piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Według mnie najgorszym ginekologiem w Łomży jest Dr.Skrętek, przyjął mnie 3 miesiące temu, mam pierwszą ciążę, nie przeprowadził badania cytologicznego ,a parę tygodni temu nie badając mnie od tak przepisał mi leki które według ulotki przedawkowałam i nie wiem jak to możliwe gdyż używam ich zgodnie z zaleceniem dwa razy dziennie.Biorąc je mialam objawy senności, zawroty głowy nudności i depresję.I nie wiem co robić, czy wam drogie panie też coś takiego się przytrafiło z tym lekarzem , a jak tak to napiszcie ile jest kobiet poszkodowanych przez tego i innych tzw. Ginekologów i ktory jest najlepszy ze wszystkich ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Witam. Moim zdaniem każdy jest najgorszy:( szczególnie, jak się im nie płaci i idzie na NFZ. Ale załóżmy sytuację, że zapłaciliśmy... i co z tego, jak olewają większość objawów, nie zajmują się tym, z czym się przyszło, mam wrażenie – są niedouczeni. Dla odmiany – może ktoś znadobrego, ale naprawdę dobrego ginekologa, i to niekoniecznie w Łomży. Może być Warszawa, Białystok... (kompetentnego w różnych sprawach, nie tylko ciąży).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja obecnie chodze do Pijagina i nie moge narzekac ale to tez moze z tego powodu ze czuje sie swietnie od samego poczatku i nie mam zadnych objawow typowo ciazowych.Ale jesli chodzi o podejscie do pacjetek i z rozmow ktore przeprowadzialm wczasie oczekiwania na wizyty bardzo duzo osob go chwali i sa nawet takie ktore sie do niego przenosza bo wczesniej byly u kogos innego albo sa w drugiej ciazy i nie chca juz isc do tego co prowadzil pierwsza.Wiadomo kto w Łomzy przymuje i wiele razy bylo pisane o tym na forum i opinie na temat tych lekarzy sama je czytalam i sie interesowalam zeby wybrac jak najlepiej.Narazie na narzekam przy kazdej wizycie jest badanie Usg, skierowania na badania itp rozmowa z pacjentka .Wiadomo ze jest to cos normalnego jesli chodzi o ciaze i moze powinnam chodzi panstwowo nie placac ale napewno kazda z nas w jakis sposob czuje sie bardziej komfortowo placac, moze sie łudzmimy ze wtedy bedzie lepiej ale napewno jest inne podejscie do pacjentki niz panstwowo w szpitalu.A co do lekarzy poza Łomża to bardzo dobre opinie ma klinika Arciszewskich w Białymstoku sama bylam tam raz. Jest bardzo profesjonalna obsluga no wiadomo za ktora sie płaci ale coz sie nie zrobi dla swojego maleństwa.Pozdrawiam wszystkie cieżarne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

W Łomży nie warto nawet za pieniądze - tu kaleczą i szkodzą - proszę się kierować do Białegostoku

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

w Łomzy to ciezko nawet doprosic sie o zwolnieni chodz jest ono wystawiane na nfz lekarze bardzo niemili łaske robio ze wszystkiego ze wystawio recepte albo zwolnienie!!!a pozniej dzidzusie rodzo sie z jakims wadami a to dziki naszym cudownym lekarzom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

odp na pytanie w temacie.. ZDANOWICZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

dla mnie to pani doktor PISKORSKA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

w Lomzy to nawet za ciezka KASE maja pacjenta za nic...niestety..ale radze jechac do Bialegostoku - bedzie profesjonalnie, kulturalnie, milo i na pewno taniej!!!

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

do Ray
rok temu tez bylam pacjentka skretka i to samo mialam co i ty zero badania zero rozmowy i leki ktore wywolywaly oslabienie sennosc i coagle mdlosci ogolnie dziwnie sie czulam i wlasnie echh lekarz ten nie zauwazyl skracajacej sie syzjki mimo tego iz mowilam ze miala zlamana miednice i coz poronilam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

a gdzie przyjmuje dr piskorska czy na nfz tez czy tylko prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja Polecam Doktora łepetyne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

"POLECAM" dr Scia.. Wybitny specjalista od marketingo bezpośredniego ale jesli chodzi zaangazowanie w kwestie prowadzenia ciąży... to jest mu to obce. Chcesz narazic swoje dziecko na ewentualne kłopoty to tylko do niego. No chyba że twoja ciąża bedzie przebiegać modelowo wtedy na pewno bedziecie go chwalić... Te uśmieszki i ten głosik zepsutej landrynki.. Tylko dla naiwnych!


