piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moja własna firma

witam czy ktos wie kiedy bedzie kolejna edycja tego projektu Moja własna firma, gdzie mozna dostac 40 tys złotych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

taaa dostaniesz ...kopa na rozpęd prędzej :-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Oj... ja również byłam zainteresowana... wszystko dopiełam na przysłowiowy, ostatni guzik.. i.... tu popieram wypowiedź swojego poprzednika. Dostaniesz....ale... szkoda sie wypowiadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

myslisz ze dostaniesz tak o sobie 40tys zlotych, zebys poszedl i rozpuścił w knajpie...musisz spelnić wiele warunków i miec wszystko udokumentowane, zresztą za 40 tysięcy to możesz najwyżej kiosk postawić albo budke z kebabem, łomża napewno sie ucieszy za tym drugim.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

czy ja mowie ze chce otowrzyc tylko sie pytam, spytac sie nie można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

można , ale widzisz jaki jest tego skutek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

musisz śledzić stronę urzędu pracy w białymstoku i łomży. Najlepiej jest zadzwonić do białegostoku a tam podadzą Ci wszystkie terminy i pozostaje już tylko zapisać się na szkolenia. II edycja skończyła się 30 kwietnia więc na pewno trwają już zapisy na III.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Informacje o otrzymaniu 40 tys. zł niekoniecznie znajdziesz na stronie UP. wiem,że od czerwca rusza wiele nowy programów. Do czerwca np. przyjmowane sa wnioski do takiego programu. Ja juz złozyłam dokumenty.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

UP daje 40tys? Z tego co wiem taką kwotę wypłacają ze środków unijnych, a sam UP da Ci co najwyżej 18tyś... I warunki w obu przypadkach są różne. Jak się mylę to oczywiście poprawcie mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Wszystko jest uwarunkowane wymogami a jak je spełnisz to i tak masz małe szanse . Tak jak to ujął Autor wypowiedzi JamesBond

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Własna firma to wiele obowiązków, ale w dobie internetu wszystko jest naprawdę bardzo łatwe. Na stronie https://wykonawca.taelo.pl/ masz propozycję, jak pokazać się ze swoją firmą i w jaki sposób zdobyć wielu klientów. Wbrew pozorom jest to naprawdę łatwe, bo zlecenia na tej stronie same do nas docierają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Są jeszcze takie duże dofinansowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Banda trolli się zlatuje na sabat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

my_caro słyszeliśmy i szczerze odradzamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Jeśli zdecydujemy się na założenie własnej firmy to moim zdaniem warto także zadbać o najlepsze konto dla firmy :) Osobiście co prawda interesowałam się kontem dla młodych i dużo informacji znalazłam tutaj: https://konto-w-banku.pl/konto-mlodych/ , ale na portalu jest bardzo dużo informacji właśnie na temat kont bankowych przeróznych :) Warto tam zajrzeć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Jak masz pomysł na firmę to nigdy nie idż po dotację na otwarcie

Chyba że masz kasę i tak na to by otworzyć

Bo jak nie masz kasy na otwarcie a pomysł dobry to twój projekt odrzucą ale pomysł zostanie wykorzystany przez innego inwestora.
Biedak nigdy nie dostanie dotacji to nie jest dla was. Wasze miejsce społeczne jest przesądzone i cieszcie się z 500+ a rano do roboty za najniższą krajową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Ciekawi mnie jaką firmę planujesz otworzyć, jest kilka branż, którym korona wirus nie straszny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Ci wszystkie terminy i pozostaje już tylko zapisać się na szkolenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Na Twoim miejscu, zanim zdecyduję się na mega stronę internetową sprawdziłabym niskim kosztem czy jest w ogóle popyt na takie rzeczy, wystawiając produkty na fb w przedsprzedaży. W drugiej kolejności zadałabym sobie pytanie jak wypromujesz stronę i sprawisz, żeby ludzie mogli na nią trafić, bo w rankingu google na dzień dobry będzie głęboko na dalekich stronach.

Warto jest również zastanowić się nad sposobem opodatkowania. Daję tutaj namiar na dobre biuro rachunkowe:
https://tactis.pl/

Powinni dobrać najlepszą metodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja własna firma

Ruch z google można mieć od razu poprzez google ads. Wydać powiedzmy ze 100 czy 200 zł i skierować ruch np na swoją aukcję allegro. Jeżeli produkt będzie się sprzedawał, wtedy można myśleć o własnej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org