebie.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

W jakim ja mieście żyję ?

To jeszcze Łomża ?
Czy może raczej "kibicowisko" - rodzaj kartofliska - Jagiellonii ?

Nie pytam o zwykły lub kibicowski "honor" ale o normalną ludzką przyzwoitość. Jest gdzieś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Mamy swój klub, który potrzebuje wsparcia a nie teraz nagle wszyscy jagusie szanują...

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

nie tylko na zakupy...połowa Łomżyniaków mających wyższe wykształcenie posiada tytuły uzyskane na białostockich uczelniach...
A co do ŁKSu....teraz wychodzą wszystkie zaniedbania,tak jak było wspomniane we wcześniejszych wypowiedziach kilka lat temu ŁKS i Jaga grały w jednej lidze a teraz???
Pewnie to wina kibiców Jagi :D

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Ja nie wiem po **** ta cała nienawiść do Jagi ale spoko, no wiesz dziwicie sie ze teraz mniej osób chodzi, no bo IV liga to dośc słąby poziom grania, a I czy II to co innego:) a Czy ktoś z was wie o co tak wgl poszlo z Białym?:) Jeśli nie to zamknijcie sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Jaga wygrała, czyli w LE nie będzie co oglądać... :/

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

moze i tak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Weź Ty ku*wa szampon się zamknij jak nie jesteś w temacie. To w takim razie o co poszło między np. Widzewem a ŁKSem (łódzkim), między Legią a Polonią między Arką a Lechią Cracovią i Wisłą? Drużyny z tego samego miasta/regionu/województwa przeważnie delikatnie mówiąc nie dażą się sympatią (są wyjątki) i tyle. Tak już jest. Więc sam człowieku zamilknij.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

K**wa ale z was kibice ja nie mogę... Jeszcze rok, dwa lata temu WSZYSCY pluli, śmiali się itd itp z Jagiellonii a teraz ci sami gratulują jej zdobycia PP. Popatrzcie z jakimi rywalami ona grała... Wielkim fuksem dotarli do finału, gdzie po kontrowersyjnych decyzjach wygrali ledwo 1:0... To, że zdobyli PP nie zmienia faktu, że są ciotami...

Jagiellonia to nie jest polski klub,
to nie jest polski klub,
to białoruski klub!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Raptem wszyscy zapomnieli co na stadionie w Łomży wyczyniali Ci nachlani bandyci w klaunowskich żółto-czerwonych kostiumach !!! Teraz gotowi ich w dupę całować. Liżcie , liżcie jak tak lubicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaga

Pamiętam jak pojechaliśmy do nich na derby w II lidze i jak nas przywitali stekiem wyzwisk. Przedtem to nie miałem takiego ciśnienia na Jagę, ale po tym meczu to wróg nr 1 he he...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org