poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Proszę państwa, pewien anonimowy obywatel Łomży a ściślej mówiąc, jeden członek z jego rodziny został pokrzywdzony finansowo naciągnięty na kwotę 30 złotych przez jedną z Łomżyńskich biedronek Proszę posłuchać Jego relacji :


chciałem przestrzec o tym fakcie dzis w dzien w Biedronce na Łagody oszukała kasierka na 30zł. Bardzo chamsko oszukiwac starszego człowieka emeryta . Szmata wydała z 20zl zamiast 50 zl no i 30 ma dla siebie Tak sie sklada ze ten człowiek jest z mojej rodziny i dopiero w domu to zauważyl

TO JEST PROSZĘ PAŃSTWA NAJWIĘKSZY SKANDAL OD CZASÓW BARBADOSU!!!!
CHYBA TERAZ PRZYZNACIE MI RACJĘ, IŻ JEST TO POWAŻNE ŚWIADOME PRZESTĘPSTWO. JA WAS PODPIERD*LE WY BIEDROŃSCY OSZUŚCI ZOBACZYCIE... MNIE TEŻ NIERAZ WYKIWALI. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ, JA ZARAZ SIADAM I PISZĘ PISMO DO SEJMU O ZNIESIENIE SIECI BIEDRONKA. DZIEKUJĘ ZA UWAGĘ

Prawdziwa tożsamość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

hahahha biedronscy oszusci hahaha co za typ idz ty czlowieku napisz moze pismo do Obamy on napewno ci pomoze hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

mało wam skanalu? proszę bardzo

http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/klienci-biedronki-potykali-sie-o-cialo-zmarlego-me_96034.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

powodzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

W tej chwili wszyscy jestesmy biedronkami....

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Zamkną Biedronki a za pół roku będzie kolejnych 5 sklepów..... Życie to nie bajka.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

i gdzie ja teraz będe robił zakupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

uwielbiam spacery i w biedronkach i w stokrotkach i tam gdzie sie wydaje pieniadze
prosze Boga o dobre NOGI, a wydam wszystkie pieniadze jakie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Niedługo tak będzie że trzeba będzie jezdzić do Auchanu albo do Makro.. Taka prawda.. Redukcja biedronek tuż tuż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

To niech może chodzi po bardziej ekskluzywnych sklepach, a i tak wszędzie pisze "po odejściu od kasy reklamacji nie udzielamy".
Więc gość niekumaty, nieczytaty i do tego nie umie liczyć, a jakby ekspedientka wydała mu za dużo, to pewnie jej by z pensji odcięli no i by nie było głupich postów na tym forum.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

W takich sytuacjach, gdy źle została wydana reszta (według klienta oczywiście) prosi się kierownika, który robi raport z kasy i przelicza kasetkę. Wtedy wychodzi czy jest superrata czy nie, czy kasjer źle wydał czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Czy nie pomyślał nikt, że kasjerka najzwyczajniej w świecie mogła się "machnąć", czy nigdy nikt z Was się nie pomylił ? Dlaczego od razu wieszacie na niej psy, pisząc "ta szmata" etc. trochę kultury. Ja zawsze sprawdzam przy kasie, czy kasjerka dobrze policzyła i dobrze wydała resztę. Nasuwa mi się powiedzenie w tym momencie "ZA GAPOWE SIĘ PŁACI" Zastanawiam się czy ten oszukany klient i bardzoooooo z bulwersowany też robił by taki szum, jakby zamiast 20 zł, kasjerka wydała jemu 50 zł. Jestem przekonany, że siedział by cicho, a gęba by się jemu śmiała od ucha do ucha, że tak to "zarobił" bez pracy 30 zł. Prawo Kalego : Kali co to jest dobry uczynek ? Odp. Kali komuś ukraść krowę. Kali , a co to jest zły uczynek ? Odp. Ktoś Kalemu ukraść krowę. (W pustyni i puszczy. H.Sienkiewicz)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Trzeba zacząć od podstawowego pytania - na il to co pisze ten gość jest w ogóle prawdziwe. Jak taki mądry to czemu nie wziął dziadka i nie poszedł do sklepu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Oczywiscie ze dziadek z lekkimi objawami alzheimera jest dobrym strzalem dla panienki za kasa...
co do pomylki "machniecia" hezjot...to wybacz mozna o 5zl ale nie o 50zl hahaha....tez chcialbym tak sie machac kilka razy dziennie jak bym pracowal w biedronie....
Rzetelny napisz w trzech egzemplarzach do sejmu,sprwy dle reportera i Leppera....sprawa szybko zostanie rozwiazana.A moze marszalek Andrzej zrobi jakas blokade i bedzie po sprawie....