"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Co do dr Skr......tez miałam podobna sytuacje z tym ze mi przepisal leki hormonalne ktore mialam brac zeby utrzymac ciaze!wiec po porade skierowalam sie do innego specjalisty dr Pop...i jestem matka 2miesiecznego synka ktory jest zdrowy i bez lekow hormonalnych!!nic sie z ciaza nie dzialo a mimo to przepisal leki!!i po co??nie ze go neguje!!napewno komus pomogl!!ale nie mi!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Mi prowadził ciążę blizniaczą i też totalana olewka zalecil tylko podstawowe badania, no a teraz jedno z dzieci jest chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

A na dodatek jak mój mąż chciał być przy badaniu USG to dr.Skrętek stwierdził a po co przecież i tak sie nie zna i nic tu nie zobaczy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Odpowiedź na pytanie zadane w temacie : Zdanowicz.

Koleżance, która była w ciąży przepisał tabletki na wywołanie okresu, ponieważ " na pewno nie jest pani w ciąży". Po 9msc miała ślicznego synka.

..nic nie może przecież wiecznie trwać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

No to pieknie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Mi dr Skrętek prowadził ciąże i mam zdrowe dziecko, mimo, że ciąża nie była prawidłowa do końca. też na początku brałam luteinę na podtrzymanie i trudno, że ma skutki uboczne, jak senność. Lepiej być senną, ale doprowadzić ciążę do końca. Poza tym zawroty głowy, nudności i depresja dosyć często występują w ciąży, więc może to zbieg okoliczności, może bez leków też miałabyś te objawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

agyness Piskorska przyjmuję na ul.Piłsudskiego tam w tym ciągu co Okruszek!na nzf raczej nie przyjmuje tylko prywatnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Droga Emilko, więc przeciw czemu przepisuje Luteinę , skoro nie raczył mi powiedzieć. Przecież powinien o tym mnie poinformować, a poza tym, czemu u ciebie ciąża nie była prawidłowa do końca ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

po odstawieniu lekow nie mialam zadnych objawow typu nudnosci sennosc apatia itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

No a co sądzicie o Po.p.pe?Bo widzę że o nim tu nie ma ani słowa a chętnie bym do niego poszła prywatnie,ale słyszałam że dużo bierze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

U Arciszewskich są świetni lekarze,potwierdzam i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Dla mnie najgorszym ginekologiem okazał sie pan Z.Nizik otóż udowodnił, że nieobchodzi go los pacjentki oraz jej nienarodzonego dziecka. Zaczne od początku. Chodziłam do niego prywanie sądząc,że poprowadzi moją ciąże profesjonalnie jako dobry lekarz,cieszący sie dobrą opinią.W 7 m-cu byłam u niego jak co mc na kontroli i byłam w szoku bo zbawdał tylko tetno dziecka i to wszystko. W gabinecie byłam u niego 5 min(czułam jakby mu sie spieszyło i jakbym mu przeszkadzała)kase zgarnoł i dowidzenia. W dalszym ciągu niewiedziałam kogo nosze pod serduszkim, ponieważ za każdym razem mówił mi że to za wczesnie i "nic niewidac".Było to dla mnie dziwne bo moje koleżanki wiedziały już 5m-cu a ja dowiedziałam sie w 8 m-cu dziwne nie? Termin rozwiązania miałam na poczatku m-ca i jak to mówił "zapewniam że w tych dniach urodzi pani bo szyjka macicy jest już miękka" a ja sie pytam "a jak nieurodze to co mam robic bo niewiem (gdyż jest to moje 1 dziecko)a on na to"to zapraszam do mnie"(pracuje w Wysokim Mazowiecku)I byłam już po terminie wiec dzwonie do niego i kazał mi przyjechac do szpitala do W.M.Więc pojechałam.Tam dawali mi na wywołanie a tu nic i nic(poszło 6 strzykawek czegoś ale dokładnie niepamietam nazwy)A szanowny lekarz niemiał zamiaru przyjsc i wyjasnic co ze mna bedzie.Iwypisał mnie a co smieszne wypis miałam o 7rano i kilkakrotnie wypytywał sie czy napewno ktos po mnie przyjedzie i o której zalerzało mu żeby to było przed obchodem(a o 7 kończyła sie jego zmiana) i pytam sie co mam robic czy położyc sie u nas w Łomży do szpitala a on"nie po co! trzeba czekac tu nic nieporadzimy trzeba czekac i jeszcze raz czekac"a dlamnie niebyło to normalne że kobieta po terminie i wysyła sie ja do domu.Położyłam sie u nas w szpitalu i na porodówce okazało sie że jestem UWAGA 3tyg po terminie ŻLE WYLICZYŁ MI DATE PORODU cały personel był w szoku i cytuje tu pana Pijagina"Odważny lekarz skoro wypuscił pania do domu" Ciąże miałam przenoszoną urodziłam w 43tyg dzidzia była owinieta pępowiną,wody mi zanikały,łożysko było stare zielono-żółte,dzidzia miała straszna skóre jeszcze 1 dzien i by było po mojej dzidzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

