poniedziałek, 21 lipca 2025 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czyżby się wstydzili Radni?

Wszystkie głosowania sesji z 31.03.2010 są imiennie opublikowane w protokole z sesji. Nie jest opublikowane imienne głosowanie dotyczące stanowiska radnych w sprawie ośrodka dla uchodźców.

Czyżby się wstydzili Radni - może liczą jeszcze na poparcie w następnej kadencji.

Żądamy od przewodniczącego Rady Pana Grzymały - uzupełnienia protokołu z sesji poprzez podanie nazwisk - jak głosowali poszczególni radni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czyżby się wstydzili Radni?

Panie Grzymała - czyń swoją powinność!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czyżby się wstydzili Radni?

Takie istoty, nie wstydzą się niczego. Po prostu, tania kalkulacja "czy mi to coś da, czy może zaszkodzić?".
Jakiś czas temu, na pytanie dziennikarza,dotyczące realizacji przedwyborczych obietnic PO. Komorowski powiedział: "nooo, he he he, wie pan, kampania wyborcza, kieruje się innymi prawami".

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org