:)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

I jeszcze jedno, zanim się kogoś wyzwie od szmat to najpierw trzeba poszukać u siebie, skoro dziadek nie zauważył wydawanej reszty, zamiast 50zł dstał 20zł i tego nie zauważył to jaka jest pewność, że nie schował do innej kieszeni wydanej reszty prawidłowo, i nie zapomniał o tym w któej ma kieszeni?.
Bo dla mnie to mało zrozumiałe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

ty gościu ,,rzetelny,, lepiej zmień nick na pajac .To skandal wyzywać kogoś od szmat. Napewno nad kasą znajduje sia kamera trzeba było iśc i sprawdzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

typowa dyskusja dla poziomu mieszkańców miasta Łomży

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

rydzyk mu powiedział że w biedronce go oszukali

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

patrze ze do dyskusji wkroczyła Samoobrona :P drodzy panstwo, zakładam że kasjerzy.....:) jesli ta pani ma problemy z matematyką i z kasą fiskalną to kto takie orły zatrudnia. Każdy z nas został kiedys oszukany, jeden jest tego swiadomy , inny nie, zazwyczaj tez jesli kajer wydaje dużo reszty w drobnych wtedy potencjalny oszust ma szanse wydac mniej wiedząć ze nie bedziemy liczyli tych monet przy kasie, bo kto znas liczy, a pozniej tez co sie dowiadujemy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Proszę państwa Komunikat:

Oświadczam, że sprawą wkrótce zajmie się najwyższa izba kontroli, zostanie w najbliższym czasie powołana specjalna komisja śledcza której przewodniczył będzie A.Lepper wyjaśniająca to całe zajście. Oczywiście trwa posiedzenie nadzwyczajne sejmu obradujące w tej kwestii.


Ps. Naprawdę śmierdząca sprawa dla biedronki jeżeli sprawą zajął się juz sejm i sprawa powodzi poszła na dalszy plan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Ty już się zajmowałeś jednym barem w Łomży i g...o z tego wyszło koleś;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

kopa z biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

lepiej jak kasjerka wzieła to przynajmiej dzieciom coś kupi a rydzykowi więcej czasu zajmie zbieranie na land rovera

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Rzetelny - do lekarza. Szybciutko!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Ty oszołom chyba z pis jesteś, normalny świr , albo dla jaj takie posty wstawiasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

moim zdaniem ta kasjerka nie moze przebolec' swego bledu, a pieniazki wlozyla ze wszystkimi, -do kofra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

biedronka ach biedronkaaa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

mała biedronka nie ma ogonka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Proszę państwa dzisiaj była próba zamachu na moje życie w jednej w łomżyńskich biedronek przy ulicy Sienkiewicza, jeden z pracowników biedronki zaczął mnie gonić ze śrubokrętem w ręku, chcąc wyłudzić odemnie pieniądze. Proszę państwa doszło do tego, że władze biedronki zaprzestały płacić pracownikom pensje i prubóją wymusić je rozbojem od klientów. Dość tego! Sprawy posuneły się za daleko!!!!!!! Ja dzwonie w tej chwili do samego premiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

On waly uszczelnia nie ma czasu na pierdoly......pozatym zanim przyjedzie wsparcie naje....b agresorow np.rurka mosiezno.

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BIEDRONKA SP.Zoo SKANDAL GONI SKANDAL

Uważaj obywatelu bo cię ktoś w końcu do odpowiedzialności pociągnie za to oczernianie konkretnych firm:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org