A co sądzicie o dr Oleszczuku???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Wspólczuję Ci nitek, jestem w szoku bo chodzę do P. Nizika i jak dla mnie byl w porządku może dlatego że to były rutynowe badania a nie ciąża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorszy? ZDANOWIDZ



HAM PROSTAK I GBUR!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najlepiej to na forum obsmarować learzy ale jak przyjdzie co do czego to się mu wprost nie powie swoich uwag ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ludzie mówcie co was boli takim medykom prosto w oczy może coś to zmieni a nie uskarżacie się na forum . Najłatwiej kogoś obsmarować anonimowo. Przecież nie robią tego za darmo ............ To są wasze pieniądze i zdrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorsza ginekolog pani Jaszewska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

chodzilam do dr. Skretka- dzieki lekom ktore mi przepisywal zaszlam w ciaze po kilku latach staran i nic zlego powiedziec nie moge o tym lekarzu

potem ze wzgledu na zagrozona ciaze i czeste pobyty w szpitalu przenioslam sie do dr. Poppe liczac ze sie mna dobrze zajmie
o ile do jego kompetencji przyczepic sie nie moge o tyle podejscie do pacjentek jest takie sobie

w drugiej ciazy chodze do dr. Pijagina i jestem bardzo zadowolona
doktor jest bardzo mily, poswieca tyle czasu pacjentce ile jej trzeba, zawsze pogada z mezem a najbardziej podobalo mi sie ze kiedys zadzwonil do mojej kolezanki i pytal jak sie czuje, czy bierze leki ktore jej przepisal, w szpitalu poznaje swoje pacjentki- raz bylam pod takim wrazeniem ze zapytalam sie dziewczyny lezacej ze mna na sali czy to jej jakis znajomy

zreszta co tu duzo pisac- dam przyklad:
w I ciazy pojechalam z krwawieniem do szpitala, Poppe robi usg ja w strachu czy dziecko zyje, po dlugim czasie pytam "i jak panie doktorze?" odpowiedz podniesionym tonem "jakby bylo zle to bym przeciez powiedzial!!"

kilka mies potem znowu krew- tym razem dr. Pijagin ktory mnie pierwszy raz na oczy widzi, od razu przy usg wszystko opowiada, pokazuje na monitorze, uspokaja zeby sie nie denerwowac.......

wiem ze kompetencje i doswiadczenie sa wazne ale dla mnie wazne tez jest podejcie do pacjenta- dlatego szczerze polecam dr. Pijagina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

w Łomży nie ma dobrego ginekologa :(niestety:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

przyznam ze nie mialam klopotu z zajsciem w ciaze
po miesiacu staran, szczesliwa wiadomosc,
ale
nie lubie nadetych ginekologow(belejakiej plci)
nie lubie ich wstretnych rekawic i reki ktora szuka mojego upragninego dziecka
nie chce miec z nimi doczynienia,
kanalie
jedyna dobra wiedomosc to jest ta -ze porod mialam expresowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Dr Skrętek prowadził ciąże mojej żony. Profesjonalne podejście do pacjenta i troska o nienarodzone dziecko spowodowały,że urodziła się nam duża, śliczna, zdrowa córka. Wizyty zawsze trwały stosunkowo długo co świadczyło o dokładnych badaniach. Cytologia i inne badania zlecone już na pierwszej wizycie. Cena wizyty wg.mnie konkurencyjna w stosunku do iinych lekarzy.
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Dr Skrętek jest bardzo dobrym specjalistą, jest konkretny i przyznaje się do swoich błędów. Niektórzy narzekają, że jest nieprzyjemny, jednak pacjentek ma całą masę. Przyjmuje też w klinice Arciszewskich w Białymstoku, a tam przyjmują naprawdę dobrzy lekarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

