poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńska Fabryka Mebli.

Łomżyńska Fabryka Mebli na Poznańskiej 90 pracował ktoś tam przy składaniu mebli ? Jak tam warunki pracy i ogólnie praca ? Poproszę o konkretne odpowiedzi z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

Autor: spedemon (82.139.163.---)
Data: 17-05-10 12:14

przyjdzie taki dzień kiedy ja dostane klucz do miasta i nastąpi to co ma nastąpić niestety alkohol będzie wszędzie i co będą więcej gadał

Jak bedziesz miec klucz, to sam sie dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

Nie wiem jak to wygląda przy składaniu mebli, ale kiedyś chcieli ze mną zawrzeć umowę zlecenie na hydraulikę do kabin łazienkowych na export. Przy rozmowie to wyglądało ładnie, bo kasa miała być po wykonaniu od ręki i bez problemu, lecz tak niechcący poprosiłem o treść umowy by mi przysłali na meila i się okazało, że po odebraniu dzieła płatność jest w trzech ratach i do trzech miesięcy, a tak a propo to kolega wykonuje dla nich usługi i wiem, że są niewypłacalni, bynajmniej na bank są z tym problemy. Z tyłu mebli plac już nie jest ich bo jest przejęty za długi, także myślę, by tą ich propozycję dokładnie przemyśleć i rozwarzyć. Pozdrawiam.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

klucza nie mam a chce się dowiedzieć coś o tej pracy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

JA PRZY KABINACH NA EXPORT PRACUJE 6 LAT I BEZ PROBLEMOW TRZEBA TROCHE CISNAC O KASE ALE JAK U KAZDEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

Mój wujek tam pracował. Wypłaty zawsze były na czas. Nie były to duże pieniądze więc wszyscy kradli jakieś elementy i potem składali te meble w komórkach albo piwnicach, Raz tylko w 79 nie przywieźli pieniędzy ale były duże zaspy. Ogólnie polecam, jest tylko nakaz chodzenia z drzewcami na pochody 1 majowe. Ale to tylko raz w roku, chyba że teraz częściej.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

ŁFM to firma, którą Inspekcja Pracy zna na wylot. Poszukaj lepiej czegoś innego, no chyba że uśmiecha Ci się zarabiać minimalną krajową... płatną w trzech ratach.

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

Moi rodzice tam pracowali i nie było za fajnie Bez_Twarzy napisał(a):

> ŁFM to firma, którą Inspekcja Pracy zna na wylot. Poszukaj
> lepiej czegoś innego, no chyba że uśmiecha Ci się zarabiać
> minimalną krajową... płatną w trzech ratach.
>
własnie z tą wypowiedzią się zgode w 100%

pApUsIa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

jak Ci halas nie przeszkadza i monotonna praca monotonna przy maszynie z zapachami drzewa? , to zglos sie do sekretarki dyrektora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

pracowalem tam, byl tam taki pajac majster adas co nawet gadac ze soba nie pozwalal, sa kamery, jedyny plus to 2 przerwy, 4 lata temu zarabialem tam 650 zł na ręke :D hehe Gratuluje i życzę udanej kariery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska Fabryka Mebli.

nie znam tego pajaca
wspolczuje Ci, tak nie milej pracy i w takich ciezkich warunkach
dobrze zrobilas odchodzac ze stanowiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org