w lomzy jest tylko dwoch dobrych lekarzy.z czego jeden niestety nie ma dyzurow w szpitalu i przyjmuje tylko 3 dni w tyg.jest to wlasnie doktor Pekala z zambrowa.jeden z najlepszych poloznikow w kraju.prowadzil mi 3 ciaze z zczego dwie na nfz a 3 juz prywatnie.nieczym sie nie roznily te wizyty.to dzieki niemu mam 3 zdrowych dzieci i to w sumie dzieki niemu zawdzieczam to ze dostalam oct na wywolanie porodu-lezalam u nas w szpitalu po terminie.ordynator i lekarze nie spieszyli sie z wywoalniem porodu wiec zadzwonilam w koncu do swojego lekarza i on polecil mi przekazac informacje ordynatorowi.doktor P....e sie wsciekl ze dlaczego ja tu do lekarza swojego dzwonie skoro tu jest pelno lekarzy ale za to na drugi dzien miala juz corke na swecie.drugim dobrym lekarzem jest Pijagin.widzialam go w szpitalu jak opiekuje sie swoimi pacjentami i jakie ma do nich podejscie.takich lekarzy powinno byc wiecej

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

znajac obsluge w szpitau lomzynskim to za dobra kawe czy czekolade mozna otrzymac nawet-nawet zasadniczy konfort,

nie widzialam jeszcze kobiety rodzacej w prywatnym gabinecie lekarskim.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Zgadzam się że Pijagin jest dobry i jako lekarz i jako człowiek. Facet na poziomie :) Aby więcej takich lekarzy.
A np Ściana prowadzi całą ciążę, namawia żeby przychodzić do siebie prywatnie a jak przyjdzie do porodu to spier.... gdzie pieprz rośnie, czyli całą ciążę kasę ciągnie a jak przyjdzie poród to w dupie ma. Moja znajoma do niego chodziła, ciążę przenosiła o ponad 2 tyg, próbowali wywoływać poród i nic.. a Ściana chyba oglądał się za kolejną gotówą bo cesarki nie myślał zrobić..zrobił ją inny lekarz bo już wskazania były..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

A ja z Pijagina jestem bardzo nie zadowolona !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

moim zdaniem Pijagin - jak zawieje .... :)
Skrętek - bez komentarza - raz byłam więcej nie pójdę.
Polecam lekarzy z Zambrowa : dr Pękała i dr Rogowski. Osobiście od kilku lat chodzę do dr Rogowskiego, wizyta trwa ok godz. zawsze jest pogadanka, miła atmosfera, naprawdę polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Pijagin jest dobrym lekarzem ale na oddziale nie ma nic do powiedzenia bo tam zadzi Poppe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

http://sondaz.wp.pl/kat,27417,wid,12265171,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Mylisz się asw, ma do powiedzenia - jako dobry specjalista, a ordynator liczy się z jego zdaniem. Sama tego doświadczyłam w momencie gdy już zapadła decyzja co do mojego przypadku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorszy ginekolog-PANI DOKTOR M.A.L.I.N.O.W.S.K.AUmie chyba tylko leczyc starsze panie ktore nie trzymaja moczu i poza tym nic wiecej.
Mysle ze najlepsze podejscie do pacjentki ma Dr.Zareba.Bardzo symaptyczny,dokladny,zna sie na rzeczy.naprawde polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

polecam dr. Poppe i Mazewska przyjmuje na hipokratesa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

I wy macie dzieci? A przeczytać tematu ze zrozumieniem nie potraficie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Osobiście uważam, że najlepszym ginekologiem jest DR.Zaręba. Prowadził mi dwie ciąże, i nie mogę narzekać. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorszych jest pełno. Najlepsi zdecydowanie Dr. Zaręba ewentualnie Dr. Załęska. Osobiście sprawdzeni lekarze wielki pozytyw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Mam pytanie powiedzcie mi który jest dobry ginekolog w Łomży co powiecie na temat Pani doktór Załęskiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Jadą równo publicznie ździry, co Franek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

nie dawaj cipki sosiadowi , na ginekologa zaoszczedzisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Moim zdaniem najgorszy lekarz w Łomży to dr Ściana podczas mojego porodu miał dyżur w szpitalu...były małe komplikacje bo synek miał dwa razy zaniki tętna termin porodu minął a ta menda zamiast zrobić cesarkę kręciła się za kasą....dodam jeszcze że poród miałam wywoływany 4 razy przez 4 wcześniejsze dni,dzień w dzień...4 dnia zdecydowano o przebiciu wod płodowych lecz akcja porodowa nadal się nie zaczynała małemu się nie śpieszyło na ten świat, gdyby nie położna to nie wiem co by było...mały urodził się po 9 godzinach od przebicia wód a prawidłowo maksymalny czas to 8 godzin i jeśli nie dojdzie do porodu to należy zrobić cesarkę...synek był siny i nie płakał dostał 8 pkt całe szczęście rośnie zdrową:) a dr Oleszczuka pozdrawiam uważam że jest dobrym lekarzem i wykładowco:)

co do szczebiotki....zmień lekarza na ortopedę i zacznij się leczyć na nogi bo na głowę już za późno....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

szczebiotka to niech juz nawet ortopedzie lepiej głowy nie zawraca tylko niech je. bnie z całej siły łbem o najbliższą ścianę, niedowartościowana idiotka






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

najgorszy lekarz to doktor Poppe,zero rozmowy kompletnie nic,natomiast dr skrętek jest dobrym lekarzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

tak doktor P... to kawał ch...u.. reszta dziada ze on jeszcze tu jest ordynatorem to ja nie wiem po tylu powikłaniach po porodowych do których on się przyczynił i teraz szpital płaci odszkodowania to ja nie wiem że piękny Marian jeszcze go trzyma na tym stanowisku

tak wygląda przedsmak prywatnej służby zdrowia jak nie zapłacisz to możesz leżeć i krzyczeć i nikt się nawet tobą nie zainteresuje

to już dawno było wiadomo że jak chodzisz prywatnie do jakiegoś lekarza całą ciąże i on ma dyżury w szpitalu to jest inne podejście do pacjętki i w ogóle
oni nawet maja swoje położne i pielęgniarki

a jak się chodzi do lekarza który nie pracuje na oddziale to można zapomnieć leżysz to leż urodzisz to dobrze nie urodzisz to drugie dobrze
POLSKA RZECZYWISTOŚĆ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

GRUNT ZE JEST LEKARZ WETERYNARZ , a niechcie jak ta pacjentki wygladaja..., to one same musza cala robote odwalac?????????????? i stekac ???????????a nikt im na brzucho nie nacisnie???????????????moga skomlec i zdzierac przeciaradla i nic??????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

to tym chlopom h je nalezy wyznac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wprowadzimy do polski chinska zasade
1 dziecko na jedna rodzine, i kazdy bedzie malucha oczekiwal i o niego dbal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Moją ciąże prowadził dr Skrętek i nie moge na niego złego słowa powiedzieć. Co prawda w połowie ciąży miałam zapalenie ale szybko zostały przepisane mi leki i wszystko było ok. Urodziłam w termianie dużą i zdrową córeczkę:)

Piękna kobieta
to raj dla oczu,
piekło dla duszy
i czyściec dla kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

osobiście polecam dr Załęską!
przyjmuje prywatnie i na NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorszy? Zdanowicz.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

po przeczytaniu postow tylko sie utwierdzilam,ze wyjazd z Lomzy to byla wlasciwa decyzja.Dzidzia powinna sie pojawic za 2 tyg, opieke w ciazy mialam za darmo,w Lomzy,jako,ze pracowalam na umowe-zlecenie nie mialam szans na darmowa opieke,odbylam 1 wizyte u dr Oleszczuka-120zl,czy ta stawka to standart?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Przez Pijagina raz mialam "nieprzyjemnosc" byc badana i powiem tak: jesli w trakcie porodu trafie na tego gbura z ciezkim zartem to zaciskam nogi i spiepszam do innego spzitala

A skretek, jak to skretek wejsc, zaplacic i wyjsc...w trakcie mojego poronienia stwierdzil, ze to okres, a nie ciaza, a ciza to byla bez watpienia, nie zrobil mi cytologii, a jak trafilam z zaplaeniem pecherza, o czym nie wiedzialam to nawet mnie nie zbadal tylko wypisal na oko jakis badziew, ktory nic nie pomogl. Jak dla mnie to lekarz, ktory olewa sprawe bez wzgledu czy to NFZ czy prywatnie, z innymi nie mialam doczynienia wiec si eie wypowiadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

MOJE ZDANIE

Dla mnie Poppe super, tylko dzięki niemu mam dwoje zdrowych dzieci i nadal do niego chodzę. Krzywdzące opinie na jego temat są niesłuszne. Nie każdy lekarz musi być wylewny, a przecież jak chcesz coś dokładnie wiedzieć, to możesz zapytać. Na każde pytanie cierpliwie odpowiada.Nie bez kozery jest ordynatorem... Uważam, że nie jest rutyniarzem i łapówkowiczem, mimo iż mu się to zarzuca. Jest bardzo dokładny i skrupulatny w tym co robi. Wizyta 100 zł, w tym cytologia, Usg itp. Takie jest moje z nim doświadczenie.
Natomiast wspomniany wyżej Pękała - porażka, kto go nazywa najlepszym specjalistą? Chyba on sam, bo od niego takie słowa kiedyś usłyszałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ile pacjentek tyle opinii.
Więc to nie kwestia ginekologa czy dobry czy zły, a pacjentki.
Jednej zmierzy temperaturę, każe pokazać język i do domu.
A inną za parawan, nogi na samolot i dogłębne badanko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Zalezy w jaki humor sie trafi...
ale jest tez tak, ze ta co dobrze ciaze przechodzi bedzie chwlic kazdego, a ta co miala jakies problemy zawsze bedzie zwalac wine na lekarza.

Poppe moze i gbur moze i ma ciezki zart ale chyba nie bez powodu jest ordynatorem? Gdyby nie byl dobrym specjalista nie zajmowalby tego stanowiskalabo i juz dawno by z niego polecial.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

potwierdzam zrobil mej zonie niepotrzebny zbedny zabieg a Skretek super gosc i porzadny znawca,zeszlego roku pomogl zonie i w bialymstoku od reki operacje zalatwil (bez grosza)dla dociekliwych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Autor: Ray (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-12-08 14:13

Według mnie najgorszym ginekologiem w Łomży jest Dr.Skrętek, przyjął mnie 3 miesiące temu, mam pierwszą ciążę, nie przeprowadził badania cytologicznego ,a parę tygodni temu nie badając mnie od tak przepisał mi leki które według ulotki przedawkowałam i nie wiem jak to możliwe gdyż używam ich zgodnie z zaleceniem dwa razy dziennie.Biorąc je mialam objawy senności, zawroty głowy nudności i depresję.I nie wiem co robić, czy wam drogie panie też coś takiego się przytrafiło z tym lekarzem , a jak tak to napiszcie ile jest kobiet poszkodowanych przez tego i innych tzw. Ginekologów i ktory jest najlepszy ze wszystkich ?

No rzeczywiście masz tych problemów lecz pretensję to powinnaś mieć do tego kto cię zrobił a nie do lekarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Polecam dr. ZALĘSKĄ jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja całą ciążę chodziłam do Dr.Skrętka na NFZ i nie narzekam mimo ze początki były cięzkie bo miałam komplikacje i leżałam w szpitalu na podtrzymaniu,naszczęście wszystko się unormowało (po lekach)i w tej chwili mam 3 miesięcznego zdrowego synka i przy pierwszej wizycie zrobił mi cytologię i zlecił podstawowe badania,na usg chodziłam z mężem i nie było żadnych problemow żebyśmy byli oboje.Jak dla mnie tylko za mało mówi i wszystkiego trzeba się dopytywać ale ogólnie ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Zapomniałam dodać że jak lezałam w szpitalu to ja się tam napatrzyłam Poppe buc wielki ważniak,Pijagin tak samo łaskę zrobią ze cie poinformują o stanie twojego zdrowia,Dr.Jaszewska wogóle nie przyszła na obchód tylko wysłała pielęgniarkę czy coś od niej chcemy.Masakra!!! Jedyny lekarz od którego można się czegoś dowiedzieć na łomżyńskiej ginekologi to Dr.Sokół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Dr Skrętek jest ok, mało mówi ale to co powinno się wiedzieć powie. Nigdy dr Poppe! To, że jest ordynatorem nie świadczy w ogóle o tym, że jest dobrym specjalistą:-) Skrętka polecam, mimo iż nie pracuje w szpitalu to warto być jego pacjentką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Gdybym dalej była u Skrętka - poroniłabym. Miałam skurcze (jak się później okazało wywołane niedoborem magnezu), to bez żadnych badań kazał mi brać hormony. A że nie pomagały, kazał zwiększyć dawkę. Na wyniki krwi rzucił tylko okiem i stwierdził, że mogą być, chociaż z tego co wyczytałam po wizycie u niego w internecie, wcale nie były poprawne.
Na szczęście szybko trafiłam do mojego obecnego lekarza, który wszystko naprostował i mam zdrowego synka.
Pan doktor Skrętek jest niemiły, o wszystko trzeba się dopytywać, bo myśli, że każdy jest alfą i omegą. Sprzęt ma chyba z czasów komuny, na wszystko przepisuje hormony, dodatkowo jest niedelikatny.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

dr Skrętek prowadził moje dwie ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń a zdarzały się małe komplikacje i mimo wszystko urodziłam zdrowe dzieciaki w terminie. Fakt- rozgadany to on nie jest ale nie zdarzyło mi się jeszcze żeby nie odpowiedział mi na jakiekolwiek moje pytanie a zadawałam ich mnóstwo zwłaszcza w pierwszej ciąży. Jeśli chodzi o najgorszego ginekologa to chyba pani Malinowska....Poszłam do niej na pierwszą wizytę z przekonaniem, że "kobieta z kobietą" lepiej się dogada i już wtedy się rozczarowałam.....
Dr Poppe też mi kiedyś podpadł, bo byłam długo po terminie i leżąc już w szpitalu z tego powodu, zamiast mi "jakoś" pomóc to chyba i tak czekał na cud i nic sobie z tego nie robił. Skutek- pierwszy synuś spędził ostatnie dni w brzuchu w delikatnie mówiąc starych wodach płodowych na które położna przy porodzie zareagowała z przerażeniem. Fakt, że w drugiej ciąży uratował mnie przed przedwczesnym porodem bardzo skutecznie więc mam o nim powiedzmy "neutralną" opinię mimo wszystko....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja też prowadziłam drugą ciążę u dr. Skrętka. Nie narzekam, był ok. Owszem - dużo nie mówi, ale zawsze powie, to co powinno być powiedziane, na każde pytanie odpowie.
Za to pierwszą ciążę prowadziłam u dr. Zaremby. Wiem, że ma on wierne grono zachwyconych fanek, ale dla mnie jest stanowczo przereklamowany. Moje zarzuty wobec niego zajęłyby chyba z pół strony, więc się rozpisywać nie będę, ale na pewno nie tego oczekiwałam od lekarza prowadzącego ciążę i do tego prywatnie. Już dużo lepiej było na NFZ u dr. Skrętka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Polecam Dr. Zarembę świetny lekarz i fajny człowiek.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Najgorszy to Zdanowicz te kobiety co były u niego chociaż raz wiedzą czemu.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

moim zdaniem dobrym lekarzem jest dr Głuszkowska prowadzi moją ciąże, zleca badania jeśli jest coś nie tak to informuje o tym pacjętkę wytłumaczy o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Temat jest o najgorszym ginekologu,a takim jest Głuszkowska.Ty lolka jesteś chyba odosobniona w swoim stwierdzeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Popieram wypowiedz wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja również popieram poprzedników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ja do Lomzy przeprowadzilam sie z innego miasta takze nie znalam tu ginekologow i poszlam gdzie mialam najblizej do dr.Sciany i nie polecam go! Cala ciaze nic nie wiedzialam, nic mi nie mowil jak sie nie zapytalam, mialam robione 2 razy usg i tlumaczyl mi, ze w przychodni ma stary aparat usg, ze lepiej u niego prywatnie robic... na szczescie nie mialam zadnych objawow i zdrowe dziecko urodzilam. Po porodzie chcialam zrobic cytologie a powiedzial mi, ze mialam robiona w czasie ciazy i ze nie trzeba wiecej a to nieprawda. Poszlam do Skretna, bo slyszalam dobre opinie, na samym wstepie pielegniarka dala skierowanie na cytologie, po wynikach okazalo sie ze mam stan zapalny, dr na kazdej wizycie mi dokladnie wszystko wyjasnial, sam mowil, o nic nie musialam sie pytac i w ciazy nie bylam tylko chodzilam profilaktycznie takze polecam go jak najbardziej po swoim doswiadczeniu!!!

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Ile osób, tyle opinii... jedni mówią wspaniały lekarz, inni beznadziejny... więc bez sensu jest kierowanie się opiniami innych, najlepiej jest samemu pójść i przekonać się jak jest w rzeczywistości i jeśli się nie podoba to zmiana na innego lekarza i to jest jedyny sposób żeby trafić na tego, wg. nas naj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Dzięki dr Załęskiej (jej wiedzy medycznej) po 5 latach wizyt w prywatnym gabinecie moje marzenia o macierzyństwie legły w gruzach :(( uciekajcie od niej dziewczyny!!!!!

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Orii dziwie się tobie że az 5 lat dalas się zwodzic a nie zrobilas nic aby znaleźć innego lekarza. Ja nie znam tego lekarza ale podobnie jak ty czekalam ale nie 5 lat. Jak winic to na pewno nie to doktor ale ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?


Kto Ty jesteś ?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz ?
Prosto z Tworek.
Jaki znak Twój ?
Jad spieniony.
Czego nie masz ?
Konta, żony.....
O czym marzysz ?
O korycie.
No , a Polska ?
Chyba kpicie.
A co z Lechem ?
Będzie świętym.
Pomnik ?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku ?
Nienawidzę !
A co z PO ?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski ?
Wszędzie widzę.
Rydzyk ?
On papieżem będzie.
Naród cały ?
Wprost mnie kocha.
Dzięuję.
Noooooo......... czas na procha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

orii możesz bardziej rozwinąć temat bo właśnie do niej chodzę ze swoją ciążą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Jeżeli chodzi o badania zwykle to polecam dr Zaleska, lecz jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to odradzam. Jest ok jeżeli się nic nie dzieje, a nie będzie się działo bo ma tak stary aparat do usg ze nic nie zobaczy tam ważnego i zawsze będzie dobrze... U mojego dziecka jak byłam w ciazy nie wykryla zmian a były dość liczne i ważne. Chyba ze zdecydujesz się na prowadzenie ciąży przez dwóch lekarzy. Wtedy masz pewność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Według mnie najgorszym ginekologiem jest dr sciana, kiedys nie chcial mi przepisac zwolnienia mimo ze strasznie zle sie czulam i mialam bóle mentruacyjne ze nie moglam wytrzymac z bólu, jego to nie obchodzilo, powiedzial ze nie wypisze. i ostatnio akurat moj ginekolog do ktorego chodze byl na urlopie wiec niewiem co mnie podkusilo ale poszlam do sciany bo bylo blisko i bardzo tego zaluje bo zle zdiagnozowal mi chorobe na wyniku badan, powiedzial ze mam te chorobe i przepisal mi na nia leki bralam te leki, a jak poszlam do swojego lekarza zajrzal mi w karte i wynik badania to tam nie bylo napisane ze mam te chorobe tylko co innego, wiec bralam niepotrzebnie leki ktore przepisal mi sciana - tak sie wscieklam wtedy ze powiedzialam ze nigdy w zyciu do niego nie pojde nie dosc to jest bardzo nieprzyjemny w zyciu bym do niego juz nie poszla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

W lomzy to sa tacy specjaliści ze szkoda zdrowia.nie wiem za co oni biorą kasę a by jeszcze chceli i do lapy .lekarz powinien zarabiać od efektów swojej pracy .proponuje leczyć sie w Białymstoku prywatnie tam przynajmniej maja pojęcie o leczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Moje drogie panie zaden z Lomzy nie jest dobry gdy z ciaza dzieje sie cos zlego i kazdy jest dobry gdy nic sie zlego z nia niedzieje a juz jak pojdziecie prywatnie to nawet sa mili.
Pamietajcie ze zaden z nich niema za wiele do gadania przy porodzie tam najwieksza \"robote\"odwala polozna .
Osobiscie nie polecam s..........na literke P.do niedawna pana i wladcy zycia .
Jezeli z ciaza jest wszystko ok to lomza ,jezeli sa watpliwosci to uciekajcie z tad!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy Ginekolog w Łomży ?

Nie chodzcie prywatnie i nie dorabiajcie tej p......Bo w niczym to wam nie pomoze ,nie badzcie naiwne ,\"Prywaciarze\"niech sie wezma za uczciwa prace w szpitalu a jak chca prywatnie to niech w swoich prywatnych gabinetach odbieraja porody -sami!-sadzicie ze potrafia......hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org